Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyetim yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Beat
    abiler ehliyetim yok ve daha bu hafta yeni kursa kaydoldum bu süre zarfında her gün işi gidip geliyorum şükürler olsun daha polis durdurmadı honda beat motor ve kask kafamda mutlaka eğer yakalarsa ağlama tekniklerini söylermisiniz :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Merak etme yakalanırsan yiyeceğin ceza kendiliğinden baya bir ağlatır seni...
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    Mondial 100 MFH
    Yapma bunu 2 lira için daha büyük ceza ödeme
    Hele birde tecrüben yoksa iki ucu b*klu değnek

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı Ante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak etme yakalanırsan yiyeceğin ceza kendiliğinden baya bir ağlatır seni...

Motosikleti
    Honda Beat
    anladığım kadarıyla affetmiyorlar :S
    hayırlısı ehliyet çıkana kadar kullanmak zorundayım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bende de ehliyet yok motorumu sıfır aldım.Şuanki KM 1416.Her yere motosikletimle gidiyorum daha hiç durdurulmadım.

Ehliyetim yok fakat her türlü trafik bilincine sahip olduğumu düşünüyorum.Zaten 12 yaşından beri motosiklet kullanıyorum ve sitemizdeki sürüş tekniklerini takip ediyorum.Bende senin gibi bu ayki ehliyet sınavına giriyorum allahın izniyle anlımın akıyla çıkarım istediğim yere DAHA RAHAT giderim.

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    unutma motosiklet.net sitesi üyesisin
    yaptığın yanlışın geri dönüşü yok
    böyle bir konuya nasıl cevap verilebilir bilmiyorum ancak hiçbirşeye zorunlu değilsin eğer bir insan isen
    sen ne kadar dikkat edersen et sonuçta ehliyetsizsin bir kaza sonucu birinin ölümüne sebebiyet verirsen bunun vicdani ağırlını taşıyamazsın
    nasıl bir hale geldik ki artık yasadışılıktan yanlıştan nasıl sıyrılırızın taktiğini sorabiliyoruz

Motosikleti
    Mondial 100 MFH
    Arkanda ailen var seni sevenler var biz taziye bölümüne konu açarız agito isimli üyemizi kaybettik diye en fazla 1-2 ay yas tutup üzülüp geçeriz ama senin ailen ömür boyu unutumaz.Bu işin manevi kısmı birde maddi kısmı varki bayağı bi ceza yersin
    Benimde ehliyetim yok ama ben şuan memleketimde kullanıyorum trafik yok birşey yok mesleğime geçince ehliyetimi alır ninja 250r ile devam ederim ayrıca kaza yaparsın motosikletin dağılır sonra bu işten vazgeçersin çabuk soğumamak için şimdi içinde ukte kalsın otobüsle işini gör.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Kimin umrunda...Motosiklet bilincin varsa her türlü kullanırsın.Dikkat edersin yavaş gidersin ölüme sebebiyet vermezsin.Bu kadar basittir yani.Trafikte 100 kişiden 30 kişisinde ehliyet yok zaten.

Motosikleti
    CBF 150
    Hem Izmirli hem de Karsiyakali olup da bu sekilde cevap vermen gercekten uzucu. Hic kimseyi oldurmesen ve yaralamasan bile ehliyetli olman bir kultur ve egitim yetismisligininin gostergesi bu konularda eksik olan senin gibi bireylerin coklugu da geri kalmisligin gostergesidir.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    dün akşam üstü çamlıca gişelerinden giriş yaptım,kgs den geçince sağda polis otosu ve konteyneri vardır,daha kgs den çıkarken polis bana elini kaldırıp çağırdı,yaklaşırken de durdurdu,her zamanki gibi full korumayım yani tiptende kıl olmuş değil,ogs den son hız geçip basıp giden racing lere birlikte baktık,evraklarına bakacam dedi,buyur dedim,nie gözüne kestirdin bu arada beni dedim,ehliyetine bakıcam,ehliyetinmi yok dedi,
    Bu motorun üzerinde geziyosam tabiki var dedim verdik,baktı etti,buyur kaptan dedi,teşekkür ettim,keşke her motorcuyada bunu yapsanız dedim,güldü ve dikkat et dedi ayrıldım.
    Özelliklere kasksız kullananlara göz açtırmamalarını çok istiyorum,ehliyet içinde aynı uygulamayı sürekli her yerde yapsalar keşke,ben ilk kez böle bir uygulama yaşadım,açıkcası hoşuma gitti,bi korkum eksiğim yok çünkü değilmi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)