Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kıza bakarken !!! :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Sene 2001 yılıydı yanlış hatırlamıyorsam, İstanbul’un bostancı semtinde ışıklarda bekliyorum. Ana caddeden karşıya geçeceğim, ışıkların yeşil yanmasını bekliyorum, öylesine güzel bir yaz günü hava mükemmel motorumun üzerinde ışıklarda beklerken etrafıma bakınıyordum, karşı ışıklarda sağ çaprazımda bana bakan güzel bir hatun dikkatimi çekti. Ona geç yandı yolun karşısından bana bakar vaziyette tebessümle bana doğru yürümeye başladı. Kendi kendime bu kızı tanıyormuyum? yoksa bu kız beni nereden tanıyor diye düşünüyorum saniyeler içinde gelişen olay heyecanlanmama neden oldu, sonra düşündüm kafamda kask var yüzümü görmüyor beni nereden tanısın dedim belki motosiklette karşı ilgisi vardır diye düşündüm, hatun iyice bana yaklaştı gülümsemesi arttı o anda sol omuzum üzerinde beni kesmediğini başka bir şeye bakıp güldüğünü fark ettim. Kafamı sol tarafıma çevirdiğim anda ışıklarda yanımda duran, kızın endamına kapılıp fark edemediğim gözlerimin yuvasından çıkarcasına korkmama neden olan o şey, AT kafasını sol omuzum üzerine getirmiş bana bakıyor sola bakmamla atla göz göze geldim burnumun dibinde kaskın camı açık aklım başımdan gitti ani bir refleksle gazı açıp caddenin ortasına fırlamam bir oldu,
    Bir an KIZA BAKARKEN kızın büyüsüne kapılmam benim kaza yapmam neden oluyordu,
    Allah kimsenin başına vermesin bu olay üzerine yarım saat motorumu kenara çektim ve soluklandım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    öhh :D
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    At kafası haheuhaue geçmiş olsun
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    başımıza ne geliyorsa zaten bu hatunların yüzünden geliyor.Senn olayda biraz trajikomik

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sene 2001 yılıydı yanlış hatırlamıyorsam, İstanbul’un bostancı semtinde ışıklarda bekliyorum. Ana caddeden karşıya geçeceğim, ışıkların yeşil yanmasını bekliyorum, öylesine güzel bir yaz günü hava mükemmel motorumun üzerinde ışıklarda beklerken etrafıma bakınıyordum, karşı ışıklarda sağ çaprazımda bana bakan güzel bir hatun dikkatimi çekti. Ona geç yandı yolun karşısından bana bakar vaziyette tebessümle bana doğru yürümeye başladı. Kendi kendime bu kızı tanıyormuyum? yoksa bu kız beni nereden tanıyor diye düşünüyorum saniyeler içinde gelişen olay heyecanlanmama neden oldu, sonra düşündüm kafamda kask var yüzümü görmüyor beni nereden tanısın dedim belki motosiklette karşı ilgisi vardır diye düşündüm, hatun iyice bana yaklaştı gülümsemesi arttı o anda sol omuzum üzerinde beni kesmediğini başka bir şeye bakıp güldüğünü fark ettim. Kafamı sol tarafıma çevirdiğim anda ışıklarda yanımda duran, kızın endamına kapılıp fark edemediğim gözlerimin yuvasından çıkarcasına korkmama neden olan o şey, AT kafasını sol omuzum üzerine getirmiş bana bakıyor sola bakmamla atla göz göze geldim burnumun dibinde kaskın camı açık aklım başımdan gitti ani bir refleksle gazı açıp caddenin ortasına fırlamam bir oldu,
    Allah kimsenin başına vermesin bu olay üzerine yarım saat motorumu kenara çektim ve soluklandım.
    Derkdenn??? Tam anlayamadıda
    GKN MOTORS

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at kafası derken .. kaskın yanındamıydı .. kaskın neresindeydi .. kask ve kafası arasındaki baglantı nedir.. kafası derken ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:47 ----------

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafanı baco :d aynı şeyide bi düşünme yaa :D :D :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    R1
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at kafası derken .. kaskın yanındamıydı .. kaskın neresindeydi .. kask ve kafası arasındaki baglantı nedir.. kafası derken ???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:47 ----------

kafanı baco :d aynı şeyide bi düşünme yaa :D :D :D
    Boğumdan öteye yol yok yiğeennn

GKN MOTORS

Motosikleti
    iki teker
    öldüm varya korkudan, o anda dilini uzatsa suratımı yalardı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:54 ----------

Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başımıza ne geliyorsa zaten bu hatunların yüzünden geliyor.Senn olayda biraz trajikomik
    çok kortum, bu konuyu akşam arkadaşlarımla paylaştığımda gülme krizine girdik

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Yani şu çıkarımı da yapabiliriz Kızlar sana ata gülümsediği gibi gülümsüyorlar

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Anlatim ve hikayenin icine atin birden dahil olmasi gercekten guzelmis. Beni terk korkutan sey kizin bastan beri size degilde, AT a gulumsuyor olabilme ihtimali.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

o anı bi daha yaşatıyım sana görüntü olarak

[COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

Motosikleti
    iki teker
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani şu çıkarımı da yapabiliriz Kızlar sana ata gülümsediği gibi gülümsüyorlar
    at, motosikletten daha çekici karizmamı parçaladı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:12 ----------

Alıntı JeopardY adlı üyeden alıntı Mesajı göster

korkudan ne yaptığımı biliyormuyum atın tipini hatırlayım

yalnız değilsin bak senle aynı hisleri payaşanlar var

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    At'a bir şey oldumu.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    R1

Tacettin deilmi bu İntikam peşinde koşan taci
    GKN MOTORS

Tacettin deilmi bu İntikam peşinde koşan taci
    abişko nerdesiniz siz insan bi gelir kahve icer İzmir den damla sakızlı Türk kahvesi getirtmişim boldan topla tayfayı gelin bi aksam

bu arada kahramanın adı taci mi yoksa intik mi

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    At İntikam almaya çalıştımı.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    biri demir at, diğeri harbi at...

ben olsam nereye bakacağım belli ama, kız da haksız sayılmaz be abi. her varlığın FARKLI bir çekim gücü var
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    R1
    abişko nerdesiniz siz insan bi gelir kahve icer İzmir den damla sakızlı Türk kahvesi getirtmişim boldan topla tayfayı gelin bi aksam

bu arada kahramanın adı taci mi yoksa intik mi
    Seyfettin olsun ne yazar
    Gelmeyelimde çıkalım bi akşam
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler