Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

acıl fikrinize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar bir kardeşimin 125lik scoter motoru var ondan bana da motor sevdası bulaştı. 2 ay arkadaşımın 200 lük kanuni racer motorunu kullandım. 80 km ve üstünde titreşim yapıyor ellerim karıncalanıyor. şimdi 5000 tl param var sıfır honda cbf 150 mi yoksa ikinci el honda cbf 250 mi önerirsiniz? ilerideki hedefim transalp ama önce tecrübe kazanmalıyım hangisini alayım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    bence çok çok güzel düşünmüşsünn sana yanarında koruma demiri olann şık güzel bir cbf in tam amacına ve zevkine uygun olucağını düşünüyorumm.. cbf 150 güzel seçim satmasıda kolay piyasasıda güzel motor
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    eğer temkinliysen deneyiminede güveniyorsan.. 250 tavsiye ederim.. çünkü 250 dah tatmin kar olur..

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    cbf 150 diyorum ben de kısa süre bineceksin kesinlikle bana öyle geliyor çabuk satarsın ve kullandığın sürece sana sorun çıkartmaz zaten hadi hayırlı olsun şimdiden ne alırsan
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    bu soruna cevap verebilmek için transalp'ı alacak parayı ne kadar zamanda yaparsın onu bilmen lazım. Eğer uzunca bir süreyse bu 250 al. Sonra yok bu 150 beni kesmedi. vay ben motoru değiştiriyorum. yok ben ne alayım? diye gelme bize : )
    şaka şaka gel bize

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşım honda cbf 150 ilk başlarda güzel gelebilir ama sonra seni kesmemeye başlar alacaksan 250lik al derim. yamahayıda düşün derim ama honda da tıkılı kalma bence...

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    bence önce ybr derim yoksa honda cbf150 şimdiden hayırlı olsun
    Yüksek Kalite Üstün Performans

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    aynen öle arkadaşım ybr ben kullanıyorum bir sene oldu alalı ve çokta zevkli uzun yolada gittim hiçbir ters giden bişi olmadı. yani bence ybr. birde şu var herkes kullandıgı motoru çok sever ama sen yinede herkese sor bak yamaha 125 mi honda 150 mi?örneğin bnm arkadaşta cbf var hız bakımında hızlı evet ama serilik yol tutuşu performans bakımından ybr.. yardımcı olabildiysem ne mutlu...

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    TVS apache. Oneririm Aklında 150 lik Varsa.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:30 ----------

Her Türlü Sorunu Topic'imizde Cevaplarız. Kafana Takılan ne olursa.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Şüphesiz cbf 150, 250'lik 150'lik e göre pek tutulan bi model olmadı, ayrıca cbf 150'ye bugun satılık ilanı koy yarın satarsın. Fakat 5000 tl'lik bütçe sadece motosiklet için ayırdıgın paramı? Korumalıklar içinde yaklaşık 700-800 tl gibi bi para ayırman gerekiyor, bunuda göz önünde bulundur lütfen.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Kısa süre içinde cc büyütmeyi düşünüyorsan sıfır motosiklet alma bence, temiz bir ikinci el iyi olur. Bu ikinci el Cbf150 de olabilir 250 de, hatta ybr 125 de olabilir.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ferhat uçank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer temkinliysen deneyiminede güveniyorsan.. 250 tavsiye ederim.. çünkü 250 dah tatmin kar olur..
    benimde 250 ye gönlüm kayıyor. ama piyasada 250 lik motor az ve çoğuda yaristan çıkma dikkatli olmak lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:01 ----------

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 diyorum ben de kısa süre bineceksin kesinlikle bana öyle geliyor çabuk satarsın ve kullandığın sürece sana sorun çıkartmaz zaten hadi hayırlı olsun şimdiden ne alırsan
    bakıcam cumartesi seçim yapıcam çok saol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:02 ----------

Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soruna cevap verebilmek için transalp'ı alacak parayı ne kadar zamanda yaparsın onu bilmen lazım. Eğer uzunca bir süreyse bu 250 al. Sonra yok bu 150 beni kesmedi. vay ben motoru değiştiriyorum. yok ben ne alayım? diye gelme bize : )
    şaka şaka gel bize
    arkadaşlar çok teşekkür ederim tavsiyelerinize transalp hedefim bunu alabilecek parayı 2 sene içerisinde tamamlarım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:03 ----------

Alıntı yamahamspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım honda cbf 150 ilk başlarda güzel gelebilir ama sonra seni kesmemeye başlar alacaksan 250lik al derim. yamahayıda düşün derim ama honda da tıkılı kalma bence...
    ybr nin yeni kasasını pek begenmedim far kısmı hoşoma gitmedi. ondan yamaha tercih etmiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:04 ----------

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şüphesiz cbf 150, 250'lik 150'lik e göre pek tutulan bi model olmadı, ayrıca cbf 150'ye bugun satılık ilanı koy yarın satarsın. Fakat 5000 tl'lik bütçe sadece motosiklet için ayırdıgın paramı? Korumalıklar içinde yaklaşık 700-800 tl gibi bi para ayırman gerekiyor, bunuda göz önünde bulundur lütfen.
    5000 tl civarında motor bana hediye olarak alınacak o yüzden sorun yok. bütün koruma malzemelerini aldım. kışlık olarak pantolon ceket kask vs.

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kesinlikle 250 öneririm... cbf250 ybr250 yada hyo gt 250 olablir... çünkü zaten azda olsa 200 lük kullanmışlığın var cbf seni 2 yıl değil 2 ay bile kesmez bence.

Bana göre yeni başlayıp vitesliyle devam edip cc büyütmeyi planlayanlar için, Honda İnnova 125i cub biçilmiş kaftan.
    Hatta satılmaz,çarşıda-pazarda,küçük-orta gezilerde yüksek cc kenara konur, o tercih edilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler