Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Köpek çetesi

Motovento
    REKLAM ALANI

istanbulda goztepede hamam sokakta bir kopek cetesi var hersene cogalıyorlar yürüyüşleri bile degişik onlar motorluya motorsuza ucana kacana herkese saldırıyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    sanirim hareketleri seyleri kovalamak kopeklerde icgudusel birsey.. o yuzden durunca onlarda duruyor olabilirler.. ama ise yaradigi kesin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    onların bölgesinden geçtiğiniz için saldırıyorlar , sen görmüyorsun o bölgeyi ama adamlar çizmiş sınırı arkadasım , varmı öle elini kolunu sallayarak geçmek , haraç vereceksin tadına bi bakacaklar

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Açık egzozun varsa dur,tam yaklaştığında gazı kökle.Çıkan sesten korkuyorlar.Ya da bağır.Önemli olan seni alpha yani dominant canlı olarak benimsemeleri;ya da daha düz tabirle b.zklerinin yememesi.
    Kolpa Adamları

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    büyük köpeklerden pek çekinmem ama küçüklerden korkuyorum yahu

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaşlar ben van da oturuyorum ama doğubayazıtlıyım her cumartesi pazar 200 km yol yapıp memlekete gidiyorum yol üzerindeki köylerde çobanlar özellikle ya kendileri size taş atıyor yada köpeklerini saldırtıyolar ben eşimle giderken köpeğin biri bir tümsekten üzerimize atladı benle hanmın kafasının arasından geçti hızım yaklaşık 60 km saatti eğer biraz panikleyip düşseydim en az 7-8 köpekti ve bizi parçalyacaklardı ondan sonra artık silahlı (kuru sıkı) gidiyorum yolu saldırdıklarında önce köpeklere sonra çobana bikaç el ateş ediyorum (ses tabancası olduğu için bişi yapmıyo) bikaç tekrardan sonra çobanlar benim motoru tanımışlar artık ben geçerken köpekleri tutuyolar
    şimdi avrupada insan hakları yasası düzgün işlemeyip te hayvan hakları yasasını sonuna kadar kullanan tek ülke olduğumuzdan fazla söze gerek yok
    avrupada yasada ne olursa olsun köpek bir insanı ısırması değil ısırmaya yeltenip beceremezse bile o köpek yetkililer tarafından yakalanır ve kesinlikle bir daha sokağa salınmaz ama öpek kesin insan ısırmışsa o köpek öldürülür
    şimdi sorarım o hayvan hakları savunucularına motorsiklet gibi heybetli ve homurtulu bir makineye saldıran hayvan yarın öbür gün sizin çocuklarınızı parçalamaz mı?
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Benimde başıma geldi..Moda parkının bitiminden sahile girdiğim bir gün 3-5 tane köepğin taciz atışını bende yaşadım

Elemanlardan birisi sol bacağımı hartladı..Gerççi deri pantolonu geçemedi dişleri ama eğer derimi delebilseydi uğraş dur aşıyla bilmemneyle..

Saldırmadan evvel havlaya havlaya peşimden gelmişlerdi..Korna çaldım aragaz verdim gene de kaçmamışlardı..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben van da oturuyorum ama doğubayazıtlıyım her cumartesi pazar 200 km yol yapıp memlekete gidiyorum yol üzerindeki köylerde çobanlar özellikle ya kendileri size taş atıyor yada köpeklerini saldırtıyolar ben eşimle giderken köpeğin biri bir tümsekten üzerimize atladı benle hanmın kafasının arasından geçti hızım yaklaşık 60 km saatti eğer biraz panikleyip düşseydim en az 7-8 köpekti ve bizi parçalyacaklardı ondan sonra artık silahlı (kuru sıkı) gidiyorum yolu saldırdıklarında önce köpeklere sonra çobana bikaç el ateş ediyorum (ses tabancası olduğu için bişi yapmıyo) bikaç tekrardan sonra çobanlar benim motoru tanımışlar artık ben geçerken köpekleri tutuyolar
    şimdi avrupada insan hakları yasası düzgün işlemeyip te hayvan hakları yasasını sonuna kadar kullanan tek ülke olduğumuzdan fazla söze gerek yok
    avrupada yasada ne olursa olsun köpek bir insanı ısırması değil ısırmaya yeltenip beceremezse bile o köpek yetkililer tarafından yakalanır ve kesinlikle bir daha sokağa salınmaz ama öpek kesin insan ısırmışsa o köpek öldürülür
    şimdi sorarım o hayvan hakları savunucularına motorsiklet gibi heybetli ve homurtulu bir makineye saldıran hayvan yarın öbür gün sizin çocuklarınızı parçalamaz mı?

Vay bee...
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onların bölgesinden geçtiğiniz için saldırıyorlar , sen görmüyorsun o bölgeyi ama adamlar çizmiş sınırı arkadasım , varmı öle elini kolunu sallayarak geçmek , haraç vereceksin tadına bi bakacaklar
    baktırmam tadıma arkadas
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Geçmiş olsun. Ben sahsen yavaşlayıp debriyajı sıkıyorum, ses azalıyor -bazıları sese geliyor- sonra gazlayıp basıyorum. Yalnız yanımdayken gazlıyorum, çünkü ön tekere girerse düşme hasıl olur. Ayrıca devamlı o bölgeden geçme zorunluluğunuz varsa, 7 metre etkili köpek savar var. Bizim duyamacağımız sesten kaçıyorlar, onuda benzin deposuna monte etmek lazım malum..
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Geçmiş olsun ,büyük motorlar için zor bir durum ,düşüp motoru yan yatırma riskide var

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    şirketten çıktığımda yandaki fabrika bahçesinde gezen bir köpek devamlı önümü kesmek istiyor, kuduz gibi havlıyor, gel drag yapalım diyecemde genelde rolon yapmayı seviyor şaka bir yana köpekten korktuğumdan değil hayvan önüme atlayınca ters bir günüme denk gelecek ezecem hayvanı kendimdem korkuyorum

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Mt de topicleri hayvanlar basmış aga; bi tarafta kediler öte tarafta köpekler... nereye gidiyoruz böyle :D
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    köpeklerle çok maceram var yazssam ohoo :D
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Eski Di-Blasimle Bir Kere Boyumdan Büyük Kangal Havlamıştı Ve Anında Şoka Girip Durdum Hayvan Kokladı Mokladı (Ben Hareketsizim Ölü Taklidi Yapıyorum (: ) En Son Şunun Poposundan Bi Issssırık Alıyım Dedı Hart Diye Isırdı (: Gittim Aşı Maşı Oldum Olduda Bitti Maşallah Yaptılar (:
    Ehlıyet Sınavındada 2 Köpek Kovaladı Ama Tekmelerle Kovuşturdum... (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçmiş olsun. Aşı yaptırmayı ihmal etme. Benim de köpeklerle tatsız diyaloglarım oldu. 1-2 ay önce motosikletle giderken arka lastiğin patladığını farkedip indim. Motor elde giderken arkamdan bir köpek saldırdı. İlk saldırıyı tekmelerle savuşturdum. Dönüp gideyim derken tekrar saldırdı. Bu sefer tepem attı. Motoru bırakıp köpeği tekmelerle püskürtüp daha sonra kovaladım. "En iyi savunma saldırıdır." düşüncesini uyguladım ve tuttu. Bu taktik faydalıdır(yerse).

Daha sonra bu it neden saldırdı diye epey düşündüm. Bulduğum olası sonuç şudur ; motosikletimi mesken yapan şerefsiz kedi aynı zamanda tuvalet olarak ta kullandığı için bu kokuyu alan köpeğin asabı bozulup kedi niyetine bana saldırmış olabilir. Çünkü, her gün önünden büyük, küçük bir çok insan geçiyor ve saldırmıyor bu it. Eğer bu teori doğruysa kedilerin motosikletimizi mesken tutmalarına izin vererek itlerin öfkesini üzerimize çekmiş oluyoruz.

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Cok cok gecmis olsun. Bahsi gecen kopek kovucunun adi DAZER, arkadasimda var ve COOOK etkili. 7m kapsama alani icindeki kedi kopek ne varsa tam gaz kaciyorlar.
    http://www.ticaretgroup.com/asp/show...p?product=6187

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    çok geçmiş olsun bende havlayan köpek ısırmaz diye biliyordum
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    sabah başlığı okuyunca biraz enteresan geldi böyle şeyler de oluyor muymuş dedim sonrasında okuldan çıktım motorumla evime giderken bi tane köpekle göz göze geldik, başladı beni kovalamaya, sağ ayağımla köpeğe tekme attım, evet arkadaşlar bunu ben yaptım, korkuyla karışık refleksim beni kurtardı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler