Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

keeway superlight 150 alacağım yardımcı olurmusunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Djnkt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio AF-34
    19000km cok gibi ya omrunu doldurmus olabilir o motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Djnkt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19000km cok gibi ya omrunu doldurmus olabilir o motor
    dostum dandik çin malı schooter'lar bile 30.000 km garantili.19.000 bence çok değil

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    arkadas saka gibi gercekten o durumda bi motora nasil 1500 verirsin 1000 bile etmez parana yazik dostum motor desen motor degil sifiri olsa nolur 90dan sonra yalan titresim desen titresim degil sarsinti var motorda bi dengesi guzel oda kisa sase oldugu icin 60 70 yaparim diyosan zn neden yetmiyor yada 1 ay bekle git 1500e 250 cift silindirlerden al keewayin yaninda makina onlar sen bulamazsan ben bulurum sana o sana motoru verecek olan zaten 1000 liraya gozden cikarmistir motoru emhn ol
    Now the world is gone. Im just one.

Alıntı Sergeant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadas saka gibi gercekten o durumda bi motora nasil 1500 verirsin 1000 bile etmez parana yazik dostum motor desen motor degil sifiri olsa nolur 90dan sonra yalan titresim desen titresim degil sarsinti var motorda bi dengesi guzel oda kisa sase oldugu icin 60 70 yaparim diyosan zn neden yetmiyor yada 1 ay bekle git 1500e 250 cift silindirlerden al keewayin yaninda makina onlar sen bulamazsan ben bulurum sana o sana motoru verecek olan zaten 1000 liraya gozden cikarmistir motoru emhn ol

merhaba.forumda ne kadar yeni gibi görünsemde uzun zamandır takip ediyorum ve forumdaki yazılarınızdan tanıyorum sizi.Yanılıyorsam düzeltin ama 1300-1800 arası değişiyor sl fiyatları.Zn de yeter fakat znlere 1000 tlden aşşağı isteyen yok bende 1000 e zn alana kadar 1500 verr görünüm olarak 150 cc den büyük gösteren,şehir içi yakıt'ı düşük olan hafta sonları 150 km yol gidip gelebileceğim keeway e yöneldim.1 ay bekle derken ne kastettiniz tamam 1500 e bana ankaradan iyi bir motor bulacaksan ben varım bu işe

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    2. motor olarak kısa bi süre superlight kullandım. başka çinli motorlarım da oldu (bu arada keewayin macar patentli olduğuna bakmayın halis muhlis çinldiri o da )
    o kadar kötü bi motor değil, yönlendirilebilirliği çok iyi, hafif, malzeme kalitesi çok aşırı kötür değil, iyi bakan, yağmur ka altında yatırmayan, temizliğini yapan kullanıcı uzun süre biner.
    motorda inanılmaz titreşim var ama 80 km/h sürati geçmeye çalışınca. o süratleri geçmeden yapılan sürüşler çok keyifli, zaten motorun amacı düşük süratlerde cruiser keyfi yaşatmak.

iphone parasına alınabilecek bi motosiklet. ama ben hiç motor tecrübesi olmayan arkadaşların işe, eski model de olsa commuter motorla başlamalarını tavsiye ederim, sonuçta sürüş dinamikleri cruiser la öğrenilmez. ama herkesin zevki, tarzı tercihi.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. motor olarak kısa bi süre superlight kullandım. başka çinli motorlarım da oldu (bu arada keewayin macar patentli olduğuna bakmayın halis muhlis çinldiri o da )
    o kadar kötü bi motor değil, yönlendirilebilirliği çok iyi, hafif, malzeme kalitesi çok aşırı kötür değil, iyi bakan, yağmur ka altında yatırmayan, temizliğini yapan kullanıcı uzun süre biner.
    motorda inanılmaz titreşim var ama 80 km/h sürati geçmeye çalışınca. o süratleri geçmeden yapılan sürüşler çok keyifli, zaten motorun amacı düşük süratlerde cruiser keyfi yaşatmak.

iphone parasına alınabilecek bi motosiklet. ama ben hiç motor tecrübesi olmayan arkadaşların işe, eski model de olsa commuter motorla başlamalarını tavsiye ederim, sonuçta sürüş dinamikleri cruiser la öğrenilmez. ama herkesin zevki, tarzı tercihi.
    2.el almanında kötü yanı bu.sizden önce nasıl kullanıldığını bilmiyorsunuz.Daha önce 2 yıl mondial 150 zt kullandım üniversite bitince Ankaraya getiremedim.ama çok memnundum motorumdan.Şimdide bu cruiser sevdası çıktı başımıza hadi hayırlısı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler