Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

50cc ile 250cc arası racing motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar forumda düşük cc li racing motor konuları ve tavsiyeleri oldukça var ama bazıları eski ve hep aynı motorlar üzerine 2007 yılı itibariyle ülkemizde satışı bulunan 50-250cc arası fazala pahalıya kaçmayan racing motorları burda toplıyalım ekleye bilenler resim ve fiyatta bildire bilirlerse hem bana yararı olur hemde bu tarz racing motor arayanlara faydası olur diye düşünüyorum ayrıca bu sınıfta motor kullanıcılarının yorumlarını motorları hakkındaki bilgilerinide bekliyorum

not:lütfen racing dışında öneri yapmayalım genelde racing diye açılan konular diğer öneriler yüzünden başka bi tarafa kayıyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    50 cc -250 cc arası racing pek yok hatta benim bildiğim bi tane var o da aprilia rs250

düzeltme: bu arada eskiden cbr 250rr, zx250r gibi 250 cc lik racing denebilecek motorlar da vardı.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aprilia rs125 , derbi gp125 , honda cbr 125 , hyosung gt 250 r .... vs . vs .

sec beğen al

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ÖNCeliklee racing demeyelim de race için başlangıç motorları diyebiliriz ya da race görünümlü düşük cc Li motosikletler diyelim

Buyurun ; aprilia rs125 , derbi gp125 , honda cbr 125 , hyosung gt 250 r , aprilia rs 250 , cagiva mito 125 , gilera war bi de ama sıfırı war mı bilmiorm gilera nın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    cbr 125 al dostum pişman olmazsın sonuçta honda aprlla flan boşver ugraştrr seni .cbr ın temiz 2. elini 3,5 - 4 bin ytl cvarı bulrsun ama ynede senn kararın bzmkı bi fikr sadece ...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

evet cakalaz arkadaşımızın dediği bibi racing görünümlü düşük cc motorlar zaten benim için şu an hız önemli değil zaten maksat racing gibi dursun ki motorun üstünde durmayı vitesli motor kullanmayı öğrenelim hız hiç önemli değil hiç önemli değil derken de yani 100km/s hıza ulaşsın bide bu saydığınız motorları nerde inceleye biliriz ve fiyat ala biliriz

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    su an ulkemız sartlarında yedek parca,servis,kalıte,fıyat normlarını goz onune alırsan en ıyı tercıh kuskusuz honda cbr125r olarak one cıkıyor...

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    GÜÇ:10,8 HP
    MAX HIZ220 KM/H(sitede öyle diyor italyan dizaynmış)
    fiyat:3.000 ytl
    ayrıca bu modeli; Ramzey, Çelik,Kubamotor satıyor.
    Ramzey:3600 ytl, Çelik: 3.200 ytl
    14,2 hp 4.380 ytl
    13,2 ps 5.510 ytl
    29 hp 5.925 euro
    fiyat olarak en makul race kubamotorun sj150 si ben bi ara araştırdım bu motor garanti 140ile 160 km/h yapabiliyormuş kullanan arkadaşlar varsa memnun olup olmadıklarını ve gerçekten o sürati yapabiliyorlarmı bi cevap yazsınlar . kuba motor Gaziantep tede bir montaj fabrikası kurdu. cbr ın tıpa tıp aynısı taklit yapmışlar ama kalite olarak ona yetişemiyecekleri bir gerçek.habirde hyosung var ama fiyatı biraz aprilia gibi tuzlu.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Motosikleti
    suan yok malesef
    tzr 50 die 50 cc r1 görünümlü bir motor olucaktı ama nsr 125
    yada cbr 125r gibi motorlar var bn olsam cbr 125 alırdım 2 zamanlı daha hızlı olucak ama bnce cbr 125 daha az sorun yapıcaktır parcasıda daha kolay ve ucuz olur tahminimce eskilerden marmariste bir tane vardı yzf 400 gibi 92 modeldi sanırım bunun gibi seylerde olur ama parcası nasıl bulunur orasını bilemem bnce race dört silindirli olmalı ya neyse polemik olmasın yinede 125 ler arasında sevdigim makinalardandır cbr 125 benim tercihim olurdu alıcak olsaydım bu arada cycle27 nikli arkadasın söledigi motorun 140 bilemem ama 160 yaptıgını hiç zannetmiyorum eger yaptıgını gören varsa büyük makinaya boşa binen bir sürü insan tanıyorum.......
    özgürlügüm benligim motosikletim beni dizginliyen herseyden nefret edenim:bounce:

Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 al dostum pişman olmazsın sonuçta honda aprlla flan boşver ugraştrr seni .cbr ın temiz 2. elini 3,5 - 4 bin ytl cvarı bulrsun ama ynede senn kararın bzmkı bi fikr sadece ...
    arkadaşım profilinden anlaşıldığı üzere cbr 125 kullanıyosun bu motoru ne zamandan beri kullanıyosun ve tarafzız bişekilde + ve - lerini yazarmısın cbr 125 in
    kalitesi ve gidişatı ortada kesinlikle yaterli bi motor ama görüntüsü itibariyle insan diğer markalara yöneliyo yoksa çoktan cbr 125 almıştım ama arada bu çıkan motorlar insanın kafasını karıştırıyo

Motosikleti
    KINALI KUZU
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]

...................

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    wALLaa arkadaşlar ; Burda da her konu da olduğu gibi cbr 125 ağır bascak ÇüNKü hoNDa HaYaT ONDa
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GÜÇ:10,8 HP
    MAX HIZ220 KM/H(sitede öyle diyor italyan dizaynmış)
    fiyat:3.000 ytl
    ayrıca bu modeli; Ramzey, Çelik,Kubamotor satıyor.
    Hahaha 600RR mübarek.................
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    KINALI KUZU
    http://www.kubamotorcycle.com/tr/SJ150-23.htm valla sitede öyle yazıyor ben onların yalancısıyım

.................

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı serkan89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    220 km/s pek inandırıcı değil yaa madem o hızlara çıkıyo insan arakayada disk koyar öle değilmi
    220 Km hız doğru değil tabiki. Yapabildiği 140 ila 160 arası ben biraz motor ile oynadım 160 ı çok rahat görüyor.Bu arada arka disk zaten + ön ve arka abs
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

evet arka diskmiş ama arka kampana yazıyo sitede disk gözüküyo zaten bakmamışım dikkatli

herk vardı 200cc racing görünümlü o nasıl aramızda kullanan varmı

Motosikleti
    honda cbr 125
    kuba iyimis yaw 220 km/s hiz..

helal valla yapiyo adamlar

bak bu da tanidik gelebilir:

http://www.aroramotor.com/urun_detay2.asp?id=27

yukarida cycle27 nin saydiklari haricinde :

Kanuni Racer 200
    http://kanuni.com.tr/

Derbi GPR 125 Racing
    http://www.fercomotor.com.tr/derby/model.asp?id=1

adamlarin Derbi Turkiye sitesinde adam gibi foto yok ne is anlamadim..

Cagiva Mito 125
    http://www.cagiva.com.tr/mito_125t.php

mito nun da farlar bi degisik gorunuyor yaw..

Shakulin

.....................

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)