Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Mototisklet tutkunu bayan kurye..

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az önce program bitti ama TV8 Ebruli programında değişik meslekten bayanlar konuktu.. Bir guvenlikçi, taksici ve kurye bayan vardı. Kurye olanın İsmi Melek Esentepe ymiş.

Genç bir bayan, arkada kocaman bir bagajlı olan honda Activa sürüyor. Ben kendisini burdan kutluyorum, tekeri düz bassın, kaza bela görmesin diyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bayan Kurye ilk kez duyuyorum Tekeri düz bassın.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce program bitti ama TV8 Ebruli programında değişik meslekten bayanlar konuktu.. Bir guvenlikçi, taksici ve kurye bayan vardı. Kurye olanın İsmi Melek Esentepe ymiş.

Genç bir bayan, arkada kocaman bir bagajlı olan honda Activa sürüyor. Ben kendisini burdan kutluyorum, tekeri düz bassın, kaza bela görmesin diyorum
    3 ay sonra yine sormak lazım "hala tutkun musunuz?" diye kuryelik motor aşkını öldürüyor azizim.

İzmirde de vardı 45-50 yaşlarında bir bayan ablamız hatta benim kuryecilik yaptığım zamanlarda bizim işyerine gelmişti motorunu kaldırıma park etti üstünde deri yelek vardı
    ''selamun aleyküm motorcu lazımmı kardeşim '' demişti hepimiz şok
    Pinokyoyu yapan Gepetto değilim ki her odunu adam yapayım...:wiinkk:

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    harika bir durum
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    cbf150
    yalnız scooterden kurye motoru olmaz gibi geliyor bana. İşin ucunda para meselesi var sonuçta.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    bence kuryelik motor aşkı ile birlikte gitmiyor.tabi ben kuryeyim ve motor aşkı aşırı derecede diyen birçok insan vardır ama genel olarak kuryelik ayrı bi taraf sanki yine de bayan kuryemizi tebrik etmek lazım.yiğidi öldür hakkını yeme
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Forumdan Uzaklaştırıldı
    elin ayağın dolaşmış başlığı yazarken , mtotosiskfsdşfkdsdlet tutkunu baaaaayan kurye
    eray_uluyazı ve MotorKafa bunu beğendiler.

Motosikleti
    My Kawa..
    Allah kaza bela vermesin inşallah trafikte araba kullanan hemcinslerinden uzak durması gerektiğini biliyordur..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin inşallah trafikte araba kullanan hemcinslerinden uzak durması gerektiğini biliyordur..
    inşallah hayatımda arabayla 3 defa ufak çaplı kaza yaptım. birisi hızlı bi genç di diger ikisi bayan. umarım motorda da beni bulmazlar:/

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elin ayağın dolaşmış başlığı yazarken , mtotosiskfsdşfkdsdlet tutkunu baaaaayan kurye
    heycandan olsa gerekivedi şekilde bizlerle paylaşmak istemiş...
    bayan kurye ye sabır diliyorum ve ALLAH kaza bela göstermesin yolu açık olsun,bu güzel ülkemizin güzel bayanları nice ilklere imza atmışlardır:ilk bayan pilot Sabiha Gökçen gibi vb
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

banarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 HS RACİNG MOTORS
    evet sürekli motora kim binerse binsin yani kuryeler bıkıyor hatta motordan nefret ediyor
    59 HK 790 - KIRMIZI MONDİAL 150 HS TEKİRDAĞ - BANARLI YOLLARINDA ( 37500 )KM ALLAHIN İZNİYLE DAHA ÇOK GİDECEZ
    CASTROL SCOOTER 10 / 40 YAĞ - BUJİ NGK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Eğer başlık doğru ise bu bayan motosiklet tutkunu değil , mototisklet tutkunu.İkisi aynı şey değil.Yeni çıktı bu mototiskletler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yazana bak.....
    Tencere dibin kara seninki benden kara....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Valla sevdiğin seyi meslek olarak yapınca beli bir sure sonra o zevktende soğuyorsun işin ayrı hobin ayrı olcak bende. Ben bunu sevdiğin bir müziği uyandırma meledosi yaptığında bir süre sonra nefret etmeye benzetiyorum
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    bayan motosiklet kullanıcılarına helal olsun

ama bi de böyleleri var

c90 ve anaconda84 bunu beğendiler.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

8 Mart Dünya Kadınlar günü ya...bayanların el attıığı her işten birer örnekler vermişler galiba...ama ben kıyamam ya...yapamaz falan muhabbetinden çok kadının gerçekten ait olmadığı yakışmadığı bazı meslekler vardır ya...onlardan biri kuryelik...üzmeyin aplamı ofiste takılsın yav... trafikteki öküzlerle başedemez üzerler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya aslında program bitmeden yazıyım dedim ablayı(25 yoktur belki) görsünler merak eden olur diye. öyle oldu..

yani aşk olsun biz dünya kadınlar gününde sizi yüceltelim topinkler patlatalım sen böyle söyle..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:45 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 Mart Dünya Kadınlar günü ya...bayanların el attıığı her işten birer örnekler vermişler galiba...ama ben kıyamam ya...yapamaz falan muhabbetinden çok kadının gerçekten ait olmadığı yakışmadığı bazı meslekler vardır ya...onlardan biri kuryelik...üzmeyin aplamı ofiste takılsın yav... trafikteki öküzlerle başedemez üzerler...
    ben görünce aslında biraz üzüldüm çünkü motor üstünde başına gelebileceklerden habersiz, trafik tecrübesinden yoksun, baya tecrubesiz bi hali vardı İnşallah başına bişey gelmez..

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    eskiden kuryelik yapıp (bmv gs 650 ile) şu an kurye patronu olan tanıdığım var.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

ben görünce aslında biraz üzüldüm çünkü motor üstünde başına gelebileceklerden habersiz, trafik tecrübesinden yoksun, baya tecrubesiz bi hali vardı İnşallah başına bişey gelmez..
    adamların ulaşım dakikaları var...rekordan rekora koşarlar..zamanla tecrübe kazanır belki ama yaradılışta yok...Madene inen bir bayan düşünebiliyormusun...madencilikel kuryelik bence aynı statüde...aynı ağır işçilik...ikisindede canın ortada...ve gün yüzü görmüyorsun...hep bir çile cefa durumu var...

Ha Hürriyet gazetesinin 2-3 kuryesi var...hepsinin altında fazer...böyle kuryeliğede can kurban derim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler