Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

iş güvenliği ayakkabısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dash_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200kt
    Merhabalar. Bu gün bi arkadaşla kafede oturuyorduk. Söz döndü dolaştı ekipmanlara geldi. Bende hein gericke marka bot var. Arkadaşımda ise bildiğimiz iş güvenliği ayakkabısı var ama bileklikleri bileği fazlasıyla kapatıyor. Orada bir güzel tartışma yaşadık. O bundan motosiklet ayakkabısı olur dedi . Ben ise olmaz dedim . Sizde benim gibi düşünüyor musunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Ne tür iş ayakkabısından bahsediyorsunuz bilmiyorum ama çoğu iş ayakkabısında sadece çelik burun desteği ve taban koruyucusu var motosiklette iş yapacağını pek düşünmüyorum
    cenkito bunu beğendi.

dnndbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :((
    Tabanının biraz daha ince olması gerekmez mi motosiklette kullanılması için?

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    çoğumuz olmaz deriz fakat şu açıdan bakalım: spor ayakkabısından veya terlikten iyidir.
    evet kaval kemiği-yan korumalar gibi korumalardan ödün veriyor bu bir gerçek ama en azından bazı bölmelerinde korumaları var ve sağlam. fakat artık 100 liraya bile korumalı motosiklet botu bulabilirken iş ayakkabısına para vermeye gerek yok.

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İş güvenliği ayakkabılarının önü çelik olduğundan çok ağır. Motosikletteki konforu etkileyecektir. Ama 40-50 liraya alındığını düşünürsek 500+ lira veremeyenler için spor ayakkabıdan iyidir Ama imkanınız varsa kesinlikle ve kesinlikle motosiklet çizmesi(bot değil)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)