Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

honda activamı kangda 125 t-4

Motovento
    REKLAM ALANI

ya ben 14 yaşındayım para piriktiriyorum 18 yaşıma geliyim ehliyetle motoru alıcam ama sizce hangisi iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    kardesim linkin kirik galiba

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyooooooooooo hadi bilgi yazın

kardeşim biraz daha düzgün ifade edersen kendini bişeyler yazılır.
    Activayla mükayise etmen bile bence abest.

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    oooo paşa motor ehliyetini 3 yıl sonra alırsında o zamana kadar motor fikrin değişir honda cbr 125 yamaha ybr 125 bunlardan filan alırsın

Sen ehliyete alana kadar belki o motosikletin 0 üretimi durur dostum Acele etme.Ben de cbr125 alacaktım sözde ama maddiyat:(

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    bisklet al şindilik
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

ama sizce en iyisi hangisi honda activamı kangda 125 t-4 mü hangisi oldunu söyleyin kafamda asya 125t de oluştu bügün araştırır kae hangisi motoru işyi arkadaşımın var kangda 125 t-4 çok güzel dio sizce nasılbir motor ve 3 ünden biri ama hangisi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:25 ----------

online ler yazzsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:26 ----------

bisikleti napiyim ben para biriktiriyom bide şimdi ona mı harcıyim

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    boş laf şindilik kardeşim derslerine çalış bence kafanı yorma sonra bakarsın

t.madde abi sende mondiAL 151 RS Mİ VAR RESMİ KOYMUŞSUN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:28 ----------

NİE BOŞ OLSUN ben alıcam diosam alırınm ailemde izn veriyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 ----------

alıcam o üçünü kıyaslayın abiler

Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı motorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    t.madde abi sende mondiAL 151 RS Mİ VAR RESMİ KOYMUŞSUN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:28 ----------

NİE BOŞ OLSUN ben alıcam diosam alırınm ailemde izn veriyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 ----------

alıcam o üçünü kıyaslayın abiler
    hayırlısı olsun o zaman daga büğük bişe düşün bence paranı biriktir 600f falan al şindiden hayırlısı

bana motorsiklet anahtarıo resmi koyar mısınız çok merek ediom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:35 ----------

hade resim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:39 ----------

rrrreeeeeeeeeeeeeesssssssssiiiiiiiim

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda Activa kalmayacak sen ehliyet alana kadar,2010 da gelmeyecek, sadece bayiler stoklarındakini satacak.Sen ehliyet aldığında bu topiği tekrar açarsın
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

gerçek kangda ve asyadamı
    ,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 ----------

nnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeozaman bi motorsiklet anahtarı resmi koyun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:13 ----------

kader napalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:15 ----------

retox70 abi seni motor ne

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Gercekten Kardesim Daha cok zaman var.. o zmna kadar 0 üretim durur ve aklın ve gönlün başka motorlar arar..Ben İlk motoruma 13 Yaşında Sahip oLdum.. Ve Güzel Duyguydu Hala o motor ileyim yaşım 16 Suan gönlüm başka motorlar arıyor aynı benim durumumda olucaksn suan bu motorları diyorsun ama 3 yıl sonra kim bilir ne dersn bunları düşünmek için daha erken..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    sen ehliyeti alana kadarda pek kagda kalmaz zaten
    Yüksek Kalite Üstün Performans

asya 125 t kalırmı bide motorsiklet anahatrı resmi

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    benim bildiğim yeni kasa activalar gelecek 110cc ve hologen farlı bu arada sen şimdiden ne yapacaksın o gün bi gelsin düşünürsün o zamana kadar neler çıkar kimbilir sen sadice o güne yoğunlaş inan ve derslerine iyi çalış ve bak ne güzel ailende izin veriyomuş bu sitede çok kişi var mesleği var parası var ama ailesi eşi istemediği için motor al(a)mıyan onun için uzun lafın kısası sabır et...
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    evet kardeşim bende 151 rs var...sen şuanda lise 1 e gidiyosun deme ? sana kötü örnek olmak istemem bende lise 1'e giderken bazı arkadaşlarımda farklı mobilet pejo vardı onları sürüyodum o zaman mobilet pejo alcaktım bir gün arkadaşlarla anlaştık şafakta kalktık izmirden manisa somaya gittik trenle motor almaya tam motoru alcaktım babam aradı sakın alma dedi elimiz boş döndük ( motoru trenle getircektik ) arkadaşların motorlarını arada sürmeye devam ettim bi kere polis peşlicekti plaka ruhsat var diye kaçmadım onlarda bişey demedi bi ara ara verdim polisler çok sıkı denetim yapıyolar diye babamda motor istemiyodu geçen sene su işine başladık öle aldım motoru ama motorumu gören sucu motoru olduğuna inanmıyo oturduğum semtte senin yaşında olup motoru olanlar halada var bazılarında pejo bazılarında cup bazılarında scooter var kask takıyolar takmasalar bile semt dışına kolay kolay çıkmıyolar.... yaşım 21 okul bitsin askerden sonra gt 250 r almayı düşünüyom bu pazar manisa kırkağaca gitcez motor pazarına

motor anahtrı resmi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:23 ----------

mondial 151 rs nasıl 1 motor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler