Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Üstadlar Yardımınıza İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    Merhaba ben 14 yasındayım motosiklet tutkum var her baba gibi babam beni canından fazla sever bi dediğimi iki etmez Biraz maço dur Ama babam motorlara çok karşı Büyük boy Midibike istemişyim ona bile karşı Babamı nasıl ikna edebilirim ? Aşağıdaki mini chopperi almaya Hayır süratta yapmıyo küçük kalıbına uygun birşey bana kalırsa tehlikeside yok zaten bizim bulunduğumuz yerde trafikte yok bos bir alan hayır gercek motorda istemiorm onada hak veriorm bnm için endişelenior ama bende gercek motor istemiorm ki Acil Yardımlarınızı bekliyorum

İstediğim araç video yu lütfen izleyin zaten uzun birşey deil
    http://video.libero.it/app/play?id=e...ec9806396755bb

Hidrolik Ön Frenler
    Motor: 110cc, tek silindirli, 4 zamanlı, Hava Soğuk, CDI
    Sağlam Çelik Gövde ve Vücut
    Paslanmaz Çelik Muffler
    Elektrik ve Kick Start
    El-Kontrollü Twist Grip Handing
    Gelişmiş Zinciri Drive Sistemi Otomatik Zinciri Gergi ile
    Lütfen Yardım
    [B]Ben Bakkala Gitmek için Motora binmem Motora binmek için bakkala giderim...[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

oo ben üç yıldır istiyorum ama sonuç yok

bu yaz çalışmaya karar verdim bence senden çalışma kararı vermeyi üç yıl bekleme bu yaz çalış kendi motorunu al

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..
    bende L1 gidiyorum karnemdeki zayiflar gidince abimin depodaki cbr 125ligini verecekler cok calışıyorum duzelticem

Motosikleti
    Alıntı cihan_kavsak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo ben üç yıldır istiyorum ama sonuç yok

bu yaz çalışmaya karar verdim bence senden çalışma kararı vermeyi üç yıl bekleme bu yaz çalış kendi motorunu al
    Haklısın ustam ya para sorun değil kazanmasına kazanırım ama bu yasımla nasıl alırım alsam bile izinsiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:01 ----------

Alıntı deo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende L1 gidiyorum karnemdeki zayiflar gidince abimin depodaki cbr 125ligini verecekler cok calışıyorum duzelticem
    İnş. verir abin
    [B]Ben Bakkala Gitmek için Motora binmem Motora binmek için bakkala giderim...[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..
    Alıntı freestyle__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın ustam ya para sorun değil kazanmasına kazanırım ama bu yasımla nasıl alırım alsam bile izinsiz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:01 ----------

İnş. verir abin
    hacı onların gozunde motor hiçbişey sana bişey olmasından korkuyorlar ben bunu geçte olsa anladım gıttım para biriktirdim 2 kere mobilet aldım geri verdirdiler ama anladılar gecenlerde babam eger motor tutkun varsa bekle yaza abinin motorunu verelim veya crypton gibi ufak bişey alalım dedi bende bu lafı duyduktan sonra derslere asıldım

çalış taktır getir bak baba hak ettim motor alın diyebilesin

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bütün gelişmiş ülkelerde gençler 10-12 yaşlarına kadar bisiklet,sonrasında kros tipi motorlar ile kırlarda trafiğe kapalı alanlarda eğitmen ya da bir yetişkin gözetiminde sürüş tecrübesi edinirler.En önemlisi trafik dışı alanlarda kullanılması sebebiyle EHLİYET alacak yaşa gelene kadar sürüş keyfini ve eğitimini almasını sağlar.
    Bu tip motorlar hafif,düşük süratli,manevra kabiliyeti yüksek ve genç insanın enerjisini deşarj edebilmesi için uygun motorlardır.
    Ne yazık ki bizde uygulanan satış politikaları,daha pahalı ve kar marjı yüksek olan modelleri pazarlamakta reklamlar bu yönde olmaktadır.
    Gençlerin neredeyse tümünün gönlünde VVVOOOOOOOVVVVVVVVVVVVVVV diye giden bir motor vardır.Neden acaba?
    Kros tarzı motorlar beden hareket ve yeteneklerinin gelişmesi için idealdir.kaza ve sonrasında oluşabilecek sakatlıklar daha azdır.Ayrıca kros motorların düşmesi halinde neredeyse hiç masraf çıkarmaz.Ancak diğer tip motorlar sehpadan düşse bile an az sinyal manet vb parçalar kırılır.
    Neyse ben kimsenin kafasını karıştırmayayım.

İyi akşamlar.

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün gelişmiş ülkelerde gençler 10-12 yaşlarına kadar bisiklet,sonrasında kros tipi motorlar ile kırlarda trafiğe kapalı alanlarda eğitmen ya da bir yetişkin gözetiminde sürüş tecrübesi edinirler.En önemlisi trafik dışı alanlarda kullanılması sebebiyle EHLİYET alacak yaşa gelene kadar sürüş keyfini ve eğitimini almasını sağlar.
    Bu tip motorlar hafif,düşük süratli,manevra kabiliyeti yüksek ve genç insanın enerjisini deşarj edebilmesi için uygun motorlardır.
    Ne yazık ki bizde uygulanan satış politikaları,daha pahalı ve kar marjı yüksek olan modelleri pazarlamakta reklamlar bu yönde olmaktadır.
    Gençlerin neredeyse tümünün gönlünde VVVOOOOOOOVVVVVVVVVVVVVVV diye giden bir motor vardır.Neden acaba?
    Kros tarzı motorlar beden hareket ve yeteneklerinin gelişmesi için idealdir.kaza ve sonrasında oluşabilecek sakatlıklar daha azdır.Ayrıca kros motorların düşmesi halinde neredeyse hiç masraf çıkarmaz.Ancak diğer tip motorlar sehpadan düşse bile an az sinyal manet vb parçalar kırılır.

İyi akşamlar.
    Ne demek hocam

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İyi akşamlar.
    Daha ne diyecen yafu...tekere comagi soktun gittin...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    aHH aHH aLLah inŞ Sana bir tane kısmet eder aynı babalara sahibiz galiba kardesm benimkide maço xD benimkide motosiklet tutkunu senin yasındayken bana cup aldı suan 16.5 yasındaym ^^ hala motora biniyorum babaları ikna etmek zorduk o konularda anneni devreye sok dicemde annede kolay kolay motosiklete evet diyeceğini sanmıyorum ^^ muhabbet et bende yrdm ederm fiLan de.. aLLah yardımcın olsun kolay deiLdir beLirtiyim ^^
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Alıntı BiLaL_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aHH aHH aLLah inŞ Sana bir tane kısmet eder aynı babalara sahibiz galiba kardesm benimkide maço xD benimkide motosiklet tutkunu senin yasındayken bana cup aldı suan 16.5 yasındaym ^^ hala motora biniyorum babaları ikna etmek zorduk o konularda anneni devreye sok dicemde annede kolay kolay motosiklete evet diyeceğini sanmıyorum ^^ muhabbet et bende yrdm ederm fiLan de.. aLLah yardımcın olsun kolay deiLdir beLirtiyim ^^
    Saolasın Ustam

....................

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

merhabalar .... bende bi simson hastasıyım we almayı dşünüorum bu konuda yardımlarınızı bekliorum
    S!msoN maniA :cat:

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    1-2 yıl beklemeni öneririm

Motosikleti
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-2 yıl beklemeni öneririm
    Olmaz istediğim araç Tr de tek adam yurt dısından getittirmiş Hocam Satılması An meselesi Teşekkürler.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    ya kardeşim nedir bu milletin babasından çektiği
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler