Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ankara - Bursa nakliye

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, ben yeni bi motor alacağım ama motor ankarada ben bursadayım ve çalışıyor olmamdan dolayı da ankaraya gidemiyorum. 1. si motorun sadece fotolarını gördüm. bir sorun çıkabilir diye korkuyorum. 2. si ben onu bursaya nasıl getirticem. bi iki konu vardı bunla ilgili otobüs vs. yazıyodu en uygun ama bunlar dışında nasıl getirtilebilir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawa z750s
    nakliye olayını bilemem ama fotoğraflarla motorun ne olduğu çoğu zaman belli olmaz.ne fotolar gordüm içinde motor yok,ne motolar gördüm fotoğrafı yok.şimdiki motorumu almadan önce çok baktım ama fotolarda cillöp gibi olan,yanına gidince leş çıkıyor.aldığım motora da hiç bakmaya gitmedim çünkü berbat görünüyordu.en son aklımda kalmasın diye gittim ki mal tertemiz.sonuçta çok ucuz olan (hepimiz için) emeğinin karşılığı para vereceksin.ya yakından al,ya baktır,ya da en iyisi kendin gör...saygılar sevgiler

Motosikleti
    loading...
    bincen ankara otobusune gidecen ankaraya gorcen motoru begenirsen alıcan..goturcen terminale 20 30 tl vercen işte her neyse otobus bagajında getircen..yok olmaz dersen bursadan bir arkadasına rica etcen eger ehliyetin felan yoksa beraber gitceksiniz alıp getireceksiniz...bu kadar..

çok teşekkürler

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece resimlerinden motormu alıcaksın....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    yanıma gelme durumu varsa gelisn bakayım..yada cuma gününe kadar beklersen onla bulusuyum bi yerde bakayım motora...
    bi hafta sonu motorunu bursaya götürebilirik...hem benim içinde değisiklik olmus olur...oda ancak pazar günü ögleden sonra olur...11-12 de cıkıp 6 satte gitsem otobusle geri gelirim...
    saka yapmıyorum ciddiyim...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    motor modeli markası nedir varsa resmi ilanı paylaşırsan burdan tanıyan bilen arkadaşlarda çıkabilir ayrıca otobus olaına gelince öyle her firma almıyor motoru

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor modeli markası nedir varsa resmi ilanı paylaşırsan burdan tanıyan bilen arkadaşlarda çıkabilir ayrıca otobus olaına gelince öyle her firma almıyor motoru

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    bak kardeşim yardımlar başlamış bile

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Uzaktan uzağa motor alımının zorluklarını iyi bilirim. Sadece Fotoğraf ile alınmaz. Arayacak konusacaksın ki yapmıssındır zaten.
    Bir kere uzaktan geldiğin için adam sana gerekli konularda garanti verecek...Ona göre az cok motoru tanıyabiliyorsun.
    Haa gidince söylendiği gibi cıkmazsa; masrafını karsılamayı göze alabilecek...Ancak bu sekilde gidip motoru alabilirsin uzaktan...
    Ya da tanıdık birisini bulup baktırarak

Nakliye olayına gelince; Ulusoy ; Metro ; Kamil Koç VS. Büyük firmalar haricinde her firma bir koltuk parasına bu işi yapıyor... Yalnız araç Mercedes serisi olmalı.yoksa bagajlar alcak kalıyor...

Ben bu sekilde 3 motor aldm götürdüm
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ankara'ya gidip motoru görmeden alma derim. Kullanmayı biliyorsan,ehliyetin de varsa git,al,gel. veya ehliyetli birisiyle gidip ,alıp,gelin.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

link versem yanlış mı olur acaba bilmiyorum ama en azından tavsiyelerinizi göreyim.

http://www.sahibinden.com/sade_custo...XQQdisplayitem

racer2000 senin dediğin gibi bişey yapabiliriz gerçekten yardımcı olabilirsen çok sevinirim. işlerim inanılmaz yoğun olduğundan hiç bir yere kıpırdayamıyorum çünkü ben

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Motor görüntü olarak çok güzel olmuş da 250'lik olana yapsalarmış o görüntüyü çok daha iyi olacakmış. Gerçi bu kadar oynanması iyi mi kötü mü o da ayrı bir düşünce ama...

Neyse kişisel görüşü bir kenara bırakalım da getirme konsuna gelince en temizi ehliyetli birinin atlayıp getirmesi.
    Ayrıca sakın ve sakın diyorum görüntüsüne aldanma resimlerde, git bir gör, hatta ustaya göster.

ya ehliyetim varda uzun yol tecrübem yok o yüzden tırsıyorum ki zaten gidemem şu sıralar ankaraya. ya dediğin gibi birisi getirecek motoru ya da birisi oradan bakıp onayı verecek otobüse yerleştirecek.

En kolayı senin için at bir otobüse al getir,motosiklet giyimin yoksa donarsın.

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    otobüse sığarmı bu yaww

600f getirdim diyolar yukarda :D o giriyosa bu çok rahat girer :D

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    arkadaşım benim jinlum 250 lik motorum var.gecen düştüm ön koruma barı,akünün üst kapagı kırıldı,ön camı kırıldı,bunları nerden temin edebilirim bilginiz varmı

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Uzaktan motor alinmaz. Eger alacagin motor bilindik bir marka ise , yetkili servise ucreti havale edeceksin, Onlarda senin adina genel kontrolleri yapacak. Orda bulunan bir takipciye noterden vekaletname cikarman gerekli adina alim satim yapmasi icin. Bunun haricinde nakliyesi icin de , Ankara ambarina gideceksin Bursaya cikan ilk kamyonun arkasina koyduracaksin. Ben kendi motorumu ambarda tasitiyorum. Otobus sakat. Cizilme olasiligi yuksek , birde depoyu bosaltiyorlar filan filan. Ambarlarda boyle bir sikinti yok nasil verdi isen oyle aliyorsun hem rampalari var.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    JL250_5 JİNLUM
    fırat nbr kardeşim bugün bir kac yere haber verdim bakıyorlar akünün üst kapagına,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:15 ----------

cekildigimiz resimleri yükleyemedim siteye:(

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler