Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kuba Motor KH125-12D mi 2.el ybrmi

Motovento
    REKLAM ALANI

sllm arkadaşlar kubanın bu modeli hoşuma gidiyo sıfır fiyatıda 2940.iikinici el ybr de 2500 2600.kararsızım ikisinin arasında.arkadaşıma sordum bu modeli yüksek devirlerde tireşim oluyo dedi.bayisine sordum bunu dedi aynen Motor da yüksek devirde de vibrasyon yoktur.İncelemek için ümraniye mağazamızda ki çalıştırdığımız ürünü kontrol edebilirsiniz. sizce dogrumu acaba.yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kubayı alırsan satmaya karar verdiğinde 1500 liranın üzerine satamazsın . belki de 1000 liraya bile satamazsın aylarca.
    2. el ybr alırsan aldığın fiyata satabilirsin

makinası nasıl acaba saglam kalitelimi

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    o liste fiyatı kardeş pazarlıkta fiyat çok farkediyo yani o dediğin ikinci el ybr parasına falan veriyorlar ama titreşim olayı beni de düşündürüyo güzel motor takipteyim.
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

motor aynı ybr görünüşü. arka stop degişik sadece.bayisi çok met ediyo motoru bnmde fazla tecrübem olmadıgı için paylaşıyom konuyu saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

http://www.sahibinden.com/kuba_kh125...XQQdisplayitem KUBA KH125-12D modeli ilandada belirttiğimiz gibi japon kalite standatlarına göre üretilmiştir.Bu ürün yaklaşık 1 senedir satılıyor motorunun üst egzantrik oluşundan dolayı vibrasyon hiç yoktur.Fabrikadan ve servislerden ve kullanıcılardan aldığımız bilgi sonucunda bu motorun fren müşürü arızası bile vermediği bilinen gerçektir.ybr nin kalitesine gelince KUBA KH125-12D modelinden kesinlikle üstün değildir... bayinin bana vermiş oldugug cvp arkadaşlar katılıyormsunuz sizde bu dediklerine

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    hız konusu biraz sallama olmuş kalite konusu da öyleyse başımıza bela alırız ben zaten o kadar kalıplı motordan 150km hız yapmasını beklemiyorum ama görüntü olarak hoş. şimdilik söylenenlere katılmak için erken gibi
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    ybr 125 alirsan senin açından daha iyi olur diye düşünüyorum. Ayrıca o tip makinalarin hemen hemen hepsinde vibrasyon vardir, yok diyen satıcı ancak müşterisini kandırır..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    2. ybr al kubayı

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı reso35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor aynı ybr görünüşü. arka stop degişik sadece.bayisi çok met ediyo motoru bnmde fazla tecrübem olmadıgı için paylaşıyom konuyu saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:25 ----------

http://www.sahibinden.com/kuba_kh125...XQQdisplayitem KUBA KH125-12D modeli ilandada belirttiğimiz gibi japon kalite standatlarına göre üretilmiştir.Bu ürün yaklaşık 1 senedir satılıyor motorunun üst egzantrik oluşundan dolayı vibrasyon hiç yoktur.Fabrikadan ve servislerden ve kullanıcılardan aldığımız bilgi sonucunda bu motorun fren müşürü arızası bile vermediği bilinen gerçektir.ybr nin kalitesine gelince KUBA KH125-12D modelinden kesinlikle üstün değildir... bayinin bana vermiş oldugug cvp arkadaşlar katılıyormsunuz sizde bu dediklerine
    hassss.... binAllah demek geldi içimden (aslında başka bir hece ile bitirecektim ama forum kuralları el vermedi)
    titreşim olmayabilir. salcano da bi ara ybr nin çakmasını getirmişti. bu da honda nın çakması. yani düşük kalitelisi. zaten kalite farkı olmasa arada uçurum olmaz. bkz: TVS Apache.
    alınacak bir motosiklet değil. 2. elde para yapmaz..

ayrıca Ybr, Jianshe fabrikasında üretiliyor. Yani Jianshe'de "JAPON" standartlarında üretim yapıyor. jianshe nin ürettiği ybr bir yana (ki kendim kullandığım için değil, ybr yi bütün piyasa biliyor) kendi ürünleri bir yana...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

kullanıcı yorumlarını bekliyorumm

Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. ybr al kubayı
    Hala daha mesajda yazmak istediğini anlamaya çalışıyorum.Ne demek istedin?
    Reşat kardeşim sen hala motorda karar veremedin mi? Modesa alıyordun,ybr oldu,sonra kuba.Yaz geliyor.Birşeyler seçsen iyi olacak.

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    ybr varken kuba nedir ? düşünme bile. ybr yi 2 haftada sattım .aldığım fiyattan 500 lira fazla hemde !!

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    kubanın 125 lıgı tamamen japon standartlarında uretılmıstır ybr den asagı kalır bı yanı yok kubaya verdıgın paranın hakkını alırsın bende kubanın 100 cub var mondıalın cublarına gore cok daha kalıtelı aksını ıddaa eden varsa herturlu ıspatlarım kubamotorun kataloguna bakarsanız bazı modellerı japon kalıtesınde dıye yazar yazmayanları sanmayınkı kalıtesız sen kuba kh125 veya 150 lıgını al arkadasım
    bu arada OZGURAKMAN arkadasım ybr kullanıyorsun motorunu ovuyorsun ok kubayı kullandınmıkı hakkında yorum yapıyorsun
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

fatih kardeş motoru bi kere alcan kullancan ömür boyu sen şimdi cup almışın 1 sene sonra sıkılcan büyük cc aldıgın zaman sıkılma derdi olmaz.hayırlısıyla a2 yi aldım.para kazanmak kolaymı hemen alalım motoru.kuba yada ybr ikiside hoşuma gidiyo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:32 ----------

kuba motor diger çinlilerden iyidir.sorun çıkmacagına inanıyorummm 125 lik modelinde crazyrider dedigin gibi pişman olmam bayisi dedi gel motoru dene öle al

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    reso35 arkadasım sen bu alacagın motora omur boyu bınmeyeceksın 1 yada 2 sene ıcınde sıkılıp degıstıreceksın bu bı gercek bu yuzden derımkı hıc kıyaslama bıle kubayı al kalıtesını bılıyorsun azcok sahsen kubayı ybr ıle kıyaslamam bıle bana gore kuba ybr den saglam yınede secım senın kuba alırsan hıc deılse 150 lık modelını al kubanın yenı 250cc race modelıde guzel gt250r a rakıp seneye kısa alacagım model durmak yok kuba ıle yola devam
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala daha mesajda yazmak istediğini anlamaya çalışıyorum.Ne demek istedin?
    Reşat kardeşim sen hala motorda karar veremedin mi? Modesa alıyordun,ybr oldu,sonra kuba.Yaz geliyor.Birşeyler seçsen iyi olacak.
    bilader yazdığının bu konularla ne alakası var ? Bunu geç adam motor almadan önce piyasayı öğrenmek istiyoki araştırıyo kendince hangisinin iyi olduğuna karar verip alacaktır motorunu manisa balıkkesir tarafında bir çok kişiye göre yamaha - honda bilinen markalar en iyisi diğerleri ya sorunlu yada sağlam değil nedense ybr si olan adam motoruna çiçek gb bakıyor mondiali olan adam eşek niyetine biniyo kimse bunu söylemiyo.....Benim kuzenim manisa soma da oturyo yanıma gezmeye gelmişti beraber gezdik çevre yolunda benden motoru istedi bende verdim bizi bariyerlere soktu hızımız 100 khm di bizi allah korudu ufak tefek yaralarla kazayı atlattık motor bir takla attı ardından 50 metre fılan suruklendı bır tek grenajları çizildi başka birşey olmadı motorum mondial 151 rs benim teyze oğlu abi başka motor olcaktı parçalarını toplardık dedi.....herşeye tek bir açıdan bakmaktan vazgeçin artık BAKARSAN BAĞ OLUR BAKMAZSAN DAĞ OLUR herşey insanda biter 100,000 km de olan mondialler gördüm arıza vermez demem kul yapısı elbet herpsi arıza verir ama kötü değildir

Motosikleti
    mondıal 125zn

motor secımı

MERHABA ARKADASIM bende ybr 125 dıye fıkrını belırten arkadasların fıkırlerıne katılıyorum saglıklı gunler dılıyorum

??????????????

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    arkadaşlar kıuba iyidir ben aslında kuba ve salcano arasında kalmıştım benim motordada yber motoru var bende çok memnunun tavsiye ederim salcano wolf125 markası
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler