Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorize memurların taksiciye fırçası

Motovento
    REKLAM ALANI
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Sıkışık trafikte köprü yolunda sağda tıngır tıngır ilerlerken önüme bir tane taksici çıktı yol vermiyor önce farkmetmedi sandım bekledim ama aradandanda kaçmak istemiyorum yürümüyor çünkü trafik neyse biraz bekledim sonra kornaya bastım ardından sellektör yaptım taksici abi banamısın demedi..
    Bunun üzeirne biraz sinirlendimki daaaat daaat arkadan gelen motorize polis abileri görene kadar.Hemen biraz yana çektim önüme geçti taksiciye daaat data yaptılar taksici yine oralı değil ardından kornaya bastı sellektör falan yaptı yine oralı değil en son taksici abi yolu verdi(bu olaylar olurken taksicinin manevra yapacak önünde yolu var hani tıkalı değil yavaş yavaş gidiyor ve en sağda)polis camı açmasını söyledi biraz kötü konuştu heralde sessiz sonr abağırmaya başladı arkadaki polis abide sus sus yavaş gibisinden şeyler söyledi ama ben dört köşeyim bunlar olurken seyrediyorum..
    Trafik şıkışıktı o tarafta iyice sıkıştı neyse bastı gitti bende arkasından devam ettim.Çok uzun oldu ama paylaşayım dedim.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motorize ekipler biraz daha agresif oluyor diyer polislere göre

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorize ekipler biraz daha agresif oluyor diyer polislere göre
    Evet biara dedim bunlar inecek bi güzel sopa çekecekler adama bastı gitti aceleleri vardı heralde..
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Bi akşam benimde canım sıkkın yol bom boş yunuslar sol şeritten gidiyolar (sola donücekler) 40-50km falan hızları bende sellektör yapıp sağlarından geçtim (düz gidicem) 80-90km civarı hızım var hemen arkadan sireni çaldılar yavaşladım yanıma geldi parmağını sallıyo selam verdim yürüdüm..
    Görevleri bitmiş motoru kapatmaya gidiyolardı yoksa eminim uğraşırlardı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    var böyle kıl olanlarda iyi denk gelmiş polis sanki aradan girebilcek bırakta giden gitsin dimi çekememezlik var zorlarına gidiyo sen basıp giderken oralarda beklemeleri

Motosikleti
    ilk ile müstakbel arası yaya
    Ben de bir anımı paylaşayım;
    1. köprüden orta şeritten gidiyorum, arkadan sağ şeritten bir ambulans geliyordu. Sağ şeritteki herkes orta şeride kayıyordu fakat taksi şöförünün biri ısrarla orta şeride geçerek yol vermedi. Biz de yavaş yavaş ilerleyebildiğimizden bütün olayı net bir şekilde izliyorum. Motorize memurlar ambulansın arkasından gelerek taksinin yol vermediğini farkedince arkadaşı durdurdular, ambulans taksiyi solladı gitti. Memur taksicinin camı açmasını istedi ve epey azaladı. Daha fazlasını göremedim. Helal olsun dedim içimden...
    Yıldızlara ulaşmak için zıplamalısın.ulaşamasan da ayakların yerden kesilir...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    o taksici gibi hayvani duyulara sahip çok meslektaşı var trafik de istanbul onların sanıyorlar ama işte dünya şaşar beşer herkez hakettiğini bulur bir gün
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Diyorumya arada gerekli...
    LAf lafı açarmış geçen gün ışıklarda bekliyoruz yanımda innova kullanan bi kurya arkadaş var ve trafik baya bi yoğun bize kırmızı yanıyor arkadan ambulansın geldiğini farkettim baktım geçmesine imkan yok bide kırmızı yanıyor kuryeci arkadaşla anlaştık yolu kontrollü bir şekilde kestik yeşilde adamları durdurduk ambulansın geçmesini sağladık karşımızda polis arkadaş ne oluyor der gibi bize bakıyor ambulans şoförü geçerken eli ile teşekkür etti polis gelin bakayım dedi ambulans geçince ben ceza yazacak derken teşekkür etti ve yolumuza devam ettik...

Bana göre trafik budur anlayış-yardımlaşma....

Motosikleti
    CbF 150
    Motorizede yunus diye bi birim var..İsimleri nerden gelir bilmem ama:
    Onlar yunus munus deyil.yunus dediğin sevimli olur bikere.
    Bence onlara Jaws demeliymişler
    Şekilleri yerinde!!

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    size bi bombada ben anlatıyım o halde... edirnekapıyı bilenbilir orda hep minibüsçüler durular mesken tutmuşlar orayı... ve sürekli trafiği tıkarlar hatta binersin dakikalarca kalkmaz sinir eder adamı.. yine böyle bir gün arkadaş beklemekte minibüsçüde hafif arkasını dönmüş arkadaşıyla muhabbet ediyor baya koyu bi şekilde. motorize abimiz geliyor ama minibüsçü onu farketmiyor :D:D:D: cam açık tabi hava alıcak ya.. artçı olan memur içeri megafonu sokuyor ve var gücüyle "bekleme yapmaaaa!!!!!!" diye bağıroyor :D:D:D:D:D:D:D:D adammmm korkudan ne yapıcağını şaşırmışşş eli ayağı birbirine girmiş bütün edirnekapı adama gülmüşbi durumda zaten millet yerlerde minibüsçü şehitliğin oralarda kendine gelmiş ve krizlere girmiş gülmekten :D:D:D:D:D:d ama baya bi korkmuş adam :D:D:D:D

Motosikleti
    CBR 600F
    bende şahsen aynı gün içnde 2-3 defa yunusların trafği ve taksicleri düzenlediğni görmüş ve burda'' yunusların trfikteki etkinliği'' adı altında konu açıp teşkürlerimi bildirmiştim

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Arkadaşlar kusura bakmayın ben pek de olumlu bakamadım anlatılana. Kimse gücenmesin ama ister polis olsun ister hakim önce adam olacak. Kimse gelip de bana bağıramaz. Tamam hata yapmış yolu tıkamış. Ne bağırıyorsun ? Sen kimsin ? Eğer işe yarar birşey yapmak istiyorsan yaz 83 lira cezanı bas git. Hem daha etkili olsun hem sinirleri germe.

Sizce o taksici ders akmış mıdır şu anda? Hiç sanmıyorum.

Ama ödeseydi 83 lirayı bir daha saniyesinde değiştirirdi şeridini.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:58 ----------

Alıntı onuraydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorizede yunus diye bi birim var..İsimleri nerden gelir bilmem ama:
    Onlar yunus munus deyil.yunus dediğin sevimli olur bikere.
    Bence onlara Jaws demeliymişler
    Şekilleri yerinde!!
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın ben pek de olumlu bakamadım anlatılana. Kimse gücenmesin ama ister polis olsun ister hakim önce adam olacak. Kimse gelip de bana bağıramaz. Tamam hata yapmış yolu tıkamış. Ne bağırıyorsun ? Sen kimsin ? Eğer işe yarar birşey yapmak istiyorsan yaz 83 lira cezanı bas git. Hem daha etkili olsun hem sinirleri germe.

Sizce o taksici ders akmış mıdır şu anda? Hiç sanmıyorum.

Ama ödeseydi 83 lirayı bir daha saniyesinde değiştirirdi şeridini.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:58 ----------

bence hem bağırsın hemde ceza yazsın

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yunuslar baskadir.

Bilen bilir Hacihusrev in girisinde normal polis beklemez.

Yunuslar bekler.Normal polis en fazla alir ustundekini seni karakola goturur.

Yunus seni orda oyle bi dover ki bi daha o semte adimini atamazsin.

Cok arkadasim yedigi dayaktan esrari birakti sadece dayakta degil yeri geldimi kendi terapi yontemleri var jobla.
    We are many...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler