Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

??? Yerimde olsanız ne yapardınız ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Peki motoru alsam memleketime götürüp yazın kullansam, buralara pek getirmesem? Seneye ben gitcem naslsa motorun yanına eziyet çektirmesem? Bazen motordan ayrı kalcağımı bile bile almak saçma mı olur_?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    değer kaybeder model eskir...seneye belki neler çıkacak karşına...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    CBR 600F
    istediğn motoru kullanan birisi olarak bende oranın şartlarında alma derim.
    öle yolarda kaza riski çok yüksek.ben istanbulda bile 70 km/h çıkmadığmda daralıyorm.motor ağır geliyo yavaş giderken ve bel omuz ağrısı yapıyo bi yerden sonra.
    sabret abi.bu yaz geçsin sonra şatlarına göre alırsın gt 250r.şimdilk o yollara sağlam ve mutavazı bi motor al

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    yolun bozukluğundan ziyade kar-kış oldumu oralarda motosikletle gidilmez. ocak ayında doğu beyazıttan karsa gittim minibüsle, şoför resmen finlandiya rallisinde gibi arka kaydırarak viraj alıyordu mecburiyetten, o yollarda motosiklet kullanmak mümkün değil yani. van başkaysa bilemem tabi.
    benim tavsiyem araba alman yönünde
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Honda CBR600F sattı :(
    Dostum vanda görev yapıyorum diyorsun. eğer uzun süre vanda kalacaksan motosiklet pek uygun olmaz diye düşünüyorum. Hele birde köyde görevliyim diyorsun.. Vanın kışı hiç çekilmez bil hassa köy yollarında. kışı da düşünecek olursak araba daha mantıklı. Çünkü senin ulaşımın zor, kafana estiğinde köyden vana gidemeyeceksin. illaki bir dolmuş bekleyeceksin (Kış için). Al arabayı güzel güzel kullan, zaten vanda benzin de mazot da ucuz..
    İlla motor alacam diyorsan köy yoluna gt250r gitmez, kendini heba edersin

Tayinini bekle, köy olmayan bir yere çıksın sonra babalar gibi alırsın hyo'nu

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya pek mantıklı değil ama motoru alıp yaza kadar yatırcam sanırım...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Metci kardeş

Anlaşılan sen kararını vermişsin zaten. Bizlerden fikir değilde daha çok onay istemişsin)

Bence de pek mantıklı değil ama şimdiden hayırlı olsun demek düşer bize de.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gerçekten kararsızım ama içimde kalmasını da istemiyoorum :(

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    ortam koşullarını soylemişsin. tercihini de soylemişsin.
    işkence çekmek istiyorsan al.

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Peki o zaman bir fotoğraf makinan vardır. Boşver motosikleti, arabayı. Hobi olarak fotoğrafla uğraş.

Şaka yapmıyorum. Benim anladığım yetiştiğin yerden baya uzaktasın. Zor koşullarda çalışıyorsun. Bu durumda insan boş zamanınında ne yapacağını bilemez. Anladığım sen bir motor alayım, gezeyim diye düşünüyorsun ama istediğin tip motosikletle de bu zor. Alıp dediğin gibi yatırsan ayrı dert kullanmadıktan sonra motorum var demenin bir anlamı yok. O zaman geriye bir tek o boş, belki sıkıntılı zamanlarını değerlendirebileceğin bir uğraş bulmak kalıyor.

Fotoğraf aklıma gelen ilk şeylerden biri, üstelik ucuz bir çözüm. (DSLR'ydi, lensti diye abartmazsan) Üstelik güzel bir çoğrafyadasın.

Düşününce insan neler bulmaz.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    kafaya koymuşsun race almayı, neyse toprakta nasıl drift yapılır seneye videosunu atarsın izleriz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafaya koymuşsun race almayı, neyse toprakta nasıl drift yapılır seneye videosunu atarsın izleriz
    Valla dostumm sadece tatillerde memleketimde kullanırım, buraya getirmem sanırım Bana da yazık motora da

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    cok ıstedıysen al.içinde kalmasın..race al kendını vur yollara grenaj amortisör lastık masrafların maxımum sevıyede olsun sonra yenıden yaptır git memlektıne enduro al.bence en ıyısı böyle olur

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba!

Bir race motosiklet almak istiyorum, ilk motorum olacak ama kafamı karıştırann çok şey var...

Öncelikle Van'da bi sınır köyünde görev yapıyorum... Herkes motosiklet alacağın paraya araba al diyor çünkü ulaşım sıkıntımız var burada, kaçakçı mazot kamyonlarına otostop çekerek ulaşım sağlıyorum...

Yollarda yaklaşık 15-20km toprak yol, race motosiklet için sıkıntılı biraz yani... İstediğim motor (Hyosung GT250R) + korumalara vereceğim parayla araba da alabilirim...

Ama motosiklet tutkumu da içimden atamıyorum...

Buradan tayinle gitme sürem en erken seneye ara tatilde ya da seneye yaz tatiline, yani yaklaşık 1 - 1,5 sene buradayım...

Sizce ne yapmalıyım?? Fikirlerinize ihtiyacım var...
    arkadaşım ben de vandayım seninle bir araya gelelim sana güzel bir çözüm buluruz burda yazılanları boşver vanda adamlar r1 e biniyor ben hyo 650 kullanıyom benim abilerim fazer kullanıyor o yüzden sıkıntı yapma buluşuruz bi ara veya yerini tam olarak yaz buraya yanına gelelim
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben de vandayım seninle bir araya gelelim sana güzel bir çözüm buluruz
    Olur tabi görüşelim ilk fırsatta... Merkezde misiniz?

Motosikleti
    Olur tabi görüşelim ilk fırsatta... Merkezde misiniz?
    tabiki bizim her akşam motorcu bir abimiz var onun işyerinde toplanırız her akşam 4 - 6 arası ordayız hatta sen tam olarak nerde görev yapıyon söle sana bile gelebiliriz

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim uzak abi, Özalp ilçesinin bi sınır köyündeyim, haftasonu mekan açıksa ben gelebilirim...

Motosikleti
    Benim uzak abi, Özalp ilçesinin bi sınır köyündeyim, haftasonu mekan açıksa ben gelebilirim...
    yarın mekan açık pazar büyük ihtimal bi taraflara geziye gideriz
    carrefoursa nın yanında hanedan sofrası diye bi restoran var onun altında hemen motovan var motosiklet satış ve tamiri yapıyo
    sahibi mesut abi çok dost canlısıdır her konuda yardımcı olur zaten büyük ihtimal ben de orda olurm öğleden sonra 4 - 5 gibi

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Gerçekten kararsızım ama içimde kalmasını da istemiyoorum :(
    o zaman yapıcağın şey şu. araba alıcaksın ve pahalı olmayan idareten bi motor alıcaksın
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın mekan açık pazar büyük ihtimal bi taraflara geziye gideriz
    carrefoursa nın yanında hanedan sofrası diye bi restoran var onun altında hemen motovan var motosiklet satış ve tamiri yapıyo
    sahibi mesut abi çok dost canlısıdır her konuda yardımcı olur zaten büyük ihtimal ben de orda olurm öğleden sonra 4 - 5 gibi
    Bu hafta köyde kaldım ama ilk Van'a geldiğimde uğrarım motosikletten konuşuruz Mekanı da hatırladım bu arada, geçen sene uğramıştım motosikletlere bakmaya 30-35 yaşlarında birisi vardı (yaş konusunda yanılıyo da olabilirim), Honda cbr125r sormuştum bana yamaha ybr 125r önermişti

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler