Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sizinde canınız acıyor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar bugün motorumdan ses geldiği için kontrol amaçlı da olsa motoru indik ustayla beraber.hayatımda ilk defa böyle bi durumla karşılaştım sökülen her vida da her parçada adeta gözlerim doldu...gözüm gibi baktığım motorum onlarca parcaya ayrılırken sanki benden bi parca sökülüyomuş gibi oldum.resmen canım acıdı moralim bozuldu keyfim kaçtı sabahtan beri ne yediğimden bişey anladım ne de içtiğimden..merak ediyorum benımle aynı duyguları paylaşan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    kardeş sen öncedende motoru satılık edip motorculuğu bırakıyorum yazmadın mı? şimdi bu kadar nasıl üzülüyorsunki
    Mustafa Kemal Atatürk

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ilk başlarda öyle oluyordu. ama sonra çok ciddi bir kaza atlattım. motosikletimi her gördüğümde ondan utanıyordum, dokunurken de öyleydi.
    ama sonra baktım ki, benim de kaburgam kırldı, ayağım kırıldı, bileğim kırıldı. onun poarçalarını yine ben çalışarak alıyorum.
    dedim ki, mal canın yongasıdır ama malı kazanan candan olunca, yonga yerine yorgan iğnesiyle kefen dikiyorlar...

sevdamız sadakat şerefimizdir ama yaşamayanların sadakatini toprak örter

eskisi gibi olursunuz yine... geçmiş olsun
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen öncedende motoru satılık edip motorculuğu bırakıyorum yazmadın mı? şimdi bu kadar nasıl üzülüyorsunki
    motoru satmakla nasıl bi alaka kurdun anlamadım...ben motorumla aramdaki duygusal bağdan bahsetmek istedim ama pek anlayamadın sanırım...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    kardeşim cbr125 yerinde sen bunu yazmadın mı?

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorumu satıyorum motorculuğuda bırakıyorum ilgilenen olursa
    http://www.sahibinden.com/2005_repso...XQQdisplayitem
    sonraki yazılarında da motorun aksamlarını yaptırıp satıyorum demişsin belliki motoru gözden çıkartmışsın ha genede üzülürsün o ayrı. şimdi bağlantı demişsin bu kadar üzülüyorsan satma ozman ben nasıl bağlantı kurmam.bir insan satacağı motorunun yasını tutarmı e be kardeşim
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    mondial 151 rs
    abi pardonda yuh dicem =)) altı üstü motorlu tasıt ya tama bi ton para döküp alıyouz ama ölmüyo sonucta bakım. dedeniz neneniz check up yaptırdığında da böylemi oluyosunuz ? =))

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    aslında bu duygusal bağ meselesini çok motorcudan duymak isterim , bende aynı duyguları besliyorum kendi motorum için , kimisi sat şu koca şeyi amma kaba bu antikacı mısın diyenlere hiç kulak asmıyorum ben onu o haliyle seviyorum
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi pardonda yuh dicem =)) altı üstü motorlu tasıt ya tama bi ton para döküp alıyouz ama ölmüyo sonucta bakım. Dedeniz neneniz check up yaptırdığında da böylemi oluyosunuz ? =))
    senin için alt tarafı taşıt olabilir ama benim için çok şey ifade ediyo..dedeyle nineyle ne alakası var..klavyesi olan yorum yapıyo arkadas.. Her konuyA yorum yapmak zorunda değilsiniz ben sadece benım gibi düşünenleri öğrenmek istedim

sapmura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Ben aksine daha iyi duygular içerisinde oluyorum, daha iyi, daha düzgün, daha güzel ve düzenli çalışacağını düşünüyorum.

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin için alt tarafı taşıt olabilir ama benim için çok şey ifade ediyo..dedeyle nineyle ne alakası var..klavyesi olan yorum yapıyo arkadas.. Her konuyA yorum yapmak zorunda değilsiniz ben sadece benım gibi düşünenleri öğrenmek istedim
    hmm.. ozaman sen bu siteye bosuna üyesin be ... herkes kararını acıkca verebilir sonucta kişisel bir sey deil burası. sen konu acarsın yorum yapar yada yapmam buna yorum yapmak istedim yaptım sen bu yorum iyide olsa kötüde olsa iyi karsılamak zorundasın. cok problemin varsa sikayet et .. kapito???

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    tamam kusura bakma çinli scooterla nasıl duygusal bağ kurulabilirki ben bunu düşünemedim kaliteli bi japon makinen olursa ilerde bi gün sen ona aşık bile olursun meraklanma

Motosikleti
    mondial 151 rs
    ..... ne alaka? bisiklet te olsa suzuki hayabusa da olsa 2 teker 2 tekerdir . tek farkı kalitesidir. unutma nekadar çinkli kullansakta ne sen benden üstünsün nede ben senden. önemli olan insanlık iki teker kardeşliği ama siz bunları ya unutmussunuz yada icinizde hic olmamıs. çinliside bizden japonuda vitesliside scooter uda bisikletide.. önemli olan insanlık kardeş...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    dostum sen benım yazdıklarımı anlamıyomusun anlamak mı istemiyosun? ben çin malı kullananlara motorcu değilsiniz mi dedim? bence sen konuyu baştan bi daha oku ben ilk yazımdan itibaren motorla aramızdaki duygusal bağdan bahsediyorum sen nelerden bahsediyosun dededen nineden check up tan bahsediyosun.. okuduğun şeylere yorum yazmadan önce idrak etmeye çalış

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Bir iki kere adamakıllı düştükten sonra duygusal bağ falan kalmaz merak etme unutmaki en ufak hatanda o sana acımaz teneke değilmi deyip geçmek en iyisi cana gelmesin..ilk başlarda aynı şeyleri hissetmiştim 5 inci motorumu da sattıktan sonra duygusuzun teki oldum

Motosikleti
    mondial 151 rs
    arkadasım check up nedir genel bakım dır bi problemin varsa muayene olur sorunu giderirsin. sende motorunu indirmissin parcalara ayrılmıs . yni biri mekanik dieri iman gücüyle calısan bise. çinli scooter la nasıl duygusal bağ kurula bilirki demişsin . cinli motor sahipleri de insan bağ kurcak kurmicak onlara kalmıs bise ama demek istediğim ailendekiler hastaneye kontrole gittiğinde üzlüyormusun yani motosiklete üzülyosun onu demek istedim konu buralara geldi neyse eywlh yolunuz acık olsun kazasız sürüsler dileğiyle

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Arkadaşlar bu sitede buluşmamızın sebebi motor kardeşliğidir. Marka meselesinin tartışmasını bırakalım firmalar yapsın. Bizi yedek parça bolluğu, fiyatlar ve servisler olarak ikna etmeyeçalışsınlar. Onlar ticari müessese, biz ise kullanıcılarız. Bu sitede dostluklar kurup birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Hyosung Gt 250
    Yahu en nihayetinde önemli olan duygularını düşüncelerimi deneyimlerini paylaşmak atmaca_35'in damarına denk geldi herhalde ondan öyle dedi Bu arada daha motoru almadan foruma üye olup okumaya başladım yazıları falan. Heyecan hepten kocaman oldu içimde :D Daha motor sahibi olmadan aşık oldum tüm potansiyel motorlarıma :D Allah sonumuzu hayır eylesin

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Ben geçirdiğim bir kaza sırasında motorla birlikte uçup yere düştüğümüzde çok fena hırpalanmama karşın önümde sürüklenen motorum için üzüldüğümü hatırlıyorum, 'eyvah gitti motor!' diye

Gerçekten de kazadan sonra ikimize baktığımda benim yaralar, burkulmalar hiç önemli gelmedi ama motorun çiziklerle dolu hali her baktığımda canımı fena yaktı
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Valla benim için en duygusal an tamir sonrası karşıma çıkan faturadır. pek gözlerim dolmaz ama yinede fatura kabarıksa canım acıyabilir.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    canım sıkıldımı motorumu 1000parçaya ayırıyorum, hiçte üzülmüyorum. psikopatmıyım yoksa(:
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler