Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoshow iptal !!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar; az önce haber aldım...
    Mart ayındaki MOTOSHOW fuarı ertelenmiş, 2010 Aralık ayında yapılacakmış.

Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşsın lütfen...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar; az önce haber aldım...
    Mart ayındaki MOTOSHOW fuarı ertelenmiş, 2010 Aralık ayında yapılacakmış.

Konu hakkında bilgisi olanlar paylaşsın lütfen...
    2 fuarın peşpeşe yapılması banada yanlış gelmişti zaten
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben 2 gün önce okumuştum başka bir sitede de yazıyordu iptal edildiğini..
    Motoshow'da daha ziyade uzakdoğu markaları olacaktı ama katılım düşüklüğü nedeniyle iptal edilmiş diye okumuştum..

Yani Motoplus bu senenin ilk ve tek fuarı olacak..Ben ertelenmek yerine iptal edildi diye biliyorum..

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Türkiye piyasası demekki 2 fuarı kaldıramıyor. E nasıl kaldırsın 500cc lik bir scooter bile 31.000TL den satılıyor.. ( Yamaha t-Max ).

Ayrıca artık motosikletler arabalardan daha fazla bakım masrafına ve yakıta sahip. Arabalarda alternatif yakıtlar ( LPG ) gibi kullanılabilirken motosiklet her gün zamlanan benzin ile çalışıyor.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye piyasası demekki 2 fuarı kaldıramıyor. E nasıl kaldırsın 500cc lik bir scooter bile 31.000TL den satılıyor.. ( Yamaha t-Max ).

Ayrıca artık motosikletler arabalardan daha fazla bakım masrafına ve yakıta sahip. Arabalarda alternatif yakıtlar ( LPG ) gibi kullanılabilirken motosiklet her gün zamlanan benzin ile çalışıyor.
    EVET YA BU NASIL CELİŞKİLER BÖYLE motosıklet pahalı ekıpmanları pahalı yakıtı pahalı parcaları pahalı bu nasıl ekonomı anlamış değilim bır tek benı otopark derdınden kurtarıyorya o cok hoşuma gıdıyor

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu Toplam 21 Üye okuyor. (14 Kayıtlı üye ve 7 Misafir)
    AYBERK, Yusuf Ziya, Marv, berk_cglr, motutku, whampir19, GKN, Giallo, beyazs, akarsu41,Empyr, özgenç, dagulapeyi, Osbourne+

evet yorumarı alalım...

motoplus daha üst segment'te,kitlesi belli diyelim... motoshow ise tabiri caizse alımı daha kolay olabilecek model ve aksesuarları kaplıyor...

fuar iptal ettircek kadar sıkıntıya giren bir sektör!!! sizce çelişkiler yokmu????

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    üzüntü verici.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ya onu bunu bilmem de ben bu fuarcılara uyuzum.İlk defa davetiye bulamadım bir türlü;çünkü az dağıtılmış.Amaç ne?Biletten para kazanmak.Dünyanın hiçbiryerinde,arzı-talebi standartlarda seyreden bir ürünün fuarına para verip girmezsiniz.Çünkü amaç tanıtım yapmak,ürün satmaktır.Yok kırolar geliyormuş da,böylece motordan ilgisiz insanları uzak tutuyorlarmış da..bana anlatmasınlar.Kırolar zaten içerde,başka nerden gelsin?
    Kolpa Adamları

fuar demek bir markanın ,biri ürünün tanıtımı yapılan alan demek,sonucuda ticarete dayanır ,adamlar milyarlarca lira verip babasının hayrına tutmuyor o standları ,bir standın bedelini ve fuar boyunca yapılan masrafların kaç para olduğunu öğrendiğinizde adamlara hak verirsiniz ..

ayrıca fuara giriş paraları fuara katılanlara değil, CNR ' ın sahibine kalıyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    bence isabet olmuş. geçen yıl, şubattaki fuarı kaçırmış, marttakine gitmiştim. bin pişman oldum. fuar değil resmen, panayır gibiydi. 3-5 tane stand vardı. bir tanede ikinci el satış vardı. dışarıdaki park alanında içerideki motosiklet sayısının 3 katı motor vardı. fuar demeye bin şahit isterdi anlayacağınız. yine öyle olacak idiyse, olmadığı daha iyi olmuş...

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    bilgi sağlam mı acaba

bu zamana kadar neden acıklamadılar bu fuarın katılımı cok olmasın dıye makas atmak ıcınmı beklendı acaba
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok doğru yaklaşım ama bu motoru alan olduktan sonra yapacak bişey kalmıyor. Herkesten duyduğum ve nefret ettiğim o motora o kadar para vereceğine araba alsaydın sözünü fazlasıyla hakeden bir fiyat.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    iki fuarın arka arkaya olmasından dolayı geçen seneki motoshow iğrençti doğru düzgün ne motosiklet vardı nede ekipman bu senekide öyle olacağına hiç olmasın daha iyi. Yarın motoplus a gidecem bakalım bu seneki fuar nasıl olacak geçen senk güzeldi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bu ülkede Motosiklete binende, Motorda kaale alınmadığı için çokta tınnn. Motorsiklet üzerindeki vergi yükleri, servis ve yedek parçadaki sıkıntılar konusunda hiç ii gelişmeler yok. çünkü motosiklete Teşvik yok malesef:(
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler