Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mobil internet yardim

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    arkadaslar ben BASE mobile internet kullaniyorum.bugune kadar problem yoktu ancak simdi windows umu yeniden kurdum ve nete baglandigim zaman baglanti hizim surekli cok yuksek konumda ve netim limitli bu yuzden surekli limitim azaliyor,bunun hizini nasil kendim ayarlayabilirim bilen varsa..
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanlış anlamadıysam hızı düşürüp daha az kullanmayı amaçlamışsın dmi? ama bence böyle yapmamalısın hız senin için bi nimet bulamayanlar var onun yerine internetten gerektiği kadar yararlansan hem zamanın kalır hem bekletmedn rahatça işlem yaparsın.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamadıysam hızı düşürüp daha az kullanmayı amaçlamışsın dmi? ama bence böyle yapmamalısın hız senin için bi nimet bulamayanlar var onun yerine internetten gerektiği kadar yararlansan hem zamanın kalır hem bekletmedn rahatça işlem yaparsın.
    dostum benim internetim limitli hic bisey cekmedigim hatta sayfalarda bile bakinmadigim halde limitim doluyor,ben bunu onlemek istiyorum.
    RIDE or DIE

Otomatik güncelleştirmeler açık olabilir. Kota o yüzden doluyor olabilir. netlimiter programı ile internet hızını ayarlayabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler