Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Allah dayımdan razı olsun!...

Motovento
    REKLAM ALANI
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Dun eve gitmeye calışıyorum. 6 da işten çıktım Mecidiyeköy'den ikiteliye gidecem kar fırtına tipi var. Eve 8:50 girebildim suyun soğuğun girmediği yerim kalmamıştı. Hava resmen adamı kesiyor. Bende motoru yeni aldım ve sokağa direğe bağlamıştım. Pazarda dayıma gittim yeni motorumu göstermeye orda konuşurken nerde ne şekilde tutuyorsun falan oldu. Bende anlattım ve bir branda almam gerekecek dedim.

Dün karın yağdığını görünce naylon ayarlamış ip bulmuş gitmiş benim motoru sarmalamış ben evde olsam ve naylondur brandadır olsa cıkıp örtmezdin acıkcası üsenmemiş bir güzel paket etmiş. Dayım benden 3 yaş büyük hep abim gibi olmuştur abiliğini bir keza daha gösterdi.

İnsanın böyle dayısı oldukca gözü arkada kalmaz ALLAH BINKEZ RAZI OLSUN.

Sabah Baktım motorun ustu bir karış kar olmuş. Dayımın dediği kar suyu cok pistir girmediği yer kalmaz demişti. iğrenc bir kar vıcık vıcık gercekten.

Sizinde varsa boyle dayınız, abiniz, arkadaşınız, dostunuz tam yeridir bir teşekürü eksik etmeyin bence.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

valla herkese allah öle dayı versin ben dayımla konuşmuyorum bile bizimkinin benim için bırakın motoru dışarıda ben kalsam kılı kıpırdamaz saten aramızda bpzuk isteyende yok
    4 Teker Bedenimi [B]İKİ[/B] Teker Ruhumu Taşır :farao:

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benim dayılarımda bir acayiptir..... bana hiç bir iyilikleri bulunmamıştır... kıymetini bil dayının
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben dayımla bir araya geldiğimizde motosiklet konusunu açar açmaz, ağzından bir tane olumlu cümle çıkmaz hep kazaları örnek verir, motora binipte 15 yıl sonra ayaklarından çekenleri anlatır ... Bende ona full korumayı anlatsamda anlamıyo hani desem hiç motosiklet duygusunu tatmamış normal, Ama onunda bir zamanlar gözü gibi baktığı motoru vardı niyedir anlamam böyle yaptığını çözemedim gitti ...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Hazır dayın örtmeye alışmışken dayına söylede sana bir tanede branda alsın
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45381
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır dayın örtmeye alışmışken dayına söylede sana bir tanede branda alsın
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45381
    Maddi desteğe ihtiyacım yok ama olsa ilk koşan o olur şimdilik manevi desteği yeter bana ama istesem lokmasını bölüp yarısnı verir.

Motosikleti
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi desteğe ihtiyacım yok ama olsa ilk koşan o olur şimdilik manevi desteği yeter bana ama istesem lokmasını bölüp yarısnı verir.
    hayır dostum yanlış anladın sen ben maddi yön için demiyorum branda ile üstünü örtmesi daha kolay olur yanii uğraşmasına gerek yok

Motosikleti
    Honda nc700xa
    hayır dostum yanlış anladın sen ben maddi yön için demiyorum branda ile üstünü örtmesi daha kolay olur yanii uğraşmasına gerek yok
    Hıı anladım ama brandam yok, brandam olsa zaten orterim her gün.

Motosikleti
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hıı anladım ama brandam yok, brandam olsa zaten orterim her gün.
    bak verdiğim linkteki brandadan bende kullanıyorum çok kullanışlı tavsiye ederim ufakta bir kılıfı var brandayla işin bitince onun içine koyuyorsun yer kaplamıyor arka çantan varsa onun içinede koyabilirsin her gittiğin yerde örtebilirsin

Motosikleti
    Honda nc700xa
    bak verdiğim linkteki brandadan bende kullanıyorum çok kullanışlı tavsiye ederim ufakta bir kılıfı var brandayla işin bitince onun içine koyuyorsun yer kaplamıyor arka çantan varsa onun içinede koyabilirsin her gittiğin yerde örtebilirsin
    Yararlı bir bilgi çok teşekkürler ihtiyacım var gercekten İnterneten sipariş versem ne kadarda elimde olur acaba?

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    zenon,
    sitemizde anes motorun müdürüde var onlarda aradığın ürünleri satıyor yazışıp bilgi alabilirsin.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zenon,
    sitemizde anes motorun müdürüde var onlarda aradığın ürünleri satıyor yazışıp bilgi alabilirsin.
    Evet anesede baktım ürün varmış banada yakın motorumuda ordan almıştım zaten Müdüründen kastın Hakan bey sanırım ama ben kendisi ile tanışmadım Çoşkun bey ile konuşmuştum cumartesi oraya gidebilirim olursa ordan alırım zaten herseyimi ordan aldım.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Herkese Lazım boyle bir dayı. Veya amca..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ona kapalı bir garaj ayarlamalısın...sıfır motoru dışarlarda kuşa kurda yem yapma...bak çalınır gider ağlarsın arkasından...bi 50 gayme otopark paraıs ver...veya 60-70 pazralık yap yakında otoparklarla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

slm arkadaslar ben yeni üye oldum banim bi wuxi scoozy ws150-1 motorum var ne kadara satabilirim

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Lazım boyle bir dayı. Veya amca..
    Ah Ah ! Dayım Var Ama keşke bana yardım edebilicek bir amcam olsaydı

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bende dayımla konuşmam küçüklükten beri nedeni bilmem ne o bna slm verir nede ben ona dayının kıymetini bil herkeze böyle dayı nasip olmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ona kapalı bir garaj ayarlamalısın...sıfır motoru dışarlarda kuşa kurda yem yapma...bak çalınır gider ağlarsın arkasından...bi 50 gayme otopark paraıs ver...veya 60-70 pazralık yap yakında otoparklarla...
    aynen katılıyorum daha yeni almışsın yazık olur sokakta ne kadarda sarsan kapalı yere benzmemez
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dayımla konuşmam küçüklükten beri nedeni bilmem ne o bna slm verir nede ben ona dayının kıymetini bil herkeze böyle dayı nasip olmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 ----------

aynen katılıyorum daha yeni almışsın yazık olur sokakta ne kadarda sarsan kapalı yere benzmemez
    Kapalı garaj yada park olsa hemen koyarım ama yok ne yazık ki. bodruma indirmem lazım ama indir cikar kolay değil. Annemlerin evine bırakabilirim bahceli falan ama orayada gitmek aracla 2 saat min zaten anneme gitmek icin aldım ben motoru bir anlamı kalmıyor. :D

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Bizim dayıda bana şu motoru öğret alalım bir tane diyo istanbulda motor kullanmak delilik şimdi ögretsemmi ögretmesemmi kufurmu eder tessekurmu eder

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    sizlere özeniyorum ne dayılar var mübarek Ezel deki Ramiz dayı gibi birde bende bir dayı var kaza yaptığımda motoru yak at demişti dişlerim kırılınca dalga geçmişti üstüne borçları var diye bankalardan kurtardım ve 190.bin tl paramın üstüne yattı ömrüm ödemesini beklemekle geçecek herhaldegelde nasıl teşekkür et her sabah her gece beddua ediyorum kendisine
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler