Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kışlık takımlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    arkadaşlar piyasada bir çok kışlık mont, pantolon, içlik ve yağmurluk markası var.revit tamam tucano urbano tamam bunların kalitesi malum fiyatları zaten uçuk ben bunların dışında fiyatları daha makul olan markalar hakkında görüşlerinizi almak istiyorum.eminim bu markalar kadar pahalı olmayan ama kalitesiyle bunlardan aşağı kalmayan markalar vardır.bering,difi,thermoform,dane,daınase,kavi,ıx s,Rıcha,held,prosev,prohel,zen vs.bunlardan kullandığınız ve gerçekten memnun kaldığınız ürün markalarını burada paylaşırsanız benim gibi bir çok kişi bundan faydalanıcaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    bering tavsiye ederim. kullanan arkadaslarım da var. her hangi bir problem yasamadık. hasanpaşadan alabilirsin..
    motorda motor, ille de motor

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    furygan kışlık mont aldım 2 aydır kullanıyorum rüzgar soğuk kesinlikle geçirmiyor.içliğini takmadım hala.. aynı marka yazlık montumda var memnunum tavsiye ederim. kışlığı 200 tl ye aldım.

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bering,dane,dainese.rıcha bu saydığın markaların fiyat ve kalite yönünden revit ve tucano dan aşağı kalır yanı pek yok zaten.üat kategiride ürünler yani.held,ıxs,nebel,prohel ve prosev daha düşük seviyede. buna göre fiyatta daha düşük.Bende malesef karar veremedim.ucuz yollu bir takım mı alsam yoksa sadece ceketi alıp revit veya daniesse mi alsam.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler