Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ledow CXM 250A Benzin göstergesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar selamlar yeni üye oldum bu ilk yazışım hayırlı solun Ledow CXM 250A almayı düşünüyorum. motor konusundada oldukca yeniyim. merak ettiğim nokta benzin göstergesi yok burada artık ustalık mı devreye giriyor yapılan km'den mi anlayacağız bunu ? bu markayı kullanan arkadaşım yedek bir benzin deposu olduğunu söyledi bitince bu devreye giriyomuş, 50 km kadar gidiyomuş ki bana pek inandırıcı gelmedi bu doğru mu ?benzin bittiğini motor yolda bırakınca mı anlayacağız ? bu acemi kardeşinize yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yaya
    öncelikle hosgeldin ben bir ledow kullanıcısıyım ve benzin gösterge olayı benide başlangıçta zorladı ama zamanla alıştık.

evet yedek deposu var fakat cümlenden anladığım kadarıyla otomatik devreye girmiyor. sol dizinin denk geldiği bölgede bir vana var benzinin biterken teklemeye başladığında yada bittikten sora o vanayı yedeğe alıp çalıştırıp yoluna gidiyorsun. ama ben yedekte unuttuğum için depoyu komple bitirip yolda kaldığımıda hatırlıyorum.

Yedek depo 5 geçensen 5 tl lik benzin alıyordu ve beni 35 km olan işyerime götürüp dönerkende bitiyordu üç aşşağı 5 yukarı 50 km ye denk geliyordur onu biliyorum.

aramızda ledow kullanan arkadaşlar var ve uzun km ler yapanlarda var. benim motorum 8 000 km de. emok festivaline bile tık demeden gittim döndüm geçen sene...

hatta farklı markaların benzin göstergeleri için servislerle görüştüm ama depo şekli yüzünden şamandıranın sıkışabileceği şeklinde cevaplar aldım artık uraşmak mı istemediler bilmiyorum...
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

Hoşbulduk .çok teşekkür ederim doyurucu bir bilgi oldu benim için. otomatik devreye girme konusuna bende inanmamıştım zaten uzun zamandır araştırıyorum motosiklet konusunda bugun bir ledow gördüm ve çok hoşuma gitti kesinlikle istediğim bu.5000km'de 2500 lira istedi dıştan bakınca çok temiz gözüküyor ve kendisi istediğin servise götür kesinlikle bir sıkıntısı yok diyerek garanti veriyor.yarın pazarlığa oturacağız. size verebileceğim çok bilgi yok elimde ancak fiyat sizce normal midir?

Motosikleti
    Yaya
    o km si 3 600 herşey dahil fiyatı. sahibinden coma bakınca farklı fiyatlara da ledowlar var ama 2 500 vereceğin makinanında sıfırdan farkı olmamaıs lazım kanımca.

TAbi satan arkadaşı tenzih ederim genel kanı itibari ile 2. el bir motor alıyorsun garanti olayı çok önemli nasıl ne şartlarda kullanıldığını bilmediğin bir motorun sana sorun çıkartma riski ile sıfır alacağın sorunsuz bir motora 1 000 tl lik bir bir fazla ödeme riski arasında bir değerlendime yapmak lazım. getirileri ve götürüleri tarklı tabi bunun kararı sana ait ve senin vereceğimn en doğru karar.

ben ve diğer ledow kullanıcıları ledowdan kronik bir arızadan şikayet ettiklerini görmedim. 2008 motoru aldığımda 5000 km yaprım 2009 dada 3000 km yaptım tık demedi. V motor titreşim emsallerine göre daha az süper hızlara çıkmıyor ama istanbul trafiğinde güzel ve avantajlı. Çin işte :D

çenem düştü kusura bakma hayırrlısı olsun inşallah...
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

Alıntı kazurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o km si 3 600 herşey dahil fiyatı. sahibinden coma bakınca farklı fiyatlara da ledowlar var ama 2 500 vereceğin makinanında sıfırdan farkı olmamaıs lazım kanımca.

TAbi satan arkadaşı tenzih ederim genel kanı itibari ile 2. el bir motor alıyorsun garanti olayı çok önemli nasıl ne şartlarda kullanıldığını bilmediğin bir motorun sana sorun çıkartma riski ile sıfır alacağın sorunsuz bir motora 1 000 tl lik bir bir fazla ödeme riski arasında bir değerlendime yapmak lazım. getirileri ve götürüleri tarklı tabi bunun kararı sana ait ve senin vereceğimn en doğru karar.

ben ve diğer ledow kullanıcıları ledowdan kronik bir arızadan şikayet ettiklerini görmedim. 2008 motoru aldığımda 5000 km yaprım 2009 dada 3000 km yaptım tık demedi. V motor titreşim emsallerine göre daha az süper hızlara çıkmıyor ama istanbul trafiğinde güzel ve avantajlı. Çin işte :D

çenem düştü kusura bakma hayırrlısı olsun inşallah...
    yok kesinlikle düşen bişey yok tam tersine bu verdiğiniz bilgiler gözümü açtı diyebilirim. ben internetten sıfır fiyatını 6300 olarak gördüm. dediğiniz gibi 1000 lira için risk olmaya hiç gerek yok. anlattıklarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Sanırım sıfır almak daha mantıklı şu durumda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler