Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

13 Şubat'ta Ehliyet Sınavına Sitemizden Kimler Girecek Acaba :) ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    İlk Öncelikle 30,10,2007' De açmış olduğum konuya bakınız (zaten bilen bilir bu konuyu ) http://www.motosiklet.net/forum/moto...tulmelimi.html

2.5 Yıla yakın bi süreçte açmış olduğum başlıktı üstteki konu baktıysanız şimdiden teşekkür ederim...Yaş geldi çattı ehliyet yaşına geldik ve dün evimin yakınındaki bir sürücü kursuna kayıt oldum ve derslere başladım Bu kadar uzun bir süreyi beklemek gerçekten çok zordu bunu hala ehliyet yaşını bekleyenler bilir

Şimdi ise hatıra olsun diye ara sıra girip çıkıyorum açtığım konuya Abilerim Ablalarım Kardeşlerim 13 Şubatta bende artık kaç yıldır beklediğim sınava giriceğim... acaba 13 şubatta benimle birlikte sınava girecek olan arkadaşlarım varmıdır ?
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv250
    Motor ehliyetini aldım, araba ehliyetinin sadece trafik kısmına giricem 13 Şubat'ta olduğunu da burdan öğrendim.Hayırlısı bakalım sınava girecek arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim Allah herkeze hayırlısını nasip etsin.

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bnde 13 şubatta giricem ama B ehliyet için ondan hemen sonraki sınavda ise a2 ye giricem inş....hpnize başarılar arkdşlar..

Motosikleti
    Kanuni Tiger 250
    Bende giriyorum arkadaşlar bu sabah yazıldım A2 ve B yi birlikte almayı düşünüyorum.
    "Im a cowboy, on a steel horse I ride":wiinkk::wiinkk:

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Evet bende giriyorum B nin ardından A2 yede kavusuyorum sonunda ....
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

Kolonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam dostum. Ben de aynı sorundan muzdarabim yıllarca bekledim 18 olmayı ve bu hafta da oldum olduğum gün de direk sürücü kursuna yazıldım ancak bir sorunum var , bugün ehliyet sınav parası için vakıfbank 'a 40 tl yatırdım , bana giriş belgesi felan ne zaman verilecek , kurs tarafından mı merak ediyorum ?.Ayrıca b+a2 yazılanlar için diyorum herhalde baya bir bekleyeceğiz çünkü ilk önce b sınıfını kazanmak gerekli olacak ondan sonra a2 , a2 sınavı da muhtemelen nisan ayında olur bu da demek oluyor ki mayısın sonu gibi ehliyet elimizde olur.Bu arada herkese başarılar diliyorum.

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Off vallla zamanda geçmiyor ..bende alcam A2 yi 13 şubatta ..moto kullanırken tedirgin oluyom valla ..alsakta kurtulsak su ehliyeti .. su bir iki senenin motor soruları var mı pdf olarak .. bende b var geçiş yapcam motor sorulari yeter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler