Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Reflektif yelek

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Motora ilk başladığım günlerden beri reflektif yelek kullanıyorum. Çok da yararlı olduğuna inanıyorum. Ama kullandığım yelekler gerek malzeme kalitesi, gerekse kullanım amacına uygun tasarlanmamış olması nedeniyle çabucak deforme oluyor.

Şimdi özellikle motosiklet için üretilmiş, şık duran ama çok pahalı da olmayan (50 TL'yi geçmese mesela) düzgün bir reflektif yelek arıyorum.

Böyle bir ürün satan bir yer biliyor musunuz?
    Ağır metal insanı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora ilk başladığım günlerden beri reflektif yelek kullanıyorum. Çok da yararlı olduğuna inanıyorum. Ama kullandığım yelekler gerek malzeme kalitesi, gerekse kullanım amacına uygun tasarlanmamış olması nedeniyle çabucak deforme oluyor.

Şimdi özellikle motosiklet için üretilmiş, şık duran ama çok pahalı da olmayan (50 TL'yi geçmese mesela) düzgün bir reflektif yelek arıyorum.

Böyle bir ürün satan bir yer biliyor musunuz?
    Dostum iş elbiseleri satan firmalarda var,fiyatlarıda 10 tl'yi geçmiyor.Kalite olarak istediğini karşılamayabilir ama her sene yenisini kullanabilirsin.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    mercan yokuşunda avcı kıyafetleri satan bir kaç yerde görmüştüm.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum iş elbiseleri satan firmalarda var,fiyatlarıda 10 tl'yi geçmiyor.Kalite olarak istediğini karşılamayabilir ama her sene yenisini kullanabilirsin.
    Ben de zaten 7 TL gibi bir fiyata almıştım, ama artık biraz daha kaliteli, rüzgarda, yüksek süratte açılmayan, dalgalanma yapmayan bir yelek istiyorum. Yoksa çok ucuz fiyata yine iş gören yelekler var.

Motomax'ta 70 TL'ye var bir tane. Kushitani marka, kaliteli de duruyor ama o kadar para vermek de istemiyorum açıkçası.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Moto Capro'dan aşağıdaki ürünü aldım. Diğer yeleklerden farkı omuz kısmında dikine şeritler. Trafik polislerinin kullandığı yeleklerden, ve malzemesi de ona göre daha kaliteli. Diğer ürünlerden daha uzun ömürlü olacağını düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/moto_capro...QQdisplayitem?

Bir de Motoplus'ta satılan askı şeklinde reflektif şeritler vardı, yelek kadar gündüz görünürlüğü olmaz ama gece için çok iyi. Askı bir dizaynı olduğu için rüzgarla filan yıpranmaz. Linkini bulamadım maalesef.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bir kere al kushitani al derim çok basarılı bir ürün ayrıca digerleri gibi bol durmuyor pazarcı gişysisi gibi tamamen elastik ve vücudunu montunu sarıyor ruzgardan etkılenmıyor parasının hakkını sonuna kadar veriyor
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler