Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda c 90

Motovento
    REKLAM ALANI
    SolakSelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba aranıza yeni katıldım arkadaşlar. Satılık honda c 90 arıyorum. Fiyat 1,500'e kadar çıkabilir. Ayrıca c 90 hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Ilk motorum olacak da. Bu siteyi arkadaşlar çok önerdi. Samimi bir site dediler o yüzden aranıza katıldım şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    kardeş c90 a bakacağına yeni modelli bir motor alsana parana yazık olmaısn
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    öncelikle hoşgeldin.bencede yeni model bi makinaya baksan daha mantıklı olur.en azından satarken sorun yaşamazsın.mesela bütçeni çok az daha artırarak yamaha cygnus rs(125cc) ye bakabilirsin.ben kullanıyorum gayet memnunum şu ana kadar hiçbir sorun çıkarmadı.

hoşbulduk arkadaşlar ama c 90 dünyanın en sağlam motoru ayrıca aküsüz olması beni cezbeden özellik. ve en en en önemlisi de asla ama asla yolda bırakmaması sorun çıkarmaması. kızartma yağı ile bile çalıştığını gördüm arkadaşlar ben kafaya koydum yani almak istiyorum :D

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    ya almak istiyorsan ona bişey diyemeyiz tabi içine ne siniyorsa onu al ama onun hakkında bilgim yok malesef şimdiden hayırlı olsun

Hoşgeldin.Yanlız o fiyata en döküğünü bulursun,geçen sene 2500'e İzmir'de vardı bir tane temiz 1991 ama satıldı.
    Ayvalık'da vardı 2008'de 1500'e yine temiz sayılmayacak parçaları eksik bişeydi.

Siteden Aykan'ın var istersen onunla irtibata geçin, birçok C90 kiralaması yapmış.

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    alsan da bi sure sonra pişman olcaqsin nasil olsa...

sağolun teşekkür ederim. vergiden de muaf o da ayrı bir özelliği satılık da yok hiç bir yerde malesef ya. bi bulabilsem. bu sitede kullananlar var mıdır acaba veya daha önceden kullanmış olan?

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    internet de epey ilanı var kullanıcıları da var bu nedenle onlardan bilgi almanızı öneririm

http://www.sahibinden.com/1992_model...XQQdisplayitem
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

nasıl pişman olucam biraz açıklar mısınız? bende biliyorum arkadaşlar sıfır olmayacak elbette. zaten 2002'de üretimi durdu.c 90 bitince innova 125'in üretimini başlattılar. honda'nın resmi sitesinde de aynen benim dediğim yazıyor c 90'ın devamı innova 125 şeklinde

C70 görünümünde hala üretiliyor Japonya'da hem de enjeksiyonlu,son teknoloji.Keşke gelse.

ya motorun kralı bu işte ya bu 2009'da tam ayını hatırlayamayacağım 60 milyonuncu c 90 satıldı inanılacak gibi değil. hocam amerikadan getirtmeyi düşündüm. çok uygun fiyatlara harika motorlar buldum. (ebay sitesinden) ancak bizim kanunlarımız gümrükten geçişte acayip bir fiyat koyuyor. kendimden örnek vereyim. turkuaz rengi bir c 80 buldum 500 $ üstelik 7,800 mil'de yani yaklaşık 10,000 km. adamal her konuda anlaştım.güzel ülkeme gemi yoluyla gelecekti ki, gidip belediyeye sorduğumda gümrükte kalır yada geri gönderilir dedi. illa da kullanmak istersem ruhsat 2 katı,plaka 2 katı, gümrükten geçiş ücretinede 800 tl dediler. lanet olsun dedim bıraktım. ah ah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:06 ----------

arkadaşlar size ebay'ı tavsiye ederim. beğenip te alamamak için. bakıp bakıp iç geçirmek için. ve FİYATLARI GÖRÜPTE ŞOK OLMAK İÇİN...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:08 ----------

ARKADAŞLAR ŞU NASIL?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/1962-...item23058ac358

Bence milletin Ebay motosikletlerini gösterme burada zaten çıldırmışız,model yok diye hepten terelelli olacağım.

hocam bende aynı dertten muzdaribim malesef.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    muabbetiniz bol olsun ben geldim
    gökhan ne olacak bu motorsuzlukarkadaş biz bi halt alamıcaz bu gidişle ...

Murat ben yine İnnova'ya yöneldim,yönele yönele afakanlar bastı,Ybr 125 de olabilir...

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muabbetiniz bol olsun ben geldim
    gökhan ne olacak bu motorsuzlukarkadaş biz bi halt alamıcaz bu gidişle ...
    aykan bey sizi önerdiler elinizde c 90 varmış yardımcı olabilirmisiniz?

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı SolakSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bende aynı dertten muzdaribim malesef.
    kardeş sen makinadan anlıyorsun c 90 alma diyen adam motordan anlamayandır zaten biz zamanında 10 tane vardı bu motordan bodrumda kiraya dahi verdik ama şu an kalmadı elimizde geçen sene 1 tane vardı muayne vs yoktu kaptırdık jandarmaya geri alamadık motoru bende innova vardı sattım şimdi waveye biniyorum benim abim amerikada oturuyor dediğin gibi ebayde kaynıyor şu an onda 3 tane c 90 var orada ucuz ucuz aldı hergün çocugu gibi bakıyor isteyimde resimlerini bi atsın bize bakalım eğer temzini bulursa kaçırma bulamassan innova al

hocam gerçekten harika motor. tam 2 senedir arıyorum ama bir türlü gelmedi elimize. izmir manisa gezmediğim yer kalmadı 2000 lira para var almaya onuda en sevdiğim hayran olduğum motora yatırmak istiyorum ama onu da bulamıyoruz işte. innova alırım almasına ama c 90 nın yerini tutmaz vergisi de var onun o sorun işte. aküsü de var. c 90 10 numara bas ayağa gazla git.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı SolakSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gerçekten harika motor. tam 2 senedir arıyorum ama bir türlü gelmedi elimize. izmir manisa gezmediğim yer kalmadı 2000 lira para var almaya onuda en sevdiğim hayran olduğum motora yatırmak istiyorum ama onu da bulamıyoruz işte. innova alırım almasına ama c 90 nın yerini tutmaz vergisi de var onun o sorun işte. aküsü de var. c 90 10 numara bas ayağa gazla git.
    c90 temiz az kullanılmış bulmak zor vergi ve akü demişsin c 90 larda akü var arkadaşım kim yok dedi?vergiden c 90 muaf innovada senelik 70 tl gibi bir rakam vegisi..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler