Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

diadora bot alan varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar geçmiş olsun ve hoş geldin GKN
    Vesiklığın da pek net ve detaylıymış bot'u çıkarmadan mı çektiler rontgeni? Benim bot da mafsal,yan ve üst kısımlarda sert korumalarım var ancak çok rahat edemedim içinde...
    Teşekkür ederim
    Bu ameliyat sonrası görüntü, çivileri ameliyatta taktılar..
    Alçı üzerinden röngen çekildiği için kocaman görünüyo yoksa ayaklarım 52 numara deil
    Mafsallar ve set koruma ço rahat olmayabilir ama benim bot umda da yoktu sonuç malum..
    Olmazsa bikaç farklı korumalı çizmeyi denemeni tavsiye ederim, en azından satan mağzada giy motorunun üzerine otur o şekilde bi dene
    Sizin gibi abilerimize çok ihitiyacımız var, full korumaya özen gösterin size bişey olmasın ki, sürekli sorularımızla başınızı ağırtabilelim
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim
    Bu ameliyat sonrası görüntü, çivileri ameliyatta taktılar..
    Alçı üzerinden röngen çekildiği için kocaman görünüyo yoksa ayaklarım 52 numara deil
    Mafsallar ve set koruma ço rahat olmayabilir ama benim bot umda da yoktu sonuç malum..
    Olmazsa bikaç farklı korumalı çizmeyi denemeni tavsiye ederim, en azından satan mağzada giy motorunun üzerine otur o şekilde bi dene
    Sizin gibi abilerimize çok ihitiyacımız var, full korumaya özen gösterin size bişey olmasın ki, sürekli sorularımızla başınızı ağırtabilelim
    Baş ağrısı da ne demek
    Bu gün Kahramanlar Motomax'a uğradım Diadora Botları görmek için.
    Normalde 42 numara giyerim fakat kalıplar dar olduğu için 43 denedim ve ayağımdan çıkarmadan satın aldım
    Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.Suya dayanıklılıkla ilgi olarak ta tekrar etmek gerekirse,
    Belli bir süre tüm motosiklet botları dayanıyor ancak 100 de yüz su geçirmez botların yanına yanaşmak pek kolay değil.bir çift bot kılıfı bu işe kesin çözüm olacaktır

almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.

Tekrar geçmiş olsun.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    dün kadıköy motomax'ta ben de deneyip aldım. normal ayak numaram sıktı, bir numara büyüğü tam oldu.
    görüntüsü hoşuma gitti. hem ayak bileği hem de kaval kemiğinde korumaları olması güzel. ayrıca hafif ve rahat.
    malzemesinin suni deri olması biraz düşündürdü; fakat bu fiyata hem hakiki deri, hem marka bulmak sanırım olanaksız.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Diadora Poker Bot siparişim 2 gün önce ürün elime ulaştı .... 140 TL + 5 TL ( kargo ücretiyle gönderdiler )

1) resimlerde botun burun kısmı dar ve ince görünüyor - maalesef öyle değil botun burun kısmı çok geniş ve kalın ( vites geçişleri zor ve çok hissiyatsız oluyor ) - harleycilerin botlarına benziyor, maalesef resimlerinden çok farklı

2) ıslak zeminde vs.. taban kaydırmıyor ( yağ ve benzinde denemedim ) - ama maalesef taban çok sert arka fren kullanımı çok hissiyatsız oluyor ... taban resimlerde göründüğünden kalın ve hiç esnekliği yok .....

3) botun içerisinde su geçirmesin diye düşündüğüm çok büyük ve gereksiz bir kumaş parçası var fermuarı kapatmaya çalıştığınızda o kumaş ya araya sıkışıyor - yada bileklerinizin üzerinde yığılan gereksiz bir kütleyle dönüşüyor ( sanırım onları keseceğim )

4) botun kesiminden kaynaklı sanırım ama topuk kısmı bota oturmuyor ( kalın termal çorap olmasına rağmen ) özetle örneğin 42 numara uzunlamasına ayağınıza geliyor ama botun yanları inanılmaz geniş ve gittikçe de açılacak ;))

5) sidi çizmeler kadar rahatsız değil fakat caddede en az sidi kadar kullanışsız !!!!

6) sadece kış aylarına hitap edeceğini düşünüyorum , yazın malum ince çorapla giyilmesi gereken bu bot, hiç hava almadığı için yine kullanıcıyı çok rahatsız edecektir

7) fiyat performans karşılaştırması yaptığımda bence ürün o parayı haketmiyor ( keşke doğu illerinde görerek deneyerek ürün alma şansımız olsa )

*** bu botlara alışmak zor olacak

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler