Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mision completed...

Motovento
    REKLAM ALANI
    il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    Havayı güzel gördüm ve dün sabah hemen telefonuma sarılıp Borusan Otoyu aradım dedimki bekleyin ben geliorum motor testi yapıcam...
    Çalışan arkadaşlar kesinlikle müşteriye gereken önemi veriyor hakikaten üçün beşin hesabını yapmadılar. Al dedi bin dedi gör dedi tepe tepe kullan zevkini yaşa dedi...

İlk F650GS'i aldım ve istinye den dolmabahçeye kadar gidip geri döndüm bu arada ortaköy'e uğrayıp fotoğraf ve video çektim. Aslında F800GSi istemeye utandım ama biraz pişkinlik yaptım onu da istedim arkadaş da hay hay dedi onu da aynen 1 saat test ettim...

Her ikisi de muhteşem motosikletler ben zevk alarak bindim özellikle F800GS performans olarak hiç de fena değil ABS ve yol bilgisayarı her ikisinde de standart ama ben F650 için konuştum satıcı arkadaş 13000 euro fityat verdi(yanında beyaz led sinyal ,lastik basınç kont., elcik ısıtma ve motor koruma gibi aksesuarları da var) 0 değil ama ikinci elini yazın alabilirim güzel bi avrupa turu hiç de fena olmaz...

Sözün özü muhteşem bir perşembe günü geçirdim değişik motorlara binip fikir edinmeyi seven biri olduğumdan listeme iki motor daha ekledim

Sonuç: Bu klasmanda en iyi iki motor...

http://www.youtube.com/watch?v=-9aPceX9RlU
    http://www.youtube.com/watch?v=cTzVxTug1lw

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    test sürüşüne verirken belli kriterlere bakıyolar mı kaç yıldır motor sürdüğü falan? hani sürebilir mi diye yoksa önüne gelene vermezler heralde demi?

Motosikleti
    hayır sadece full ekipman istiyolar o da ne kadar ciddi bir sürücü olduğunuzun göstergesidir diye düşünüyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    aaa , keske vapur turu da yapsaydınız

paylasım için tsk ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    aaa gitmişken bide mersin yapsaydınız

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ilginç geldi alışverişiniz oldumu yazamı olacak benyaza olacak dıye anladım ama valla helal olsun bmw ye cünkü kıralamak istesenız yanlış hatırlamıyorsam gunlük 150 auro gıbı bır fıat var

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    mision completed... bunun karşılığı Türkçe 2 kelime yokmuydu ??

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginç geldi alışverişiniz oldumu yazamı olacak benyaza olacak dıye anladım ama valla helal olsun bmw ye cünkü kıralamak istesenız yanlış hatırlamıyorsam gunlük 150 auro gıbı bır fıat var
    1 saat süreniz var ama abartmamak şartıyla dakkaların hesabını yapmıyolar hatta ben tam bi saat sonra getirdim ilk motoru ordaki arkadaş şaşırdı kaldı öyle bi ifade vardı ki suratında neden geldin sen der gibi...

Bu arada yola çıkarken kaskolanıyosunuz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaa gitmişken bide mersin yapsaydınız
    evet buraya da gelin ,tam motor havası , gündüzleri sıcak ve kurak , aksamları soğuk ve yağışlı
    bisi dikkatimi çekti , ilk resimde arka planda bankta oturan bi kadın var ve arkasını dönmüs tip tip bakıyo , beni mi çekiyor acaba dermis gibi ikinci resimde aynı kadın yok , hemen uzaklasmıs ordan

Motosikleti
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mision completed... bunun karşılığı Türkçe 2 kelime yokmuydu ??
    var tabi ama ben bunu uygun gördüm... Konu hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet buraya da gelin ,tam motor havası , gündüzleri sıcak ve kurak , aksamları soğuk ve yağışlı
    bisi dikkatimi çekti , ilk resimde arka planda bankta oturan bi kadın var ve arkasını dönmüs tip tip bakıyo , beni mi çekiyor acaba dermis gibi ikinci resimde aynı kadın yok , hemen uzaklasmıs ordan
    Aslında bana bakıyor olabilir videoyu izlerseniz görürsünüz kafamda balaklava var meraklı insanların bakışlarına aldırış etmeden fotoğraf çekiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    evet gercekten yerınde tespıt abla bence evden kaçak falan cıkmıstı fotograf cekıldıgı gorunce uzaklastı ordan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    videoda mı vardı , sorry ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı il_ragazzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var tabi ama ben bunu uygun gördüm... Konu hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

Aslında bana bakıyor olabilir videoyu izlerseniz görürsünüz kafamda balaklava var meraklı insanların bakışlarına aldırış etmeden fotoğraf çekiyorum
    Ee Siyah kaskım var diye banada sapık diyolardı

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    çok önemli bir mision olmuş .. paylaştığın için teşekkürler

Ben bu işi araba almak için yapardım ya çok zevkli iştir, hangisini seçtin masuscuktan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok önemli bir mision olmuş .. paylaştığın için teşekkürler
    aslında motoru satın alamadığına göre daha görev tamamlanmadı sadece bölüm geçmiş oldun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    güzel fikirmis cidden , motoru denicem ben bi alabilirmiyim diyince hemen uzatıyolar mı anahtarı , ne güzelmis valla , yarın bi gixxer deneyim ben kapı yerine camdan çıkarayım motoru

Motosikleti
    güzel fikirmis cidden , motoru denicem ben bi alabilirmiyim diyince hemen uzatıyolar mı anahtarı , ne güzelmis valla , yarın bi gixxer deneyim ben kapı yerine camdan çıkarayım motoru
    valla bmw dışında bunu yapan yere rastlamadım hatta ben ille bunu alcam demenize gerek yok test etmek istiyorum diyosunuz anahtarı uzatıyolar... Full ekipman ve ehliyet şart tabi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    form falan dolduruyoruz dimi , motor vermisken korumaları da verseler aslında süper olur birde belli bi süre varmı , bir gün içinde geri getiririz de yani , biraz uzasa sorun olmaz dimi

Motosikleti
    form falan dolduruyoruz dimi , motor vermisken korumaları da verseler aslında süper olur birde belli bi süre varmı , bir gün içinde geri getiririz de yani , biraz uzasa sorun olmaz dimi
    motor başına 1 saat ama 10 dakka 15 dakkanın hesabı yok...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler