Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yunus polislerin eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    bu eğitimleri sürücü kurslarında da verseler ne güzel olurdu dmi
    Ayrıca bu videodaki kullanılan motor nedir ?
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu eğitimleri sürücü kurslarında da verseler ne güzel olurdu dmi
    Ayrıca bu videodaki kullanılan motor nedir ?
    Honda varadero

@avkan65 teşekkürler

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunusların kaskı hakkında bilgisi olan varmı dışarda gördüğümde de dikkatimi çekmişti videodada görünce aklıma geldi
    bütün motorize polislerin kaskı nolan n102 n103 vb dir.

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda varadero
    Ha tamam hatırladım o motoru. Jandarma motorize ekiplerde kullanıyor geçen görmüştüm
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye Cumhuriyeti Adına Çok Yerinde Bir Hareket Yapmışsın.. Tebrikler.. Devletin Milletin Selameti Kendi Tercihlerimizden Üstündür.. Teşekkürler Eftelya.. isabetli bi karar olmuş..
    bu lafına tek bi kelimeyle cvp verirdim eğer karsımda olsaydın , sonra rüyalarına girerdim ...mükemmel insan seni : )

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nefret ederim
    şahinler daha gıcık.

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün motorize polislerin kaskı nolan n102 n103 vb dir.
    yunus bir arkadaşıma bende aynısını sormuştum bölgeye göre değişebiliyor bizimki nolan ama bilmem ne bölgesindeki yunuslarınki başka bir markaydı demişti.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    valla ben gıcık yunusa rastlamadım,on numara polisler ciddiyetlerinden ödün vermiyolar sıkıntısı olan gocunur çok çevirdiler aradılar hiçte şikayetçi degilim..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı gungormegu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevmeyen arkadaşlar muhtemelen çakallık yaparken yunuslara çarpılmıçlardır.....)))
    arkadaşlar ingilizlerin sistem eğitimleri, almanların adac adlı eğitimleri war ama emin olun hikaye...OMM şimdi ARA sertifikası veriyor...veren emekli bi ingiliz polis ama hikaye...emin olun onlardan daha iyiyiz...3820 kişiye kurs vermiş aynı zamanda şimdiki mevcut bütün yunus eğiticilerinin sertifikalarını imzalamış birisi olarak söylüyorum bunu...
    Yunuslar fena kullanmıyor, çok çok iyiler diyemeyeceğim sizin dediğiniz gibi ama en azından motorun hakkını verebiliyorlar. Ama geçen gün yol vermediğim jandarmanın o devasa TDM900 le yanımdan tektekerde geçtiğini düşününce... Jandarmalar daha iyi sanırım. Pek bilgim yok ama, ilk izlenim olarak.

Ama verdiğiniz eğitimin dediğiniz kadar iyi olmadığını düşünüyorum. ( Kişisel olarak sizin değil Yunusların) İzmit'teyim, burada adım atanız motorize Zabıta'ya çarpar. Hepsinin altında Kawasaki ler var. Şehir içinde 650 lik enduroyla ZABITALIK yapıyorlar.

Bu arkadaşların hepsini toplasanız bir tane sağlam motorcu edeceğini sanmıyorum. Gözümün önünde bir devirişi vardı güzelim motoru devlet memuru olmasa gidip ağzına çakacaktım bir tane.

Şimdi bu arkadaşlar sürekli aldıkları eğitimle övünüyorlar. Diyeceksiniz ki ne alaka Yunuslarla?

Bu arkadaşlara eğitim veren Yunuslar da sürekli övünüyorlar.

Ha unutmadan nasıl olsa parası bizim vergilerimizden verildiği için sanırım 650 lik motorlarla direksiyon dersi verip dağıtmak çok normal geliyor bu vatandaşlara. Benim bir aynam kırıldı için gitti güzelim 2009 -2008 motorların halini görseniz rolantide zor çalışıyor.

Küçümsediğiniz eğitimleri alan adamların ve bizimkilerin nasıl motor kullanıdğını incelerseniz laf atmanın o kadar da basit olmadığını anlarsınız.

Unutmadan çoğu kişi ben Yunusları sevmem demiş. Motorcu olmamda büyük rolleri vardır şüphesiz, şahsen çok da severdim. Ama geçekten etik olmayan davranışlarını gördüm... Hala seviyorum ama hepsini değil.

Tek sevdiğim yanları bana göre rüşvete en uzak duran birim izlenimi vermeleri.

Sanmıyorum ki Yunuslara rüşvet teklif etmek kolay olsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:44 ----------

Vidyoyu izledim de komedi... Yunuslar bildiğin stunt video çekmişler. Bu arada ben ayakta ateş ederken ki süratin 70 olduğu konusunda süpheliyim.
    esc bunu beğendi.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği okuyup KPSS'de başarısız olduğu için polise katılan, parkta bira içen bir gence sataşıp, sonrasında döverek beyin sarsıntısından öldüren, İstiklal'de kız arkadaşlara laf atan, kaldırımlarda gezip yayaları rahatsız edecek manevralar yapan üyeleri barındıran bir grubu sevmek mi? Sanmıyorum.

Güzel makineleri var, karizmatik görünüyorlar ve vatandaşa güzel fırça atıyorlar. Yani görüntüleri dışında olması gerekenin tam tersi davranıyorlar. Sevmemek için yeterli sebep bence.

Sürüş ve atıcılık teknikleri konusunda yorum yapacak değilim ama, not verecek kadar yetkin bir sürücü ya da atıcı değilim.

Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=xiFgHrpbIfI:

efsanevi eğitim sahnesi 04:55 de

İyileşmişe benziyorsun batu öyle diyor.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yunuslara gicik olan , bilhassa Antalyali arkadaslar. Neden gicik oluyorsunuz kasksiz ehliyetsiz kullandiginizda size ceza kestiklerindenmi? Bu insanlar polis, her gece evinize hirsiz girmesin diye 24 saat devriye atiyor. Ben daha bugune kadar %100 kaski ehliyeti kullanmasi ile hatasiz olan bir motor sucurusune yunuslarin sorun cikardigini gormedim. Adam motorun aynasini sokmus, cadde de tek teker yapiyor, egzoz soba borusu gibi. Yunus goruyor basiyor cezayi , sonra ben yunuslara gicigim. Pek dogru gelmedi bu bana.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu lafına tek bi kelimeyle cvp verirdim eğer karsımda olsaydın , sonra rüyalarına girerdim ...mükemmel insan seni : )
    bak bunlar tehlikeli cümleler demedi deme..

tek kelimeyle cevap.. hmm düşünüyorum..

- "Aşkımmmm" diyip boynuma mı sarılıcaktın?
    bu hareketinden sonra bende seni unutamayıp gece gündüz düşünücem ve rüyalarıma kadar giricen..

bu en iyimser düşünce

Benim rüyama giren bayanların akıbeti hakkında bilgilendirmek isterdim seni ama boşver.. gerek yok.. rüyama girmek istiyosan buyur gel beklerim
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    gerçekten çok korktum , özür dilerim ...

http://www.itusozluk.com/goster.php/...elikanl%FDs%FD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak bunlar tehlikeli cümleler demedi deme..

tek kelimeyle cevap.. hmm düşünüyorum..

- "Aşkımmmm" diyip boynuma mı sarılıcaktın?
    bu hareketinden sonra bende seni unutamayıp gece gündüz düşünücem ve rüyalarıma kadar giricen..

bu en iyimser düşünce

Benim rüyama giren bayanların akıbeti hakkında bilgilendirmek isterdim seni ama boşver.. gerek yok.. rüyama girmek istiyosan buyur gel beklerim
    benide al rüyalarına 2 kawa monero deleriz

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunuslara gicik olan , bilhassa Antalyali arkadaslar. Neden gicik oluyorsunuz kasksiz ehliyetsiz kullandiginizda size ceza kestiklerindenmi? Bu insanlar polis, her gece evinize hirsiz girmesin diye 24 saat devriye atiyor. Ben daha bugune kadar %100 kaski ehliyeti kullanmasi ile hatasiz olan bir motor sucurusune yunuslarin sorun cikardigini gormedim. Adam motorun aynasini sokmus, cadde de tek teker yapiyor, egzoz soba borusu gibi. Yunus goruyor basiyor cezayi , sonra ben yunuslara gicigim. Pek dogru gelmedi bu bana.
    Ben yunuslar, şahinler hepsine gıcık oluyorum. Eskiden sokaklarımızda bekçiler olurdu onlar bugün olsalar ciddi saygı duyarım. Daha önceki yazdıklarıma da bakabilirsiniz beni durmak üzereyken motosikletime doğru tekme atarak durdurmaya çalışan polisler olduğu sürece, üzerime direksiyon kırarak kaza yaptırmaya çalışan domuşun plakasını verdiğim halde ben karışmam şuraya gideceksin deyip kıçını döndüğü sürece, sana ceza yazacağım koçum istersem kaşının üzerinde gözün var diyerek yazarım diyen polisler olduğu sürece gıcık olmaya devam edeceğim.

@mogli TDM yapar tekerini

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok korktum , özür dilerim ...
    korkma ısırmam seni..

Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benide al rüyalarına 2 kawa monero deleriz
    delmekten kastın nedir canım? matkapla mı? yoksa süzgeç misali mi?
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...

bence eylemlerde kulandıkları kıyafetler manyak bişeyler devlet satsa garanti ben alırım okadar sağlamlar o kadar taş deyiyor adamlara bişey olmuyor insan onunla motor sürse 200km hızda düşse bi şe olmaz hemen ayağa kalkar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı mucitin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence eylemlerde kulandıkları kıyafetler manyak bişeyler devlet satsa garanti ben alırım okadar sağlamlar o kadar taş deyiyor adamlara bişey olmuyor insan onunla motor sürse 200km hızda düşse bi şe olmaz hemen ayağa kalkar
    sana da taş atarlar o zaman : )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler