Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Satışında Dolandırıclık (Depozito)

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    butür sahtekarlıkları yutan varmıdır acaba?
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    hacı hacıyı tekkede , kurnaz kurnazı dekke de bulurmuş...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Plan güzel ama parayı banka hesabına istediğinden mutlaka tespit edilirler.. Görmediği motora kapora verecek kadar enayi adam var demekki.

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Şimdi Aklıma Geldi Benzer Bir Olay Olmuştu ;
    İnternette Eski Kasa Modifiyeli Mirafiori Görmüştüm (131 İn Tek Kapısı Ve İtalyan)
    İlanda Araçta Recaro Koltuk,Momo Jant V.s. Yazıyordu Ve Resimlerde Görülüyordu
    Fiyat İse 1500 Tl İdi Ben Aradım Arkadaşım Aracı Ambara Yükle Bana Fişini Faxla Hesabına 2000 TL + Ambar Ucretını Yatırıyım Dedım Adamda Ben Ugrasamam Oyle Parayı Hesabıma Gonder Gelip Al Dedi (: Uzerındekı Aksesuarları Satsa En Kötu 3000 Tl Tutardı (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saf insanlara uyarı

* Motoru görmeden kapora vermeyin
    * mümkünse hiç kapora vermeyin anlaşın satışı alın paranın tümünü verin o arada başkası almışsa nasip kısmettir üzülmeyin
    * motor şöyle temiz böyle güzel diyenlere inanmayın laf havada kalır uçar gider
    * abi dayı hacı gibi argo terimlerle mal satan krolardan motosiklet alırken iki kere temkinli olun bu kelimeler eğitim seviyesi düşük kro ağzıdır
    * ikinci el motorları tanıdık veya tanıdık olmayan bir ustaya veya servise baktırmadan almayın
    * motoru alacaksanız ruhsat ve plakayı önce araştırın çalıntı sahte evraklarla size kakalanıyor olabilir.
    * babanıza bile güvenmeyin.
    * yıllarca güvendiğiniz insanlardan bile kazık yiyebilirsiniz güvendiğim dağlara kar yağdı diye bir laf vardır. veya dost kazığı acı olur.

kısaca temkinli olun akıllı olun gaza gelmeyin bir motoru almak için ısrar etmeyin nasip kısmet denilen olguya inanın. naze çeken servise götürmek istemeyen " abi burdayız sorun olursa adresimiz belli " vs gibi kro boş muhabbeti duyduğunuz anda çekip gidin

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Paylaşım için teşekkürler Metehandro
    Bu tip insanlara nasıl güvenir ve para havale ederler anlamıyorum
    Göermeden,ellemeden,koklamadan nasıl alınır motosiklet kafam basmıyor veeee...bu şekilde parasını kaptıranlara yuh yani diyorum
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Ne kadar hayat tecrübeniz olursa olsun, çok avantajlı ve kazançlı olduğunu düşündüğünüz bir durumla karşılaştığınızda insanın basireti bazen bağlanabiliyor,mantıklı düşünemiyorsunuz.Buna benzer olduğunu düşündüğüm bir durumda az kalsın aynı hataya bende düşecektim.Bir malın fiyatı anormal derecede düşükse iki kere hatta oniki kere dikkat derim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler