Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Birazda Motosikletin Güzelliklerini Yazalım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Merhaba dostlar
    Forumda daha çok motosiklet ile yaşanan zorluklar anlatılıyor, belki de bana öyle geldi bilemiyorum.Biraz da motosikletin güzelliklerini avantajlarını yazarsak benim gibi yeni başlayacak arkadaşlara teşvik olur diye düşünüyorum.

Bu arada ehliyetimi bu gün almış bulunuyorum.Kendime bir çiçek .Honda eğitimine de yazıldık, bakalım

Benim ilk aklıma gelen avantajı yakıt mesela...
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Özgürlüğün rüzgarı
    Motosikletli Kaplumbağa...

BURAK5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nasip olursa 600rr
    Allah kimseyi motorsuz bırakmasın

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Zorluklar özellikle paylaşılır bu forumda ki yaşanmışlıkları tek bir havuzda toplayalım ve ortak bir tecrübe hafızası geliştirelim.
    Ama emin ol güzellikler de hat safhadadır. Bu güzellikleri daha çok gezi yazılarında bulabilirsin. Yollarda olmanın tarif edilemez zevkini tadarsın. Kendini bir maceranın tam ortasına bırakırsın. İnsanlar tanırsın, selamlaşır, yardımlaşırsın...
    il gruplarına göz at. Orada birbirlerini hiç tanımayan insanların zamanla geliştirdikleri arkadaşlıkları görürsün.

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Alıntı alkadras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorluklar özellikle paylaşılır bu forumda ki yaşanmışlıkları tek bir havuzda toplayalım ve ortak bir tecrübe hafızası geliştirelim.
    Ama emin ol güzellikler de hat safhadadır. Bu güzellikleri daha çok gezi yazılarında bulabilirsin. Yollarda olmanın tarif edilemez zevkini tadarsın. Kendini bir maceranın tam ortasına bırakırsın. İnsanlar tanırsın, selamlaşır, yardımlaşırsın...
    il gruplarına göz at. Orada birbirlerini hiç tanımayan insanların zamanla geliştirdikleri arkadaşlıkları görürsün.
    Evet benim de en çok yapmak istediğim şey kısa hafta sonu gezileri, önce Karadeniz, Ege ve Akdeniz turu Allah kısmet ederse
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Heryere park edersin,,Hemen hemen her aradan en öne geçersin..
    İyi makinayıda saatlerce seyredersin..

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Benim gibi yasin kemale ermisse bile seni motorun uzerinde goren herkes ruhundaki cocugun olmedigini bilir.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    valla motorun uzerinde özgursun ama araba beni kasıyo sankı konserve kutusunda gibiyim bnm içn önmli olan özgrlüğüm rzgarı hssetmek gibisi yok
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    İnsanın kendiyle başbaşa kaldığı ender yerlerden biridir Demir Atlarımızın üzerinde olmak ve ayrıca özgürlüktür
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Ya herzamanki gibi yakıtı, rüzgarı hissetmek tamam da arabada olmayan tek şey ve benim için en önemli şey olan virajlarda yatmak biliyorum belki saçma gelebilir ama bu yüzden bile motora biniyor olabilirim. Bi gün sırf bu yüzden aynı virajı 8 kere gerisi geriye dönüp girdiğimi hatırlıyorum en son 85 ile dönmüştüm rekorum da o çok hızlıyım ayıptır söylemesi
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    yazın sahilde 30 40 la tatlı tatlı rüzgarı yemek varya MasterCard la alamayacağın şeylerdendir
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazın sahilde 30 40 la tatlı tatlı rüzgarı yemek varya MasterCard la alamayacağın şeylerdendir
    Motosikletli Kaplumbağa...

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı avciceyhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlık bile değişmelimiymiş bu sözden sonra.. bravo
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    İstanbul gibi bir yerde trafikte sinir hastası olmamanız için reçetede mutlaka yazılması gereken ilaç

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Kötü yanı mı var ki ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    "Hayatımda tanımaktan keyif aldığım insanların neredeyse hepsi,
    günü geldiğinde hayatında radikal değişiklikler yaparken gözünü kırpmamış insanlardır.
    Ve bu insanların neredeyse hepsi motorcudur."

Oriana Fallaci

Bir arkadaşın imzasından alıntıdır.. Yani motorcu CESURDUR..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kask mont eldiven falan derken insan kendini süper kahraman gibi hissediyo
    bindiğin motor scooter bile olsa normal araçlardan kat kat fazla olan ivmelenmeyi görünce bir daha araba sürmek sana eziyet gibi gelicek
    bu bana özel olabilir belki ama ben ne zaman bi kaza atlatsam ölüme olan yakınlığımı hissediyorum ve bu aşırı zevkli bişey.
    çift gidiş olan bi yolda sol şeritte giderken sağımdaki araçdaki bayanın bişeler yaptığını farkettim ruj sürüyodu sanırım onu izlerken biraz sağa yanaşmışım farkında olmadan ,o sırada taksicinin tekide beni sollamaya çalışınca bi anda solumdan gelen acı fren sesiyle taksinin sarı tamponunu sol ayağımın 10cm kadar yanında görmem bir oldu
    o adrenalin patlaması müthiş birşey olaydan sonra taksici hiçbir tepki vermedi suçlu olduğunu biliyodu bende hiçbişey demedim diyesim gelmedi çünkü o andan sonra 5dk daha ayaklarım titredi bu olaydan sonra ya bu motor denen şeyde amma tehlikeli arkadaş binmiyicem demedim aksine daha çok zevk almıştım sanki hayatta olmamın değerini daha iyi anlayabilmiştim.özellikle o adrenalin patlaması orgasm dan daha iyi
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask mont eldiven falan derken insan kendini süper kahraman gibi hissediyo
    bindiğin motor scooter bile olsa normal araçlardan kat kat fazla olan ivmelenmeyi görünce bir daha araba sürmek sana eziyet gibi gelicek
    bu bana özel olabilir belki ama ben ne zaman bi kaza atlatsam ölüme olan yakınlığımı hissediyorum ve bu aşırı zevkli bişey.
    çift gidiş olan bi yolda sol şeritte giderken sağımdaki araçdaki bayanın bişeler yaptığını farkettim ruj sürüyodu sanırım onu izlerken biraz sağa yanaşmışım farkında olmadan ,o sırada taksicinin tekide beni sollamaya çalışınca bi anda solumdan gelen acı fren sesiyle taksinin sarı tamponunu sol ayağımın 10cm kadar yanında görmem bir oldu
    o adrenalin patlaması müthiş birşey olaydan sonra taksici hiçbir tepki vermedi suçlu olduğunu biliyodu bende hiçbişey demedim diyesim gelmedi çünkü o andan sonra 5dk daha ayaklarım titredi
    sen yinede okadar keyif almasan iyi olur arkadaşım şunu unutmayalım ki motosiklette hatanın affı yoktur.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    şimdi bi motosikletin güzellikleri var birde honda cub un güzellikleri var hangisini anlatayım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı FlexMan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yinede okadar keyif almasan iyi olur arkadaşım şunu unutmayalım ki motosiklette hatanın affı yoktur.
    öyle sert kullanmıyorum zaten scooterı scooter gibi kullanmaktan yanayım.ama birdaha müziğin sesini o kadar açmamaya karar verdim arkadan gelen arabanın sesini hiç duymuyodum o gün çünki
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)