Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda Bali Sizce nasıl Bir Motor 1000 ytl edermi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    coo007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELIM S3 250 ADVANCE
    Arkadaşlar hala bir motor alamadım gitti ta aralık 2007 den beridir motor bakıyorum honda bali buldum bir tane 1000 ytl 100 cc 2000 model 4000 km(dogrumu bilmem) siyah renk activa yada beat kadar iyimidir acaba eğer iyi bir motorsa hemen alacağım yeter artık aylardır alamadım bir motor!!!!
    Medeniyet Medeniyet Dedikleri Açmaksa Bedeni Desene Hayvanlar Bizdende Medeni.....(Mehmet Akif Ersoy)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    iyiydir heralde kaç zamanlı bu bali
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    DAELIM S3 250 ADVANCE
    2 zamanlı sanırım.........................
    Medeniyet Medeniyet Dedikleri Açmaksa Bedeni Desene Hayvanlar Bizdende Medeni.....(Mehmet Akif Ersoy)

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    2 zamanlı benzin canavarı..Ama çok sağlam..

ewet 2 zamanlı binmişliğim war iyi kaçıyo ama kilometresi kıllandırdı beni bence az ama nasıl az o önemli
    bi tanıdık motorcu filan warsa göster temiz derlerse 750-850 en fazla 900 e bitir işi bence tabi senin için sindiyse motora

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 zamanlı benzin canavarı..Ama çok sağlam..
    hemen aklına gelen benzin dimi abi başka bişey bilmessin benzinde benzin
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    celıl ybr
    Yaksın fakat karşılığını versin..

Motosikleti
    DAELIM S3 250 ADVANCE
    Motor Bu Aksam Ustu Gelcek Bakacagım Ben Honda Servısıne Goturcem Baktırcam Zaten Pazarlık Payı Varmıs Ole Dedı Adam 1000 Dedıyse Tak Dıye Parayı Sayck Halımız Yok Tabı Kırdırcaz Fıyatı Bırde Sunu Sormak ısterım Km De Ne Kdar Yakar Bu Alet Bılen Varsa Yazsın Bırde Ruhsatı Ve Motoru Komple Ustume Almam Ne Kadar Tutar??

anladım iyiy olur servise gitcekseniz.walla km de tam ne kadar yakar bilmiyom ama az yakmaz yani sonuçta 2 zamanlı....ben geçen hafta honda beatimi sattım alan adam yanlış hatrılamıyorsam 175 mi 200 civarı bişi yatırdı her halde seninkide o civarda tutar diye düşünüyorum

Motosikleti
    DAELIM S3 250 ADVANCE
    cok saol kardes yorumları beklıyorum...............

Motosikleti
    mobylette bionik 52 &70cc airsaL siLindir
    arkadaşım ben yeni motor aldım ama daha üstüme almadım üstüme alman için trafik takipçilere 344 ytL ödemen gerekiyor hayırlı olsun ..
    favori müzikLerim : VUKUAT çırçır senfonisi :mrgreen:[B][/B]

Motosikleti
    DAELIM S3 250 ADVANCE
    344 ytlemı yav motorrun edecegı 800 ee 350 de ona verdıkmı ne anladım ben bu ısten arkadaslar kesın bılen varmı fıyatını yada kıme sorcam ben un yav

Motosikleti
    arkadaşım bak bana trafik takipçinin yazdıkları ..
    1-)ruhsat
    2-)noter masrafları
    3-)dosya
    4-)sigorta
    =344 ytL

Alıntı coo007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    344 ytlemı yav motorrun edecegı 800 ee 350 de ona verdıkmı ne anladım ben bu ısten arkadaslar kesın bılen varmı fıyatını yada kıme sorcam ben un yav

iyide belki çılgının aldığı motor büyüktür yani bu noter masrafları fiks fiyat deil deiğişken olması lazım ben öyle biliyorum

çılgın sen ne aldım peki motor

Motosikleti
    mobylette bionik 52 CBA trafik takipçinin dediği söz 'valla kardeşim sana bi indirim yapacaz ama yasalar böyle elimizden bişey gelmez '

alla alla haaa ama seninkinin içinde plakada war coo007 alcağı motorun plakası war ondan yeni plaka çıkartmıcak die biliyorum ben ama tam emin deilim yoook yaaaaa

dur dur şimdi aklıma geliyo olurmu yaaa bende daha cuma günü honda dylan aldım 0 km adamla 5200 e anlaştık 200 de takipçi artı plaka ruhsat dedik 5400 e anahtar teslim anlaştık senin dediğin nasıl oldu sana nasıl o fiyatı çektiler anlamadım walla

Motosikleti
    benim motorda plakada vardı istersen bi araştır banaDA motorun sahibi en fazla 100 ytl tutar dedi ama 3 ayrı yere gittim ama nafiLe verdikleri fiyatta ya 1 ya 2 ytl fark var istersn bi araştır!

walla anlamadım ben nasıl oluyo ama ben sıfır motorumu ++200 milyon werdim plaka ruhsat ıvır zıvır için

Motosikleti
    DAELIM S3 250 ADVANCE
    Tamam Tamam Olayı Baska Yerlere Cekmeyın Ben Honda Balı Hakkında Bılgıler ıstıyorum Kac Zamanlı Olgudunu Tam Olarak Sanırım Uretımden Kalkmıs Ozellıklerıyle ılgılı Lınk Verısenız Supe Rolur

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı coo007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam Tamam Olayı Baska Yerlere Cekmeyın Ben Honda Balı Hakkında Bılgıler ıstıyorum Kac Zamanlı Olgudunu Tam Olarak Sanırım Uretımden Kalkmıs Ozellıklerıyle ılgılı Lınk Verısenız Supe Rolur
    Durum başka yerlere çekilmeyecek gibi değil ki.Motoru alıyorsan satışını da almak zorundasın.Bunları hesaba katarak bu işe gir derim ben.Ben de elemanla anlaşırsam perşembe günü noterde masaya oturacağım bakalım.O yüzden konu ile ilgileniyorum.Satışını da almamazlık yapma derim ayrıca.Ne olur ne olmaz başına bir iş açılmasın

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)