Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Zeki , Çevik tamam ya Ahlak ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ya 10 dk bu vıdeoyu seyrettım ama bır sey bulamadım gayet duzgun bır dıyolog ne yapmalıydı yanı ahlaktan bahsedıyoruz etrafımıza bır bakalım nekadar ahlaki davranışlar var yollara tükürenimi dersın daha neler neler ya bizlere yollarda yapılan ahlaksızlıklar ya bırakında bıraz serseri olalım hoş burda öyle bır durumda yok ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    bu olaya bardağın boş ve dolu tarafı olarak bakıyorum.soro soran amcam biraz meraklı ama motor hakkında pek birşey bilmiyor,kasktaki güneşlikte dikkatini çektiği için kendince soru soruyor,motorcuda kasıntı olmuş biraz cevresinin dikkati kendisini kasmasına sebep olmuş,yani ''taşıyamamış'' (hee gece görüş)bu cevap karşısındakini bilmediği birkonu olduğu için dahada heycanlandırıyo ve (gecedemi görüyo) gibisinden soru soruyo...halbuki,gece görüşümü dediğinde ben olsaydım (hayır dayıcım,uzunyolda güneş gözü yorduğundan bunu kullanıyorum)derdim...

birde bu işin bmw ile bir alakası yok aslında.bmw güzel bir motor,bu adamlar bırak bmw yi traktörede binse değişen birşey olmaz.niçin? format bozuk çünkü.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Bu endurocuların hepsi böyle yav
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu olaya bardağın boş ve dolu tarafı olarak bakıyorum.soro soran amcam biraz meraklı ama motor hakkında pek birşey bilmiyor,kasktaki güneşlikte dikkatini çektiği için kendince soru soruyor,motorcuda kasıntı olmuş biraz cevresinin dikkati kendisini kasmasına sebep olmuş,yani ''taşıyamamış'' (hee gece görüş)bu cevap karşısındakini bilmediği birkonu olduğu için dahada heycanlandırıyo ve (gecedemi görüyo) gibisinden soru soruyo...halbuki,gece görüşümü dediğinde ben olsaydım (hayır dayıcım,uzunyolda güneş gözü yorduğundan bunu kullanıyorum)derdim...

birde bu işin bmw ile bir alakası yok aslında.bmw güzel bir motor,bu adamlar bırak bmw yi traktörede binse değişen birşey olmaz.niçin? format bozuk çünkü.
    ben seni tanıyorum ve kişiliğini de gerçekten takdir ediyorum kardeşim...
    her satırını yaşayarak yazdığını biliyorum.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu endurocuların hepsi böyle yav
    evet , bizim de avukat bi komsu var , endurocu o da ... böle bi tripler havalar , üzerinde motosiklet kıyafetleri yokken çok normal biri ama o şeyleri giyince değişiyor , kendini Türkiyenin ilk astronotu falan sanıyor galiba

sencer abi belki tanırsın bahsettiğim şahsı , mermok üyesi ...

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    motorcuya kıl oldum,babası yaşında adama hemde tanımadığı birine bu şekilde artistçe konuşması şımarıklılıktan başka bişey olamaz,kimiside demiş ki cevap aldığına şükretsin filan ayıptır be soru soran amcanın senden benden tek eksiği bizim kadar şanslı olamayıp bu ekipmanları görmemiş kullanmamış olmasıdır,motorla bizim buralara gelmiş karşılaşırsak tiye almayı gösteririm ben
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet , bizim de avukat bi komsu var , endurocu o da ... böle bi tripler havalar , üzerinde motosiklet kıyafetleri yokken çok normal biri ama o şeyleri giyince değişiyor , kendini Türkiyenin ilk astronotu falan sanıyor galiba

sencer abi belki tanırsın bahsettiğim şahsı , mermok üyesi ...
    haaaa, şu her motor toplantısına takım elbise ve paltosuyla katılan, aprilla pegasosu olan.. ismini yazmayım şimdi

sen mersinde misin ??
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben seni tanıyorum ve kişiliğini de gerçekten takdir ediyorum kardeşim...
    her satırını yaşayarak yazdığını biliyorum.
    beni utandırıyosun sencer abi.ben gerçekten kendime nasıl davranılmasını istiyorsam aynı şekilde yani bana nasıl davranılırsa kaldırabilirim ölçüyorum ona göre davranıyorum.seningibi bir abim olduğu için kendimle gurur duyuyorum.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haaaa, şu her motor toplantısına takım elbise ve paltosuyla katılan, aprilla pegasosu olan.. ismini yazmayım şimdi

sen mersinde misin ??
    evet evet ta kendisi , sencer abi karşılaşırsanız ona sorsana melisi tanıyormusun diye tabi muhabbetin varmı bilmiyorum , siteye yazdıklarımı görmesin ama zaten adam avukat , direk mahkemelik oluruz valla

adı aklıma geldi bak ama sölemim , baş harfi '' İ ''

Motosikleti
    as t1
    f16 pilotu gibi gezerseniz olucağı budur
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    evet evet ta kendisi , sencer abi karşılaşırsanız ona sorsana melisi tanıyormusun diye tabi muhabbetin varmı bilmiyorum , siteye yazdıklarımı görmesin ama zaten adam avukat , direk mahkemelik oluruz valla

Şii bana iyi davran, gider bulurum adamı bak.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Biraderim sana da bu mu battı? Saçmasapan 5dklık video izlettin akşam akşam. O adam çok uyuzmuş bi kere, bende bişey dedi sandım. Bu salak kısmı sağda solda oturup birileri gelse de dalga geçsek diyen cinsten. Yok pilotlar motor alıyomuş, yok hızlarını alamıyolarmış. Bir de sallıyo kurusıkı. Motorcu eleman bişi dememişki az bile demiş. Ben olsam adamı bayana kadar sallardım. Pilot değilim astronotum, aya ilk ayak basan Türk benim, Ay da uzaylı gördüm biliyomusun? diye uzar giderdi.

Böyle saçmasapan bişey için adama ahlaksız diyosun. Senin yaptığın da hiç hoş bişey değil. Nadiren de olsa Alp_Tunay adaşım ve muhtemelen abim'le tamamen aynı fikirleri paylaşıyorum.

Sen hiç uzun yola gidip, yolda olduk olmadık yerde başına üşüşüp can sıkıcı sorular soran insanlarla karşılaşmadın herhalde.

Açtığın başlığa South Park'tan bi gönderme:
    -Man this is weak, super weak. .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:17 ----------

Sencer Abi bu arada, tüm yazıları okuyamamıştım. Abimsin can ciğersin ama fena saçmalamışsın. Adam ister rock koyar ister metal ister rap ister türkü. Adam videosunu müzikle desteklemek istemiş. Her yapılan şey özentilik mi yani. Ben senden motoru aldığımda üzerinde Yürekçe çıkartmaları vardı, sen onu neye özenip te yazdırdın? Ben dayak zoruyla bile yazmam öle bişi mesela. Yarın bigün sende videona bağlama solo koyarsın ikisini bi tartarız, herkesin zevki farklı, saygı göstermek o kadar zor olmasa gerek.:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:25 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşılıklı başak geçme müsabakasını motorcu kazanmış. telaşa mahal yok.

ha bmw'cileri bende sevmem ayrı konu
    Olay budur . Tespit +1500

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    sadece video kamera diyebilirdi de... talihsiz bi olay bence. bu kadar büyütücek bişi olmadığı gibi böyle olmasaydı daha tat veren bi video olabilirmiş
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğlenceli bir diyalog işte, bu kadar çok büyütmeye ne gerek var?..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş diyelim geçelm başka bir topic'e

Vay be hemen GBT lerini buldunuz adamların Tamam tamam hemen vergi borçlarımı ödüyorum; arkamdan atıp tutmayın sonra hehe (bana tatkiklerinizden bahsetsenize büyünce polis olacaaamda )

Yazılanları okuyunca keyif aldım. Bu kadar mı birbirine zıt görüş olur?
    Bence hem motorla ilgilenen vatandaşımızın yaptığı anlaşılır, hem de endurocunun. Vatandaş kendince gayet normal bir şekilde gelmiş, bence gayet de mantıklı bir soru soruyor. vaşak geçme durumu göremedim. Endurocum ise hafif muzip ve kendince mantıklı cevap verip konuyu uzatmak istememiş.
    Endurocunun korktuğu alternatif diyalog örneği:
    Abi - Gece görüşü mü o?
    Endurocu - Hayır kamera
    A - Televizyonda mı çıkacak?
    E - Yok kendimize çekiyoruz, sonra internete koyacağız
    A - Hangi site sizinki?
    E - Hazır depo da dolmuş, ben kaçayım
    .
    .
    İsteyen normal cevap da verebilirdi tabii ki.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    endurocunun yaptığında bende bi hata görmüyorum zaten kızgın bi cevap da vermemiş
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

T0LGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Yok-
    ßence bu tür cevaplar insanın kendi karakterini yansıtıyor..Ben orda olsam ne düzgün bir şekilde iza ederdim.

Forumdan Uzaklaştırıldı

sen şimdi benim arkadaşa astronot dersin ha
    "Astronot Niyazi" demek istedin di mi?.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler