Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lazer aikido black (s) kask arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Arkadaşlar merhaba;

Lazer aikido kask arıyorum, siyah ve s beden. İstanbul da 7-8 yere bakındım yok, Ankara' da da yok. İşin doğrusu distribitörü? de çok getirmeye? razı? değil.

Benzer fiyatlardaki kbc agv scorpion ls2 nolan modellerini inceledim ancak orta sınıf segmentindeki en uygun kaskın yine daha önce kullandığım lazer olduğuna karar verdim. Kimi daha ağır, kimi gereksiz yere pahalı, kimi daha kalitesiz, kimi de farklı yönlerden uygunsuz geldi. Aklınızda olsun, eğer bir yerde görürseniz bana satıcının bilgilerini pm atabilirseniz sevinirim.

Daha üst sınıf kaskları çok uygun fiyatlarla bulabilmeme rağmen onlarda da beden uymadı. Aklınızda olsun eğitim mahallesindeki hein gericke de m beden mükemmel bir neck kask var.. fiyatı 300 e kadar indirdiler ama olmadı işte.. o kaskı kaçırmayın. yine orada bir shoei var xs beden ona da çok uygun bir fiyat söylediler.

Baktım olmuyor, ya yurtdışındaki akrabalardan göndermelerini rica edeceğim, yada iyice sinirlenip bir üst sınıftan kask alacağım. Zira İstanbul' da onca yere bakınmama rağmen kendimce fiyat/ergonomi/sağlamlık açısından uygun bir kask bulamamaktan sinir oldum iyice.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kaskı boşver..Motor aldın mı sen?....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    ayın ikisinde..

maaşa da ihtiyacım var.

hayır bari sen yapma..

çatlak murattan tut ta, metin abiye kadar laf duydum. ne yapalım bi hatuncuk sayesinde gözüm görmedi bişi, gidona bile elim gitmiyordu ölür kalırım onu yalnız bırakırım diye. meğersem insan önce kendi keyfini düşünmeliymiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler