Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Ducati nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    "ducati güzeldir ama "şaşe"si yoktur, boruya döşenmiştir". ben alacaktım bana böyle dediler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ducati motorsiklet dünyasının ferrari'si olan marka. her motorsiklet severin rüyası.
    bence burada bi yanlışlık var
    MV Agusta varken

en hızlısınada y2k var
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tukati Hondayı döver...Suzukiyi tokatlar...Yamahayı biçer...
    abi kavgada söylenmez bu
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Şimdi Ducati seven kardeşlerimiz kusuruma bakmasın ama bir touring - enduro sevdalısı olarak, Ducati benim için gerçekten de "Ducati ne lan?".

Ducati, bu segmentte Multistrada gibi sport - touring - enduro - cross gibi her yola geldiğini iddia eden bir motora sahip. Bu bana pek mantıklı gelmiyor. Her segmentin kendine has sürüş pozisyonu, ağırlık merkezi dağılımları, motor yükseklikleri falan var. Dördü bir arada konsepti Ducati'ye yakışmıyor bence. Nasıl Ferrari, arazi aracı üretse, bir adım geride durursam, aynı şey Ducati için de geçerli.
    http://www.motorla.co

Motosikleti
    Var
    kaç motorcuya sorduysam aman sakın girme dediği motosiklet markasıdır...japondan şaşma

sinan_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r1150 gs adv
    Şu multistrada yı denemeden bişey diyemem ducati nedir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ducati motorsiklet dünyasının ferrari'si olan marka......
    katılmıyorum : ) motosiklet dünyasının alfa romeo'su desen tamam ona bisi demem : D

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılmıyorum : ) motosiklet dünyasının alfa romeo'su desen tamam ona bisi demem : D
    4 Tekerlekli aletlerle karşılaştırmayın ya motosikletleri

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Taa dünyanın öbür ucundan motosikletler piyasayı sarabilmişken avrupa'dan bizim piyasada daha yer edinemeyen, çoğumuzun japonlara göre sadece MotoGP den tanıyabildiği motosiklet...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Ducati Tutkudur!
    Ducati Sesi Güzel Olandır!
    Ducati,gördüğünde durup bir daha baktığındır!
    Ducati Gücün karanlık tarafındaki eğlencedir!
    Ducati, model de olsa Ducati�ir. Her zaman.!
    Ducati, �apon�uların modifiye ile sahip olduğu pek çok bileşeni �tandart�sunduğu için �ahalı�olan bir markadır!
    Ducati motorsiklet dünyasının ferrari'si olan marka. her motorsiklet severin rüyası.

SAYGILAR
    Amma sallamışsın haaaa..
    Bende bi halt var sandım da baktım...
    Yamaha - Suzuki - Honda - Kawasaki ve diğer tüm motosiklet hatta Peugeot ve Mobylette neyse Ducati de ancak o kadar
    Bir çok motosiklet modelini hayal etmişimdir ancak Ducati aklımın ucuna bile gelmedi ve işim olmaz dezmodedici mi ne ..bilmem ne subaplı makina ile...hadeee..bas çek..

Saygılar ;-)
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sabirla ve dikkatlice su basliktaki tum yorumlari tek tek okudum....

Kac senelik motorcuyum tam hatirlamiyorum, ama kawasakiden hondasinda o kadar cok motorum olduki akliniza gelen ureticinin motoruna bir kere dahi olsa kicim deydi ve surdum.

Bakiyorum herkez yummus gozunu baslamis saldirmaya Ducati soyle berbat ducati soyle kotu, al gorursun gununu filan filan. Emin oldugum bir sey var, Ducati hakkinda bilginiz kadarini kendi motorunuz hakkinda bile bilmiyorsunuz.

Bu arkadas kendi bindigi motorun sevgisini ve fanatikligini yasiyor. Neden saygi gostermiyorsunuz???? Lanlar , lunlar, sitede musade olsa kufur etmelere ortam yaratmalar.
    Marka bu yaa, ayni tuttugunuz takim gibi , sevdiginiz araba ureticisi , yada muzigini dinlediginiz grup gibi..

Ben senelerce motora bindim, sonunda Ducati aldim denedim , bindim simdi onuda satiyorum baska bir motor alacam. Kaciniz ducatiye bindi , motoru nedir ne degildir , neden o boru yan sase vardir biliyor?
    Ducati Monsterin Miguel Angel Galluzzi tarafindan tasarlandigini ve ilk Naked bike anlayisinda resmen kabul edilen tasarim oldugunu kaciniz biliyor?(Naked bike degil diyene..)
    Bu kadar pahali satiliyor cunku sadece iyi iscilik ve mekanik ozelliginden degil, tasarimcilarin yaptigi tasarim ve harcadigi vakite oduyoruz biz o parayi. Insan belli bir tecrubeden sonra ikinci elini , satisini parcasini dusunmuyor.Motordan alacagi zevki dusunuyor.
    Turkiyede kac tane Ferrari var? Sizce bu insanlarin kaci bu arabalari alirken yedek parcasini yada ikinci elini dusunerek aldi?? Yada sadece ferrariye sahip olmak icinmi aldi?

Sizin korkunuz ve bu kadar hosgorusuz ve agresiv davranmaniz , bugun bindiginiz motoru bu kadar overken, yarin es kaza bir Ducatiye binip te onu sever ve tukurdugunuz yalamak zorunda kalirsiniz diye olmasin sakin?

Walla tum motorlar iyi arkadaslar. Honda iyi Kawasaki kotu diyemezsiniz. Once model belirleyin onu ne ile kiyasladiginizi anlayin. Sonra tecrubenize gore konusun. Binmediginiz motor, surmediginiz pist, giymediginiz kask hakkinda atip tutumayin lutfen..

Biraz raht nefes alin, sakinlesin, olaya espirili yanlardan yaklasin, insanlarin bu sitede ozgurce dilediklerini soylemesine ve eglenmesine ortam yaratin. Cocuk 30 bin kez ozur diledi , hic biriniz farkinda degilsiniz, halen saldiriyorsunuz.

Saygi gosterdiginiz zaman cok kiymetli hondaniz , kawasakiniz yada cinli mondialiniz 2. sinif mi olacak?
    Attalos, trgy, Syanur ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

İlk motor Ducati olur mu ?

Arkadaşlar selam,

ilk motorumu alacağım hayırlısıyla yakında ama kafam Ducati'ye takıldı. Aslında bi de Moto Guzzi 750 Breva'ya... ama bu motorlar hakkında bilgisi olan arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var...

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Ducatinelan.com diye bir internet sitesi var. Arkadaş da bu siteyi bizlerle paylaşmış. Bazı arkadaşlar olayı çözemedikleri için lanlılunlu tavırlarla biraz agresif çıkmışlar boş yere. Ducati monster kullandım. Çok beğendim. Hiç uzun uzun yazacak durumda değilim. Bizim motosiklet anlayışımız henüz parçası şöyle, yok ikinci eli böyle, yok yakıtı şöyle, aman grenajlı olsun, 4 silindir olsun 10milyar pahalı olsun şeklinde ve bilip bilmeyen adamların kulaktan dolma bilgilerle sallamasına bağlı olduğu sürece; kıymetli ve Türkiye dışında çok tutulan bazı modellerin piyasası düşük olmaya devam edecek. Bu da güzel birşey ki bu motosikletleri alabilmek daha kolay oluyor benim gibiler için. Demek kii.. Aynen devam arkadaşlar. Ducati o kadar kötüdür ki, bassan gitmez, sesi dandiktir, parçası hele hiç yoktur, ebayde bile yoktur, halbuki suzuki honda gibi markaların Türkiyedeki çıkma ya da sıfır yedekleri acayip ucuzdur, bi tek bu ducati mereti işte ebayden alınır. Şu er6nleri de seviyorum aslında onlara karşı da bi karalama kampanyası başlatmayı düşünüyorum ama ducati varken onlar yavan geliyor.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amma sallamışsın haaaa..
    Bende bi halt var sandım da baktım...

Saygılar ;-)
    Sana yakışmadı hacı bu yorum...kimi çapsız bi .oka yaramayan öylesine mesaj yazan çamurlara eyvallah diyoruzda sana yakışmadı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kac senelik motorcuyum tam hatirlamiyorum, ama kawasakiden hondasinda o kadar cok motorum olduki akliniza gelen ureticinin motoruna bir kere dahi olsa kicim deydi ve surdum.

Bakiyorum herkez yummus gozunu baslamis saldirmaya Ducati soyle berbat ducati soyle kotu, al gorursun gununu filan filan. Emin oldugum bir sey var, Ducati hakkinda bilginiz kadarini kendi motorunuz hakkinda bile bilmiyorsunuz.

Bu arkadas kendi bindigi motorun sevgisini ve fanatikligini yasiyor. Neden saygi gostermiyorsunuz???? Lanlar , lunlar, sitede musade olsa kufur etmelere ortam yaratmalar.
    Marka bu yaa, ayni tuttugunuz takim gibi , sevdiginiz araba ureticisi , yada muzigini dinlediginiz grup gibi..

Ben senelerce motora bindim, sonunda Ducati aldim denedim , bindim simdi onuda satiyorum baska bir motor alacam. Kaciniz ducatiye bindi , motoru nedir ne degildir , neden o boru yan sase vardir biliyor?
    Ducati Monsterin Miguel Angel Galluzzi tarafindan tasarlandigini ve ilk Naked bike anlayisinda resmen kabul edilen tasarim oldugunu kaciniz biliyor?(Naked bike degil diyene..)
    Bu kadar pahali satiliyor cunku sadece iyi iscilik ve mekanik ozelliginden degil, tasarimcilarin yaptigi tasarim ve harcadigi vakite oduyoruz biz o parayi. Insan belli bir tecrubeden sonra ikinci elini , satisini parcasini dusunmuyor.Motordan alacagi zevki dusunuyor.
    Turkiyede kac tane Ferrari var? Sizce bu insanlarin kaci bu arabalari alirken yedek parcasini yada ikinci elini dusunerek aldi?? Yada sadece ferrariye sahip olmak icinmi aldi?

Sizin korkunuz ve bu kadar hosgorusuz ve agresiv davranmaniz , bugun bindiginiz motoru bu kadar overken, yarin es kaza bir Ducatiye binip te onu sever ve tukurdugunuz yalamak zorunda kalirsiniz diye olmasin sakin?

Walla tum motorlar iyi arkadaslar. Honda iyi Kawasaki kotu diyemezsiniz. Once model belirleyin onu ne ile kiyasladiginizi anlayin. Sonra tecrubenize gore konusun. Binmediginiz motor, surmediginiz pist, giymediginiz kask hakkinda atip tutumayin lutfen..

Biraz raht nefes alin, sakinlesin, olaya espirili yanlardan yaklasin, insanlarin bu sitede ozgurce dilediklerini soylemesine ve eglenmesine ortam yaratin. Cocuk 30 bin kez ozur diledi , hic biriniz farkinda degilsiniz, halen saldiriyorsunuz.

Saygi gosterdiginiz zaman cok kiymetli hondaniz , kawasakiniz yada cinli mondialiniz 2. sinif mi olacak?
    www.ducatinelan.com diye bir site varmış topiği açan arkadaş ducati ne lan diye açmıştı ilk önce bizde şaşırmıştık sonradan topic ismi değiştirildi yani o lan lun muhabbeti ordan geliyor bilginize değilse şahıslar arası bir sürtüşme falan değil saygılar
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

DUCATI fazla iyi motordur birçok ilklerin sahibidir kullananlar bilir.....taklitlerinden sakınınız))))))))))))))))

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynen katılıyorum. acaba buradaki kaç kişi ducatinin desmodirimic valf teknolojisiini biliyor ? ya da ducatinin üzerinde kullanılan fren kaliperlerinin brembo marka üst sınıf olduğunu ?

bol keseden sallamak kolay siz hiç ducati kullandınız mı ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ducatinin ne olduğunu nasıl imal edildiğini öğrenmek istiyorsanız uydudan nuvolari kanalını izleyin, geçenlerde fabrikasını tanıttı uzunca.belki tekrarını verir
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Serpico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Zeda3000 iyiki bu yazıyı yazmışsın. Emeğine sağlık.
    senin gibi bende 20 dakikadan fazla zaman kaybettim, konu ile ilgili yazıları okumak için.
    tamam konuyu açan arkadaş. az yazmış. fanatik duygusal yazmış ama sonuçta kendini anlatmış. herkes herşeyi iyi derecede güzel yapamaz.
    birileri iyi motor kullanır ama motorun kendinden anlamaz.
    Birileri güzel yazı yazar ama toplum içinde konuşamaz.
    birimiz güzel konuşuruz ama yazmak mı, hiç yapamayız.
    birilerimiz sadece dalga amaçlı yazılar.
    vs.... hepimizin eksik veya yanlışa düştüğü durumlar vardır.
    BEĞENMEK göreceli bir kavramdır.
    Herkes aynı şeyi beğenseydi "rekabet" ortamını oluşturan farklı MARKALAR olmazdı.
    tek bir motosiklet, tek bir sınıf motor ve tek bir hacminde motor var mı "HERKES TARAFINDAN 10 üzerinden 10 ALACAK. Yok değil mi? o zaman bırakalım. kim neyi severse sevsin. kimse bizim düşündüğümüzün veya sevdiğimizin dışında bir şey yapamaz diye bir kural koyamayız. Burası insanların özgürce hayatı paylaştığı bir site. Getto merkezi değil.
    saygılar...[COLOR="Silver"]
    İNSANOĞLUNUN İCAT ETTİĞİ EN GÜZEL ŞEY MOTORSİKLETTİR...........

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    acımasız saldırılar insanı güçlendirir-saldırları ben de okudum acımasız değiller-her ne kadar konuyu başlatan "herkes ducati gördüüğünde durur bakar" dediği kadar ben durup bakmam çünki vs vs vs deniliyor-unutmayalım motorcuyuz-asiyiz-aykırıyız dolayısıyla emrivakilere gelemiyoruz. kilit konu bu

olay;

biri-durup bakacaksın
    öteki-hadi be oradan ne durucam ne bakıcam

olayıdır

kaldı ki acımasız saldırılar da sanal ve yazanın şahsına yönelik hiç bir şey yok, ama ducati'nin var, şimdi buradan bir arkadaş çıksa deseki "hayabusa 1 nr.. dır, herkes durur bakar", bu sefer r1'i olan, blade'i olan vb. olan arkadaşlar veya bunların hayranı olanlar Allah Allah sesleriyle saldırırlar

ne var bunda?

sonuçta geyik işte...

saygılar.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler