Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ne düşünüyorsunuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bunu alırsan zevkten çok hayal kırıklığı yaşarsın başına bayağı sorun açar
    racer 200 al tvs al ama bunu alma derım
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı srht atlgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumların çoğu olumsuz ama çok kararsızım tvs apache de var kafamda onu alsam kafam rahat eder sağlamlık parça bakımından ama bu motorda ne kdar kötü olabilir ki iyibakarsan karşılığını alırsın ama işde misal ben bu motoru aldım geldi 20 bine yeni motor yaptırıcam o zamn parçasını bulabilirmiyim veya krank kırdı bulabilirmiyim ufak tefek arızaları hallederiz ama böle motorda olan araızalarda parça sıkıntısı yaşarmıyım onu merak ediorum bu olmasza ztn en kötü ybr alıcam ne kdar istemiyerek olsada

apache, almayı düşündüğün motordan on gömlek daha iyidir. ybr alırsan istemeyerek de alsan çok keyifle ve sorunsuz binersin. burada yazılanlara kulak vermelisin.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Sen Çin'i bi kafandan at. İnsanı motordan soğutuyor.Git Japon aL. 2.000 e 2. eL Ybr alırsın.Ybr O (Çakma)SSlerden on kat ZevkLi.

Motosikleti
    yani sattı :D
    eed bu kdar olumsuz cvp üzerine vazgeçtim aldıktan sora dertli olmaktansa şimdi bi kaç gün hayal kırıklığı yaşarım daha iyi aslında gönlümde yatan gtr 250 ama o kdar param yok en iyisi bi ybr yada apache almak apache nin yedek parçası pahalı diyorlar ama en azından uzun süre sorunsuz kullanırım büyük bi sorun çıkarmadığı sürece zorlamaz beni varsa başka altenatif sölerseniz sevinirim

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    yamaha yada honda al derim gerek yok bunlara
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı motocup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bi yuki orjinal japon başın ağrımaz
    Yuki japon mu?...... :queen
    Alıntı motocup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukiyi begenmiyormusın
    Evet..Beğenmiyorum.....
    Eminim üretildiği ülkede ülke halkı da beğenmiyordur....

:
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Yuki dikiş makinesi üreticisi olanmı ?

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bak cbf in görünüşü daha bi hoş (bana göre) istersen onlarada bi bak derim
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    yok cbf hoşuma gitmio bnce iyi bakarsan pek sorun çıkarmaz kullanan biriyle konştum gayet memnun parça sıkıntısı çekersn ama çok fazla çekmessin dedi hem racer 200 le hemen hemen çoğu parçası tutar diye düşünüyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    yuki japonmu yok artık...yamaha hondaya ya ayıp oluyor.yuki tür malı diye biliyorum ben çünkü modellere saçma sapan isim takmışar (efendi beyenedi gibi).türk değilse bile yukiye japon diyerek japonlara küfür gibi bişey olur bu..yinede saygılar yuki al diyen arkadaşa

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    parça sorunu yaşarsın dostum...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    yok cbf hoşuma gitmio bnce iyi bakarsan pek sorun çıkarmaz kullanan biriyle konştum gayet memnun parça sıkıntısı çekersn ama çok fazla çekmessin dedi hem racer 200 le hemen hemen çoğu parçası tutar diye düşünüyorum
    sen bilirsin yinede son kararı sen vericeksin ama bu kadar insanda bişi sölüyosa bir bildiği vardır hayırlısı neyse o olsun
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    geceleri gözüme uyku girmio düşünmektennapsam karar veremedim alcam ybr içim rahat etçek ama kafamda bu motor kalıcak bi motorcu arkdaşvar bi ona sorayım bakalım ne decek artık motoru alınca yazarm buraya ne alırsam

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    kardeş içine ne siniyosa sen yine onu al ama ybr dende pişman olmazsın o alcağın motorun performansı 2 gün sonra biter ybr yi oğluna bırakırsın

Motosikleti
    honda cbf 150
    kanuni racer kopyası ben kullandım 2 ay kadar titreşim çok rahatsız etti. dikkat et.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    geceleri gözüme uyku girmio düşünmektennapsam karar veremedim alcam ybr içim rahat etçek ama kafamda bu motor kalıcak bi motorcu arkdaşvar bi ona sorayım bakalım ne decek artık motoru alınca yazarm buraya ne alırsam
    arkadaşım kafanda hiç bir sorun kalmasın ben o motora o parayı vereceğime gider çöpe atarım daha iyi
    sadece görüntüsüne aldanıp motor alma çok pişman olursun ben o eşekliği bir kere yaptım motoru 2000 tl ye aldım yaklaşık 3 bin tl bu para dışında harcadım ona rağmen motor düzelmedi şimdi çöpte duruyo
    bak sana herkes ybr al diyo bende sana kesinlikle ybr al derim yok daha ekonomik olsun diyosan cripton al babalar gibi ne zaman benzin aldığını unutursun
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    bende vazgeçtim ztn bu kdar kişi boşa konuşmas servisi yok yedek parça zor çin malı almıycam gtr 250 var gönlimde bakalım biraz zorlıcam maddi durumu olmadı apache de kafamda var çok sağolun daha önce bi kaç ay çin malı 150 lik scootr kullanmıştm 120 bastım artık ne kdar doğru ibre tartışılır benzin hortumu fırladı aldığım bnzin aktı gitti gerçi hortum eskimiş ama bi kaç sorunda çıkardı en ii si bulaşmamak sora parça ararken kafayı sıyırmayım alıyım çin harici bi motor rahat ediyim

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bana sorarsan dinlen dinlen kaç sorunlar yaşarsın bilindik bir marka al kafan rahat etsin.
    HONDA

Hiç bulaşma arkadaşım o motorlar bir süre sonra yağ yakmaya başlıyor, ayrıca satamazsın elinde kalabilir, zaten başlangıç için demişsin büyük ihtimalle bir süre sonra büyütmek isteyeceksin eline bir o kadar daha para geçecek keşke bunu almasaydım şimdi bir ikinci el hyosung alırdım diyeceksin Yapma çinli alma bende başlangıç için motorlara merak salar salmaz aldım hemen ucuz bulup bir çinli hemde motor tertemiz maşallah ama titreşim gerçekten çekilmiyor. Kütahya'dan İzmit'e geldim, 2 saat başım ağrıdı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler