Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Zeki , Çevik tamam ya Ahlak ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yannız soruda mükemmel yani.. ne iş pattron yol haritasıdamı çiziyor :D :D bunlar bizi burjuva zannediyorlar heralde. yada terminatörün etkisinde kalmıs azcık.. .. tabi motor sürücüsüde o kadar yol yapmıs beyni sulanmıs yakalamıs adamı azcık takılıyım demiş bence
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şii bana iyi davran, gider bulurum adamı bak.
    bende seni bulurum o zaman

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen mersinde misin ??
    bilmem ki üfüfüfüfü : )

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen şimdi benim arkadaşa astronot dersin ha
    "Astronot Niyazi" demek istedin di mi?.

hahahahahahhaha onu ben simdi izledim , yarıldımm

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    [QUOTE=eftelya;1922094]bende seni bulurum o zaman

bilsen ne olacak ki... esefle kınıyorum
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    ben hala o hareketin yanlış olduğunu düşünüyorum nedense bu konuda geri adım atasım yok.ama videoyu izlediğim andaki kızgınlığımda yok
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Forumdan Uzaklaştırıldı

bilsen ne olacak ki... esefle kınıyorum

Motosikleti
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraderim sana da bu mu battı? Saçmasapan 5dklık video izlettin akşam akşam. O adam çok uyuzmuş bi kere, bende bişey dedi sandım. Bu salak kısmı sağda solda oturup birileri gelse de dalga geçsek diyen cinsten. Yok pilotlar motor alıyomuş, yok hızlarını alamıyolarmış. Bir de sallıyo kurusıkı. Motorcu eleman bişi dememişki az bile demiş. Ben olsam adamı bayana kadar sallardım. Pilot değilim astronotum, aya ilk ayak basan Türk benim, Ay da uzaylı gördüm biliyomusun? diye uzar giderdi.

Böyle saçmasapan bişey için adama ahlaksız diyosun. Senin yaptığın da hiç hoş bişey değil. Nadiren de olsa Alp_Tunay adaşım ve muhtemelen abim'le tamamen aynı fikirleri paylaşıyorum.

Sen hiç uzun yola gidip, yolda olduk olmadık yerde başına üşüşüp can sıkıcı sorular soran insanlarla karşılaşmadın herhalde.

Açtığın başlığa South Park'tan bi gönderme:
    -Man this is weak, super weak. .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:17 ----------

Sencer Abi bu arada, tüm yazıları okuyamamıştım. Abimsin can ciğersin ama fena saçmalamışsın. Adam ister rock koyar ister metal ister rap ister türkü. Adam videosunu müzikle desteklemek istemiş. Her yapılan şey özentilik mi yani. Ben senden motoru aldığımda üzerinde Yürekçe çıkartmaları vardı, sen onu neye özenip te yazdırdın? Ben dayak zoruyla bile yazmam öle bişi mesela. Yarın bigün sende videona bağlama solo koyarsın ikisini bi tartarız, herkesin zevki farklı, saygı göstermek o kadar zor olmasa gerek.:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:25 ----------

Olay budur . Tespit +1500

ben, adıma güvenip yazdırmıştım o çıkartmaları... dilerim, sen de ileride geniş bölgelere davet edilirsin, öncülükler alırsın, bölge temsilcilikleri alırsın da yazdırman şart olur ve beni daha iyi anlarsın.
    ben "müzik evrenseldir" demişim zaten...ancak kendi müik kültürü dünyanın en zengin kaynak iken "dogmatik ve anti-doğal elektronik müzik" bana biraz farklı geliyor...
    dinlemiyormuyum? dinliyorum ama emeğimin içine onları katmıyor, hayatımın parçası yapmıyrum. ben, yerli olanları tercih etmeye çalışıyorum elimden geldiğince.
    Alpçim, beni anladın sen, sen de en az benim kadar ülkesine ve ananelerine bağlı bir türkiye gencisin

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet , bizim de avukat bi komsu var , endurocu o da ... böle bi tripler havalar , üzerinde motosiklet kıyafetleri yokken çok normal biri ama o şeyleri giyince değişiyor , kendini Türkiyenin ilk astronotu falan sanıyor galiba

sencer abi belki tanırsın bahsettiğim şahsı , mermok üyesi ...
    Eftelya cım O arkadaşı bende tanırım Kendisi ile gezilere katılmış degilim ama toplantılarda ki muhabbetimizde gayet iyi birisi. Oyle triplerini falan gormedim. Gerci motor kıyafetleri giyince triplere giriyo demişsin ama ben o halini hiç gormedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:52 ----------

bende seni bulurum o zaman

hahahahahahhaha onu ben simdi izledim , yarıldımm

Sencer abi o kişiye komsumuz dedigine gore Mersinli olması buyuk ihtimal ama nedense ben mersinde hiç gormedim.. Zaten imzasında da sabit bir yerde olmadıgını belirtmiş. (3 gun izmir 5 gun mersin) Ama gercekten mersinde ise tanışmak isterdim. Sitedeki yorumlarına bakılırsa sohbeti dinlenir gormuş gecirmiş bilgili birisi olsa gerek...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .... ama nedense ben mersinde hiç gormedim...
    mersine gelince sana görünmemiz mi gerekiyordu , bilmiyordum bilsem böyle bi saygısızlık yapmazdım çok özrr

Motosikleti
    CBF-150
    mersine gelince sana görünmemiz mi gerekiyordu , bilmiyordum bilsem böyle bi saygısızlık yapmazdım çok özrr
    Yok Canım oyle demek istemedim. Esimin oturdugu yer gocmen, Teyzeleri Kuyuluk da, ben Civanyalagı koyunde Daha oncede Guneykent de oturdum 3 yıl boyunca Mersin'in neredeyse bir ucundan bir ucuna gittim geldim. Ama hiç motosiklet kullanan bayan gormedim. (Esim ve mer-mok uyesi dışında) O sebeple dedim yani..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yok Canım oyle demek istemedim. Esimin oturdugu yer gocmen, Teyzeleri Kuyuluk da, ben Civanyalagı koyunde Daha oncede Guneykent de oturdum 3 yıl boyunca Mersin'in neredeyse bir ucundan bir ucuna gittim geldim. Ama hiç motosiklet kullanan bayan gormedim. (Esim ve mer-mok uyesi dışında) O sebeple dedim yani..
    ben varaderolu bir bayan görüyorum gmk bulvarında onu kaçırmışsın bak ayrıca benim motosikletim yok , yürürken de dikkat çekerim aslında farkedememişsin neyse, sağlık olsun ... şaka yapıyorum kızma ...

Motosikleti
    CBF-150
    ben varaderolu bir bayan görüyorum gmk bulvarında onu kaçırmışsın bak ayrıca benim motosikletim yok , yürürken de dikkat çekerim aslında farkedememişsin neyse, sağlık olsun ... şaka yapıyorum kızma ...
    Yok canım ne kızacam ama dedigim gibi mersinde ben bayan motosiklet surucusu goremiyorum. Yururken dikkat cekiyor olsanız bile sizi farketmem için benimde yuruyor olmam gerekir. Ben motor kullanırken dikkatimi yola veririm.

Bu arada arkadaşın başlıgını başka konularla mesgul ettik. Bize kızmasa bari...

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Yok canım ne kızacam ama dedigim gibi mersinde ben bayan motosiklet surucusu goremiyorum. "Yururken dikkat cekiyor olsanız bile sizi farketmem için benimde yuruyor olmam gerekir. Ben motor kullanırken dikkatimi yola veririm".

bişi diycem ayıp olcak süper cevap hahahahahahah

Motosikleti
    Yok canım ne kızacam ama dedigim gibi mersinde ben bayan motosiklet surucusu goremiyorum. Yururken dikkat cekiyor olsanız bile sizi farketmem için benimde yuruyor olmam gerekir. Ben motor kullanırken dikkatimi yola veririm.

Bu arada arkadaşın başlıgını başka konularla mesgul ettik. Bize kızmasa bari...
    boşver, sen yoluna bak ibrahim...
    yarın sabahı iple çekiyorum yaaa...

Motosikleti
    CBF-150
    boşver, sen yoluna bak ibrahim...
    yarın sabahı iple çekiyorum yaaa...
    Sen onu bir de bana sor. 10 dk kaldı mesai bitmesine ama 10 saat gibi geliyor..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:47 ----------

Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok canım ne kızacam ama dedigim gibi mersinde ben bayan motosiklet surucusu goremiyorum. "Yururken dikkat cekiyor olsanız bile sizi farketmem için benimde yuruyor olmam gerekir. Ben motor kullanırken dikkatimi yola veririm".

bişi diycem ayıp olcak süper cevap hahahahahahah
    Benim niyetim dalga gecmek veya kucuk dusurmek falan degil sadece dogruları ve olması gerekeni soyledim.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    gereksizzz yere açılmış topikk
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    1965 JAWA
    Hayatta hepimizin istemedende olsa böyle ince nükteleri olmuştur onun için her şeyi bu kadar abartmaya gerek diye düşünüyorum

Motosikleti
    SÜPERKİNG 2007
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka usta şimdi?....

Taa İstanbuldan kalkıp çeşmeye giderken yolda binbir şeyler geçer insanın aklından.... Çünkü yalnızsınızdır... Bunun verdiği sıkıntı ve elbiselerin sıkması belki gerilmesine sebep olmuştur...

Adam taaa nerden tabiri caizse uçarak geliyor ve soruyor... Sanki biri gelsede motorlu onu sorsam gibilerinden... Ahanda geldi koşam soram hemen modunda...

Buna ukalalık diyorsa konuyu açan arkadaş yanlış söyler bence.... Zekilikle çeviklikle ve ahlakla bir alakası olmadığını düşünüyorum...
    nerden geliyorsan gel,nereye gidiyorsan git sana adam gibi soru soruluyorsa sende adam gibi cvp vereceksin,Türk toplumunda Türk adetlerinde bu böyledir,iyi eğitim almamış demekki videodaki insan...

ben senelerdir motor almak için gün saydım ilk motorumu 23 yaşında aldım ve ahaytımdaki ilk bu ve bu ilke kadar her gördüğüm motorcunun yanına gittim her motorcuyla sohbet ettim ve her motorcuya herşeyi sordum adamlar bana öle güzel cvplar verdilerki motorsikleti motorcuları daha çok sevmeye başladım...

o motorcu insan hayatında hiç robocop görmüşmü bakalım yada robocoplu bi polisi...emin ol görseydi yakından böle bi cvp veremezdi...

önce adam olacan,sonra adam gibi saygı görecen...
    HAYAT KISA NE YAPMAK İSTİYORSAN HEMEN YAP,YOKSA ÇOK PİŞMAN OLURSUN...:cat:

Amma büyüttünüz yav motorcu arkadaş karşıdakini kırmadan onun söylediğini onaylayarak başından gönderiyor işte hepsi bu

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı KÜLHANBEYİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden geliyorsan gel,nereye gidiyorsan git sana adam gibi soru soruluyorsa sende adam gibi cvp vereceksin,Türk toplumunda Türk adetlerinde bu böyledir,iyi eğitim almamış demekki videodaki insan...

ben senelerdir motor almak için gün saydım ilk motorumu 23 yaşında aldım ve ahaytımdaki ilk bu ve bu ilke kadar her gördüğüm motorcunun yanına gittim her motorcuyla sohbet ettim ve her motorcuya herşeyi sordum adamlar bana öle güzel cvplar verdilerki motorsikleti motorcuları daha çok sevmeye başladım...

o motorcu insan hayatında hiç robocop görmüşmü bakalım yada robocoplu bi polisi...emin ol görseydi yakından böle bi cvp veremezdi...

önce adam olacan,sonra adam gibi saygı görecen...
    Yazın nickine yakışır bir yazı olmuş..Tebrikler....

Şu soruma cevap isterim senden.... Bu yazına istinaden....

Sen hiç motorunla sadece gidiş olmak üzere 600 km yol yaptın mı?...( 8-yada 10 saatlik yolculuk? )
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Sormaya gelen şahsın amacı bişeyler öğrenmek değil ki, motorcu arkadaş ona durumu izah etsin..
    Adamın tek derdi muhabbet.. İyi güzelde karşısındakinin bu boş muhabbete vakti varmı bakalım?
    Kibarca yollamış adamı.. Bu kadar ufak bişey ne kadar büyütüldü yaa..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler