Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

17 yaşındayım race motor almak istiyorum bilginize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gariptir SS kullananların hepsi benim gibi bu vatandaşın fake olduğunun farkında, çünkü SS kullanmak paradan yetenekten çok zeka gerektirir.

Beynin çatır çatır çalışımıyorsa patır patır patlarsın.
    vay efendim enduroculara kafası ağır çalışır dedi!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Daha önce kaç tane 17 yaşında olan daha önce 600RR'ı olmuş, ama gazlarken lastiği patlayınca kaza yapmış, motoru pert etmiş, sonrada hangi SS'i alayım abilerimden yardım bekliyorum diye sorun tip gördün?

Farklı dünyalardamı yaşıyoruz napıyoruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 ----------

Bu arada 250'le giderken arka lastiğimin ortası hızdan eridiği için resmen delik deşik oldu ama buna rağmen kaza yapmadım, ben çok yetenekli değilim, tubeless lastik öyle bir anda yok olmuyor, yavaşça sönümleniyor ve bunu farkedip durabilecek kadar zamanınız her zaman var, hatta ufak 1 delikse inmesi 1 haftayı bile bulabilir.

600RR denen motorun lastiği tubeless'dir, henüz literatürde lastiği patlayıpta kaza yapmış 600RR sürücüsü bu çocuktan başka yok.
    evet ama belkı mobıletının lastığı patlamış tırda burda azıcık tecrubelı olduğunu konuya yabancı olmadığını hissettırmek için yalan demiş olabılır ama motor alacağı yada uygun olup olmadığını ne yapacağını öğrenmek istemış olması doğaldır cocuk yaştakı sayabıleceğim bu yaşların hayalı coktur benı sıkan konu şu buna fayk dersek samımı olup bılgısı az olan kardeşlerımıze ne dıyeceğiz

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay efendim enduroculara kafası ağır çalışır dedi!
    En azından bu söylemin bir dayanağı var.

Fuar'a gelecek misin? Görüşmeyi çok isterim, merak ettiklerim listesinde üst sıralardasın.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta sen 18 indeyken kaç vitesliye biniyordun
    valla degişiyordu illa şu olsun diye hiç seçmedim yine seçmiyorum
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ama belkı mobıletının lastığı patlamış tırda burda azıcık tecrubelı olduğunu konuya yabancı olmadığını hissettırmek için yalan demiş olabılır ama motor alacağı yada uygun olup olmadığını ne yapacağını öğrenmek istemış olması doğaldır cocuk yaştakı sayabıleceğim bu yaşların hayalı coktur benı sıkan konu şu buna fayk dersek samımı olup bılgısı az olan kardeşlerımıze ne dıyeceğiz
    Valla inan sitede öyle çocuklar(gençler) varki çoğunu mesajlarının kalitesinden dolayı 30-40 yaşında sanıyoruz, bir çok örnek verebilirim ama müsade almadan isim yazmam.

İster 5 ister 50 yaşında olsun bahanesi ne olursa olsun yalan konuşan insanı sevmiyorum.

Bu başlığı açan kişininde dalga geçip eğlenmek haricinde hiç bir beklentisi yok.

Zeki insanlar sayesinde arkadaşın fake olduğunu şimdi anladık ben bişi yazmıycam artık

Motosikleti
    nexus 250i
    galatasaray fenerbahçe derbi si başlamış gene allah hakeme sabır taraftara nefes oyuncularda güç kuvvet versin inşallah.

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    hızlı yaşa genç öl,arkadaşım sen fazla yaşamazsın en fazla 23 yaş,ondan sonrasını zaten biliyosun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zeki insanlar sayesinde arkadaşın fake olduğunu şimdi anladık ben bişi yazmıycam artık
    Sonunda anladın madem bir teşekkür et bari.

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    çocuklara iyi gelirrrrrrrrrrr

Motosikleti
    xt 600
    meğersem hepimiz fake, berkant gerçekmiş

En azından bu söylemin bir dayanağı var.

Fuar'a gelecek misin? Görüşmeyi çok isterim, merak ettiklerim listesinde üst sıralardasın.
    ay çekirdeği ve gitar çantamla karşı çatıda olacağım, uzun bi kara listem var

çok riskli bir yaştasın. şeytana nasıl dayanacaksın hız yapmamak için. bence biraz daha yavaş bir motorla başlıyabilirsin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meğersem hepimiz fake, berkant gerçekmiş

ay çekirdeği ve gitar çantamla karşı çatıda olacağım, uzun bi kara listem var
    Dikkatli ol kazara manken felan vurabilirsin, motorla alakasız manken görmeye fuara gitmiş binlerce abazanın saldırısından seni korumaya yetecek kadar kolluk kuvveti yok.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Cok uzadı bu konu..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Dikkatli ol kazara manken felan vurabilirsin, motorla alakasız manken görmeye fuara gitmiş binlerce abazanın saldırısından seni korumaya yetecek kadar kolluk kuvveti yok.
    ben de gelecem de mankenler filan saldırır tırsıyorum açıkçası

tanışma

slm ben amfibik. siteye yeni üye oldum. daha yeni kawasaki 750 vulkan aldım. Yalnız teknik detayları hakkında bilgiye ihtiyacım. Bu arada ben de 18 im de motr sahibi oldum diyemiyorum. Ben ancak 40 ında alabilecek pozisyona geldim. Fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı amfibik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben amfibik. siteye yeni üye oldum. daha yeni kawasaki 750 vulkan aldım. Yalnız teknik detayları hakkında bilgiye ihtiyacım. Bu arada ben de 18 im de motr sahibi oldum diyemiyorum. Ben ancak 40 ında alabilecek pozisyona geldim. Fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim
    usta sen burdan başka bahara kaldın tanışma topiğiaç daga iyi olur
    saygılar

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Akıl yaşta değil baştadır akılsız başında yaşı olurmu? olmaz. bu arkadaş malumunuz üzere forum sakinlerini kandırmaya ve birbirine düşürmeye gelmiş o kadar amaçsız bir şeyi tartışmış ki bazı arkadaşlarımız daha önce bu tarz topiclerde 40 kere üzerinden geçilen duyarlılık mevzusunu ele alırken birbirilerini kıracak seviyeye ulaşmış maalesef! izin vermeyin bunlara arkadaşlar maksat paylaşım muhabbet Hobareyyy!
    Master of Davar

Motosikleti
    xt 600
    kara listemiz var dediysek! gitarımla protest şarkılar çalacağım. nedir bu SS'cilerin şiddet eğilimi!!

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de gelecem de mankenler filan saldırır tırsıyorum açıkçası
    fuar konusu forumumuzda mevcut sayın arkadaşım. nedir bu kalitesiz espirilerle gündem oluşturma huyunuz canım! ki resimdeki belgisiz sıfat sizinse korkmanıza lüzum yok (yau kusura bakma birader bi kitim geldi vicdanımda inceden sızlıyo)

berkantcım bu konunu hiç eden arkadaşlara bakma. ybr125 tavsiye ediyorum, sport olmasa bile çok süper bi motordur

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @ amfibik,
    pert olmaya dogru giden bir topikte kendini tanıtıp bilgi istemek pek de mantıklı değil.
    istersen 8 sayfayı baştan bir daha oku. yazmak faydalı olur diye düşünüyorsan devam et.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler