Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

ben bittim

Motovento
    REKLAM ALANI
    sertac1734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkaadaşlar bugün 160 km ile araba ile radara girdim polis dur dedi ama ben bastım çünkü ehliyet yok polis kovalamadı cezam nedir ve makbuz kaç güne gelir saolun...
    s

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    plakanı illaki almışlardır radara girdiysen ayvayı yedin
    şimdi cezalara zam geldi yılbaşından sonra galiba o yüzden kaç para gelir bilmiyorum
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    işin zor ama bildiğim kadarıyla eski fiyatlarla polisten kaçmak 100ytl idi ama sen birde radara yakalanmışsın artık arabasız sor bi polise
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Bide ehliyetsizsin
    0 Rh (+)
    06 - 09

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR
    Merhaba,

Trafik cezan hız sınırını ne kadar aştığına bağlı 1 Ocak 2006 dan itibaren
    eğer hız sınırını yüzde 10-30 aşmışsan 101 YTL
    eğer hız sınırını yüzde 30 aşmışşsan 216 YTL cezası var bu arada radara girdiğini nereden biliyorsun? genelde radar arabası giitiğin istikametin tersi yönde sivil bir araç olur torpido üstündeki aletten tanırsın ve radar arabasından yaklaşık 500-600 m. de sonra da çevirme olur eğer sen bu çevirmeden kaçmışşan çok büyük bir yanlış yapmışsın çevirme sonucu kaçmada çok büyük sorunlar doğuyor

sen şayet ceza yemişşsen ceza daha sonra ruhsat sahibinin adresine geliyor 2-3 ay kadar süre geçer gelmesi, bildiğim kadarıyla tebiliğinden itibaren 30 gün ödeme süresi var (ödenecek makamlar bu tebligatta yazar vergi dairesi, bankalar) peşin ödemede yüzde 25 indirim var veya 4 eşit taksittede ödeyebilirsin cezayı

ama bence çevirmeden kaçmak çok büyük bir hata ben biliyorumki polisin korkutma maksatlı geceleri arkadan ateş açtığını biliyorum ne gerek var macereya

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    kovalamadığına şaşmamak gerek!yakalayamayacağını anlamış olmalı!yeni yasalarla birlikte umarım on sene yersin!hatta dur dur on az yirmi,otuz hızlısın sen çabuk geçer
    bayrağa uzanan eller kırılsın!!!

sertac1734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok saolun ama ceza gelmesi için benim makbuzu imzalamam gerekmez mi ve çevirmede durmadım ne gibi sorunlar gelişebilir.?????????
    s

red-lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 cc
    hiç bir şey olmaz radardan ceza gelir. polis çevirmesini farketmemiş geçmişsin diyelim. sadece para cezası gelir ruhsat sahibine ödersin olur biter.
    Yine Düştük Yollara

hbgp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda beat 100 cc
    evet cezayı imzalayacaksın zaten!polis eve ceza ihbarnamesini getirecek sana tebliğ edecek sende imzalayacaksın!ama yok ben imzalayıp almam diyosan sonraki prosedürü bilmiyorum!ama mantıken soruşturma açılabilir bence çünkü kayıtlarda muhakkak vardır bu ceza gerektiren konu!
    bayrağa uzanan eller kırılsın!!!

red-lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 cc
    cezayı kabul etmiyorum diye birşey yok radara girmişse inkar edemezsin. Ceza ruhsata işlenir satarken mecbur ödersin parayı. Ama dur dedim durmadın diye birşey yok en kötü ihtimal bana dur dediğinizi farketmedim der olur biter ama radar varsa cezadan kaçış yok.
    Yine Düştük Yollara

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hız sınırını geçtiğin için (kaç katı hızda geçtiysen okadar artar)araca ceza yazılır.dur ihtarına uymadığın içinde bi ceza yazılır.plakada kayıtlı olan şahsa ceza gelir.
    ehliyetin olmadan yakalansaydın bide onunla uğraşıcaktın.sana iyi etmişin demek istemiyorum ama bu durumda yaptığın,kaçtığın pekte kötü olmuş diyemem.
    neyse araç sahibi kimdi.bide onla uğraşıcaksın galiba.
    ya senin nene gerek ehliyet yok bişe yok yola çıkıyosun.yetmiyo o hızlara çıkıyosun

34`TU`4343 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kötü

polis motorun senin oldugunu nerden bilecek ? belki çalıntı motora biniyorsun ? bunu polis sadece seni durdurarak anlar.. belki bu radar ama allah korusun arkadandan ateş ettiğini düşün belki teroristsin ? kaçmak hata dur cezan neyse öde geç bence. artı ehliyetsizim diyorsun.. bence buda bir eksi. madem motor kullanıyorsun al bi a2.

cezayı ödememek yok her sekilde satarken ödeyteceksin. 160 km net girdiysen radara 220 ytl. ödemezsen eger 1 ay sonra 3 katına cıkacağınıda unutma.
    KAWASAKİ ZX-6R
    Sürmek İçin Yaşa, Yaşamak İçin Sür...

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    yeni yasalarla, dua et de idam etmesinler

ben de çok uzun süre ehliyetsiz araba kullanmıştım. ama çocuğum olsa asla ehliyetini almadan direksiyon başına oturtmam. boş alanda direksiyonu tutmasına bile izin vermem.

almış olduğun sorumluluğu çok iyi düşün. atlattığın kaza tehlikelerini düşün
    ben çok şanslıydım. umarım sen de ehliyet alana kadar ya kullanmaz, ya da benim kadar şanslı olursun.

bi kaza olsa hayatın kayar. düz yolda giderken arkadan biri çarpsa, kontrolünü kaybetse ve bariyerlere vursa, adam ölse (tam bi komplo teorisi oldu buda ) adam sadece kendini öldürmüş değil aynı zamanda, seni felç etmiş olur. suçsuz olsan bile bi daha kendini toparlayamazsın.

çok dikkat et ve ehliyet alana kadar uzak dur direksiyondan. ve sakın polislerden korkma. rüşvet ile kurtarmaya bak. eğer takip edilirsen, kolay kolay yakayı kurtaramazsın. direk bağlarlar arabanı.

bu arada kaza yaparsan, ailen de suçlu durumuna düşer, "ebeveynlerin kusursuz sorumluluğu".

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Daha önce aynı durum bir arkadaşımın başına gelmişti korkulacak bir durum söz konusu değil sadece radara girdiğin için ruhsat sahibi kim ise ona ceza geliyor ehliyet ve polisten kaçtığın için gibi şeyler karşına çıkmayacak
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    motor ile değil araba ile radar'a yakalanmış,yanlış anlamayalım.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    sen ülkeyi terket bence. ceza gelse iyi hapse bile girebilirsin adanalı.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    umarım bidaha yaşanmaz ve sen bu seferlik az bir cezayla kurtulursun.. çünkü ateş açabilirlerdi biliyorsun olmayan birşey değil.. bu olayın nasıl sonuçlandığını bizede haber verirsin bizde merak ettik çünkü... geçmiş olsun...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bugün sivrihisarda ankara dönüşü bizde girdik radara hemde 119la (arabayla). tam polise sollama esnasında hızı aştığımızı anlatmaya çalışırken beyaz bir 307 dur ihtirına uymadı soldan bastı geçti. ve biz 15 dk kadar polislerin başındaydık ne bir yere anons ettiler ne başka bişi oldu. olan bizim 265ytl ye oldu.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    ya millet neler yapıyomuşta habermiz yok... Bşy olmaz dostum ama bir daha deneme ehtliyet alana kadar..

Bende bodruma girerken arabayla yakalanmıştım radara, sınır 100 müş galiba ben 140 civarıyla girmiştim. 125 tl yedik, erken ödeme indirimiyle 85 fln ödedim.. o radarda kameralıydı, polis inamıyorsan git izle dedi ben de gittim radar otosuna izledim nasıl olsa yedik cezayı diye, fena girmişim ama.. Eğer kameralı radarda ceza yerseniz gidin izleyin hakkınız var yani.. çok zevkli oluyo
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    arkadasım valla bende bi ara ehliyetsiz radara yakalandım 114 ile yakalandım ve bana dur dediler cok korktum durdum radara yakanaldınız fln dedi ehliyet istedi kızardım :S ehliyet yok dedm abi arabadan in dedi indim eminyet müdürüne haber verdi adam arabayı bağladı :S kitledim beni emniyete götürdüler babama haber verdiler babam geldi 900 ytl para cezası verdi babam ehliyetsiz kıullandığım için birde 122 ytl radar icin ödemisti ama bence sen yinede dursaydın iyi ederdin bende tam bilmiorm ama 160 ile cok süratli girmişsin o kadar hıza ne gerek var neyse geçmiş olsun işn sorunun çözülr
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler