Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ankara - Bursa nakliye

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    2.500 TL lik motor için ne bu kadar uğraşmana değer, ne de o sıkıntıyı yaşamana değer ... koca Bursa'da motor bitmemiştir ... yolda nakliyede harcayacağın parayada yazık, kendi memleketinden bir motor bulup alsan daha çok rahat edersin ... sana tavsiyem budur !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    vallaha ben tek bişey sölicem gözün kara olucak ben hyosung motoruma ilk sahibi muazzam rakam istiordu ve almamıştım 20 gun sonra aradı dediki ben senin dediğin rakama motorumu vericem gel al dedi k.bakma gelemem izmire dedim tamam ben getiririm zaten evlenmek icin ist gelicem dedi son 9 gunu kalmış motoru satmaz ise kızın babası evlenmelerine izin vermiyor 1969 doğumlu adam ist geliceğini kafaya koydu beni aradı gelicem ama lastikler çok kabak kaza yaparım die korkuyorum dedi beni ilgilendirmez dedim al 1 ön 1 arka lastik metzeller rahat rahat gel dedim ertesi gun motorum geldi metzeller lastikleri de üstünde motor 11.000 km olmuş kıpkırmızı çizik yok tamamen orjinal motordu hemen parasını verdim notere götürdüm adamın kayın babası teşekür icin aradı (bu arada lastiklerin parasınıda eski sahibi ödedi)

nie anlattım bunları diceksin karşıdaki adam bana okadar güven verdiki kimse görmedi motoru resim de gördüm tamam dedim motorunu alıcam ama imkanın varsa gönder motoru buraya sözün senettir (uzm.diş.doktoru) hocam dedim benimde sözüm senet paran hazır motor tahmin ettiğimden de orjinal ve temiz çıktı oda ayrı bir husus

tlf da görüştüğünüz kişinin ses tonu konuşması vs vs bir çok şeyi motoruna olan güvenini sergiler sonuç olarak 2.500 tl curiser tarzı tt karışmlı değişik bişe alıorsun orj mi die sor demiorum ama konuştuğunda güven veriorsa sahibi gözün kapalı alabilirsin

motorumu kamyonla hem baya bi ucuza hemde sorunsuz bir şekilde bursaya ulaştırdım. herkese tavsiyeleri için çok teşekkürler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler