Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

diadora bot alan varmı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr125
    arkadaşlar sitemizede sponsor olan bu diadora botu alan kullanan inceleyen varmı aranızda acaba aben düşünüyorum da almayı bu 129 tl olan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tnagas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600
    bende merak ediyordum tşkler konu icin umarım alan arkadaslar tecrübesini paylaşır
    suzuki gsr 600...2009

SERKANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    valla bende merak ediyorum, şimdi kadıköye gidicem tamda satıldığı yere uğrayıo bir bakacağım sizlerle paylaşırım ama alan var ise yazsın

Motosikleti
    ybr125
    serkans sana zahmet bakacaksan eğer su geçirmeme olayı tam nedir ve kaval kemiğine doğru nasıl bir koruma sağlıyor iyice bir bakıver ve korumaları gerçekten sağlammı yoksa öylesine konulmuş bişiylermi bi bakarsan süper olur.

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    ben 1 ay once eşime 185 tl olan diadora bot aldım çok memnun kaldı
    buda iyidir ben 150 tl ye kendime 2.5 sene önce motobot almıstım o da işimi fazlasıyla gördü diadora fazlasıyla görür
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

jason55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    ben bayramda motomaxdan bot aldım.diadora vardı orada ama benim istediğim daha rahat günlükde giyebileceğim bir bottu o yüzden bering i tercih ettim.ama diadora da güzel duruyordu yalnız %100 su geçirmez olduğunu sanmıyorum.fiyatı da 220tl civarıydı sanırım.
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben reklamı ilk motoron dergisinde gördüm İzmirdeyken hemen gittim motomaxsa yüzdeyüz su geirmez değil 5-6 saatlik yağmura maruz kaldığında su geçiriyormuş dana derisi olduğunu söylediler.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Eğer motobot veya PRS marka bot düşünürseniz, MT'ye özel indirimimiz var;

Prs çizme liste fiyatı : 150 tl
    MT özel fiyatı : 140 tl + ücretsiz kargo + 12 taksit

Prs bot : 125 tl
    MT özel : 115 tl + ücretsiz kargo + 12 taksit

Motobot çizme liste fiyatı : 160 tl
    MT özel : 150 tl + ücretsiz kargo + 12 taksit

Motobot kısa bot : 125 tl
    MT özel : 115 tl + ücretsiz kargo + 12 taksit

ÜRÜNLER

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 ----------

Taiwan üretimi , %100 su geçirmez , özel taban , ful koruma

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    güzel bi mala benziyolar hacı
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    diadaro botlar saglam ve iyidir, alacak arkadaşlar pişman olmayacak, ben kullanmıştım yurt dışından hediye gelmişti...
    ondan sonra bütün spor papuçlarımı diadora almaya başladım..
    şimdi bile ayağımda
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

Motosikleti
    ybr125
    hakan bey prs marka botuda önerdi kore malıymış herhangibir şikayet gelmemiş akıl bu karışıp duruyor.

vecihihürkuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSF 600 Bandit S
    ben diadoranın boulevard modelini almıştım dereye girdim su geçirmedi

Motosikleti
    ybr125
    vecihi sanki suyun üstünde durmuş gibisin hee.ya bu anes motordan hakan eyin bu sitemizde olması çok iyi oldu kendisine sorduğumuz bütün soruları bütün içtenlik ve samimiyetiyle cevaplıyor.Buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    diadora'nın bahsi geçen botunu bu hafta motomax'dan aldım. öncelikle firmanın hizmet kalitesinden memnun olduğumu belirtmeliyim. siparişimi aynı gün kargoya verdiler ve telefonda da oldukça yardımcı oldular.

bota gelince, ilk motosiklet botum olduğundan kıyaslama yapamıyorum. ama oldukça kaliteli bir ürün olduğu belli. kaval kemiği koruması yeterli gibi geldi, ancak bilek koruması daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. su geçirmezliğini henüz test edemedim, orjinal etiketinde su geçirmez olduğu yazıyor. bana da bu izlenimi verdi doğrusu. belki uzun süre yağmura ve suya maruz kalırsa etkilenebilir, ama kısa ve orta süreli sürüşlerde ıslaklıktan koruyacağa benziyor.

fiyatı ve kalitesiyle, başlangıç seviyesi için ideal diyebilirim.

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben anesmotor'un bu başlığa yazmasını etik bulmuyorum. Zaten ürünleri için kendine ayrılmış bir forum varken bir başka sponsorun ürününün sorulduğu bir başlıkta kendi ürününü de alternatif olarak sunmak doğru değil.

Bunu dışında forumda olması ve gerçekten ilgili bir satıcı olarak davranmasına ise sözüm yok. Umarım böyle devam eder fakat mesajını da editler..

Motosikleti
    ybr125
    Alıntı purenake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anesmotor'un bu başlığa yazmasını etik bulmuyorum. Zaten ürünleri için kendine ayrılmış bir forum varken bir başka sponsorun ürününün sorulduğu bir başlıkta kendi ürününü de alternatif olarak sunmak doğru değil.

Bunu dışında forumda olması ve gerçekten ilgili bir satıcı olarak davranmasına ise sözüm yok. Umarım böyle devam eder fakat mesajını da editler..
    arkadaşlar bi yanlış anlaşılma olmasın anes motordan hakan beyi görüşlerini yazması için ben davet ettim artı kendisi herhengibir şekilde sorduğum ürünü kötülememiştir.ben benimle ilgili paylaştığı bilgiyi herkesin görmesini istedim.Ayrıca hakkında konuştuğumuz ürünün sponsor olması onun varsa kötü yanlarını yada eksik yanlarını konuşmamız gerekir eğer böyle kaygısı olan bir marka zaten herkesin fikirlerini sunabileceği bir siteye değil sadece izlenilen yorum yapılmayan bir siteye reklam vermesini tavsiye ederim.Nasıl ki iyi yanları konuşuyoruz sponsorumuz olsun olmasın eksikliklerini de konuşmalıyız ve kıyaslamalar yapmalıyız.

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r

ilgili firmanın mesajı tabiri caiz ise "bizim de böyle bir ürünümüz var" formatında. diğer önerilen ürünlere karşı yersiz bir yergi vs. de bulunulmamış. kaldı ki kendi adıma "motosikletimin şu parçasına ihtiyacım var" diye bir başlık açmış olsam, tedarikçilerin bizzat başlığıma ulaşıp elllerinde ürünün bulunduğuna dair bilgilendirici mesaj yazmalarından memnun olurdum.

anes masraf ve emek harcayıp foruma kadar uzanmış ve bunun maddi karşığını da eminim fazlasıyla alıyordur. tüketiciye ulaşmak ve onu dinlemek konusunda aynı özeni diğer firmaların da göstermesi dileğiyle.

Motosikleti
    ybr125
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgili firmanın mesajı tabiri caiz ise "bizim de böyle bir ürünümüz var" formatında. diğer önerilen ürünlere karşı yersiz bir yergi vs. de bulunulmamış. kaldı ki kendi adıma "motosikletimin şu parçasına ihtiyacım var" diye bir başlık açmış olsam, tedarikçilerin bizzat başlığıma ulaşıp elllerinde ürünün bulunduğuna dair bilgilendirici mesaj yazmalarından memnun olurdum.

anes masraf ve emek harcayıp foruma kadar uzanmış ve bunun maddi karşığını da eminim fazlasıyla alıyordur. tüketiciye ulaşmak ve onu dinlemek konusunda aynı özeni diğer firmaların da göstermesi dileğiyle.
    aravo aynı fikirdeyim

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi yanlış anlaşılma olmasın anes motordan hakan beyi görüşlerini yazması için ben davet ettim artı kendisi herhengibir şekilde sorduğum ürünü kötülememiştir.ben benimle ilgili paylaştığı bilgiyi herkesin görmesini istedim.Ayrıca hakkında konuştuğumuz ürünün sponsor olması onun varsa kötü yanlarını yada eksik yanlarını konuşmamız gerekir eğer böyle kaygısı olan bir marka zaten herkesin fikirlerini sunabileceği bir siteye değil sadece izlenilen yorum yapılmayan bir siteye reklam vermesini tavsiye ederim.Nasıl ki iyi yanları konuşuyoruz sponsorumuz olsun olmasın eksikliklerini de konuşmalıyız ve kıyaslamalar yapmalıyız.
    Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Forumda tabii ki ürün karşılaştırması olması lazım. Fakat iki firmanın sponsorluk türleri farklı.

Biri forumda kendine ait firma forumu var diğeri ise sadecve banner olarak reklam vermiş durumda.

İçinde bulunduğumuz başlık da banner ile reklam veren sponsor firmanın ürünü. Daha doğrusu o firmanın yaptığı kampanya dahilinde motosiklet kullanıcısının bilgi almak amacıyla açtığı bir başlık.

Söz konusu firma ya da başka firmalar ya da herhangi bir kullanıcı Anesmotor'un başlıklarına gidip "bizim de böyle bir ürünümüz var" ya da "Şu firmanın da böyle bir ürünü var" yazması ne kadar yanlışsa bu da bence yanlış.

Bence bu tür bir davranış etik değil.

Eğer etik olduğunu düşünüyorsanız diyecek birşey yok.

Forumda tabii ki ürün karşılaştırması olması lazım. Fakat iki firmanın sponsorluk türleri farklı.

Biri forumda kendine ait firma forumu var diğeri ise sadecve banner olarak reklam vermiş durumda.

İçinde bulunduğumuz başlık da banner ile reklam veren sponsor firmanın ürünü. Daha doğrusu o firmanın yaptığı kampanya dahilinde motosiklet kullanıcısının bilgi almak amacıyla açtığı bir başlık.

Söz konusu firma ya da başka firmalar ya da herhangi bir kullanıcı Anesmotor'un başlıklarına gidip "bizim de böyle bir ürünümüz var" ya da "Şu firmanın da böyle bir ürünü var" yazması ne kadar yanlışsa bu da bence yanlış.

Bence bu tür bir davranış etik değil.

Eğer etik olduğunu düşünüyorsanız diyecek birşey yok.
    Arkadaşlar amacımız sadece forum üyelerine çeşit sunmaktır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler