Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hergün Bakarım

Motovento
    REKLAM ALANI
    SolakSelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu videoyu hergün seyrederim.Çünkü Honda Cup'ı Seviyorum yawww

Sizlerle de paylaşmak istedim.Bir Cup'ın Ducatileri,kawasakileri,bmwleri geçmesi ile gurur duyuyorum

http://www.youtube.com/watch?v=SLjnqkXNWJs
    Motorun Kalitesi;HONDA C SERİSİ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    bu video yu bir kaç sene önce izlemiştim ve hayranlıkla bakmıstım motorun kalitesi tartışılmaz bir gerçek.. paylaşım için sağol
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

bişey değil arkadaşım.amacım c 90'ı tanıdığım herkese sevdirmek ve anlatmak.inşallah birgün kullanmak ve sahip olmak nasip olur.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı SolakSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey değil arkadaşım.amacım c 90'ı tanıdığım herkese sevdirmek ve anlatmak.inşallah birgün kullanmak ve sahip olmak nasip olur.
    bildiğin konuyu paylaşmalısın ama fanatikliğin sana kalsın. sen ne kadar çok seviyorsan cup motorlardan ben o kadar iğreniyorum.
    sağlam olabilirler
    az yakabilirler
    ama heyecanlı değiller...

diğer yandan, söylediğin her motosiklet modeli geçilebilir. hatta bir cup bir hayabusayı geçebilir. bir cross arazide bir cup'ı geçebilir. her model ve makina geçilebilir kendi sınıflarında ama bir ducati ancak durduğu zaman bir cup tarafından geçilebilir ya da sürücüsü salkak ise geçilebilir...

mantık ve sevgi genelde tezattır, sen şartlarını kendin koyarsın

umarım c90 sahibi olursun ve hayal kırıklığı yaşamazsın
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğin konuyu paylaşmalısın ama fanatikliğin sana kalsın. sen ne kadar çok seviyorsan cup motorlardan ben o kadar iğreniyorum.
    sağlam olabilirler
    az yakabilirler
    ama heyecanlı değiller...

diğer yandan, söylediğin her motosiklet modeli geçilebilir. hatta bir cup bir hayabusayı geçebilir. bir cross arazide bir cup'ı geçebilir. her model ve makina geçilebilir kendi sınıflarında ama bir ducati ancak durduğu zaman bir cup tarafından geçilebilir ya da sürücüsü salkak ise geçilebilir...

mantık ve sevgi genelde tezattır, sen şartlarını kendin koyarsın

umarım c90 sahibi olursun ve hayal kırıklığı yaşamazsın
    arkadaşım teşekkür ederim ben hız bakımından söylemedim.yanlış anlaşılmışım.özür dilerim.ben discovery'nin yapmış olduğu belgeseli hatırlatarak söyledim bunu.yoksa elbette ki bir cup ybr 125 ile bile kapışamaz hiçbir şekilde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Birincisi bu videoyu neden her gün izliyosun onu anlamadım.İkincisi kim kimi geçiyomuş , ducati , kawasaki nerde?Üçüncüsü cup motorları bende sevmem.Ben yazdıklarınla video arasında bi bağlantı kuramadım açıkçası.

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu insanlar bindikleri makinada neden ruh ararlar, çoğu insanda bile ruh yok şu günümüzde kaldıki makinada ruh arıyorsunuz şuna estetik diyelim. bu arada da kaporta önemli ruh güzelliğide ama ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. neymiş cuplar kapıcı motoruymuş şu farlılar köylü modeliymiş aptal insanların aptal nedenleri işte yani bir kapıcı 600cc bir makinaya binemezmi veya 1000lik veya kapıcı mercedese binemez mi yanlış anlaşılmasın kapıcı(apartman görevlisi ) falan da değilim.ben bir makinada ruh aramam güç ararım. gücü yeterli ise ruhuda vardır mantığı yanlış yada şuna söyle diyelim ne kadar para o kadar ruhhhh
    103 hp

Alıntı Lifeisgood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi bu videoyu neden her gün izliyosun onu anlamadım.İkincisi kim kimi geçiyomuş , ducati , kawasaki nerde?Üçüncüsü cup motorları bende sevmem.Ben yazdıklarınla video arasında bi bağlantı kuramadım açıkçası.
    1)honda c 90'ı seviyorum.c 90'ını bilmeyen anlamayan laf atar.2)programın tamamını izleseydiniz(ki izlememişsiniz oturduğunuz yerden ahkam kesiyorsunuz) ducatilerin kawaların bmvlerin ne hataları ne kusurları olduğunu görürdünüz.3)ben kimseye cup'ları seviyormusunuz diye sormadım.amacım insanlara bu motoru tanıtmak sadece. herşeye at gözlüğü ile bakmayın ben sizin sevdiğiniz bindiğiniz motorlara laf atmadım.bazı şeyleri kabullenin.o videoda konuşan insanlar dünyanın en iyi motor eleştirmenleri ve motor sürücüleri. onlar biel kabul etmiş biz burda neyi tartışıyoruz ya.boşuna pehh...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Belgeselde Dünyanın iyi 10 seçiliyordu ve şimdiye kadar 45 milyon adet üretilen cup, otoritelerce dünyanın en iyi motosikleti seçiliyordu, sıralamalarda hayabusa, avustralyalı birinin ürettiği yarış motoru, harleyler vs.. vs.. sıralamaya sokuldular ve kızartma yağı ile bile çalışır dedikleri cup 1. seçildi...

Şahsi görüşüm cuplar bence iğrenç ama ekonomi, dayanıklılık vs... kullanıcısı çok ama bana sorsalar kesinlikle almam scooterların retrosu olsa bile
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belgeselde Dünyanın iyi 10 seçiliyordu ve şimdiye kadar 45 milyon adet üretilen cup, otoritelerce dünyanın en iyi motosikleti seçiliyordu, sıralamalarda hayabusa, avustralyalı birinin ürettiği yarış motoru, harleyler vs.. vs.. sıralamaya sokuldular ve kızartma yağı ile bile çalışır dedikleri cup 1. seçildi...

Şahsi görüşüm cuplar bence iğrenç ama ekonomi, dayanıklılık vs... kullanıcısı çok ama bana sorsalar kesinlikle almam scooterların retrosu olsa bile
    çok teşekkür ederim arkadaşım.bu arada hatırlatayım 45 milyon değil 60 milyonu geçti

Alkışlamak lazım böyle bir sorunsuz makineyi.
    2 motorum olsa biri yüksek cc Cross diğeri Honda Cup olurdu.
    Tipi hoşuna gitmeyen Cup deyince uzak dursun kardeşim,topiğini hevesini bozmayın alacak olanların

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alkışlamak lazım böyle bir sorunsuz makineyi.
    2 motorum olsa biri yüksek cc Cross diğeri Honda Cup olurdu.
    Tipi hoşuna gitmeyen Cup deyince uzak dursun kardeşim,topiğini hevesini bozmayın alacak olanların
    teşekkür ederim hocam.

teşekkür ederim hocam.
    Honda Cup denince akan sular durur.

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    ya bulalim su adama bi c 90..deli oldu ya ne zamandir bulamiyo.helal valla

1)honda c 90'ı seviyorum.c 90'ını bilmeyen anlamayan laf atar.2)programın tamamını izleseydiniz(ki izlememişsiniz oturduğunuz yerden ahkam kesiyorsunuz) ducatilerin kawaların bmvlerin ne hataları ne kusurları olduğunu görürdünüz.3)ben kimseye cup'ları seviyormusunuz diye sormadım.amacım insanlara bu motoru tanıtmak sadece. herşeye at gözlüğü ile bakmayın ben sizin sevdiğiniz bindiğiniz motorlara laf atmadım.bazı şeyleri kabullenin.o videoda konuşan insanlar dünyanın en iyi motor eleştirmenleri ve motor sürücüleri. onlar biel kabul etmiş biz burda neyi tartışıyoruz ya.boşuna pehh...
    katılıyorum arkadaş cup motor ayrı bir kalite ve zevktir illa 200-300 mü basmak gerekir

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ya ben anlamıyorum hani hertürlü motosiklete saygımız olucak herkezin kendi zevki ama cup tarzı bir motorun nesine hayranlık duyulur anlamıyorum.her insan sanattlan anlamaz ama kötüyü çirkini eğer bariz bi unsur varsa ayırt eder bende bu hesap bunu anlamıyorum .benim bisan bisikletime bakıyorum o bile daha güzel duruyo ya
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben anlamıyorum hani hertürlü motosiklete saygımız olucak herkezin kendi zevki ama cup tarzı bir motorun nesine hayranlık duyulur anlamıyorum.her insan sanattlan anlamaz ama kötüyü çirkini eğer bariz bi unsur varsa ayırt eder bende bu hesap bunu anlamıyorum .benim bisan bisikletime bakıyorum o bile daha güzel duruyo ya
    Bana göre de baştan beri(ilk çıktığından beri) Cbf 150 çok berbat görünmüştür.
    Cuplar en sevmediğim motor tipiydi ama şimdi gerek görüntüsüne gerekse marifetlerine en saygı duyduğum tip.Ama Japon olacak.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana göre de baştan beri(ilk çıktığından beri) Cbf 150 çok berbat görünmüştür.
    Cuplar en sevmediğim motor tipiydi ama şimdi gerek görüntüsüne gerekse marifetlerine en saygı duyduğum tip.Ama Japon olacak.
    hocam bende o yüzden diyorum cbf150 nin mesela şuan hondadaki görüntü açısına bakarsan ne kadar kötü ve her açıdan güzel gözükmiyen bir motor olduğunu anlarsın malüm çinden geliyor.cbf125 istiyorum o yüzden bende yalan yok dobra dobra söylerimde fakat o cup tarzını hiç anlamadım yaa ne marifetiymiş ne görüntüsüymüş sana pegaut mobillet getireyim daha marifetli daha güzel gözüküyor eğer onada mest olucaksan
    Mustafa Kemal Atatürk

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulun şu arkadaşa bir cup ... c90 diye diye iptal olacak.... hem cupların ruhu yokmuş. napacaksın alıpta. git kendine ruhu olan bir makina al boşver....
    103 hp

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende o yüzden diyorum cbf150 nin mesela şuan hondadaki görüntü açısına bakarsan ne kadar kötü ve her açıdan güzel gözükmiyen bir motor olduğunu anlarsın malüm çinden geliyor.cbf125 istiyorum o yüzden bende yalan yok dobra dobra söylerimde fakat o cup tarzını hiç anlamadım yaa ne marifetiymiş ne görüntüsüymüş sana pegaut mobillet getireyim daha marifetli daha güzel gözüküyor eğer onada mest olucaksan
    Haklısın,Mobylette severim ondan galiba bu Cuplara taktım kafayı ben 103'ler pek hoşuma gitmezdi onun da güzeli varmış bak.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler