Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nasıl Bir Motor Tavsiye Edersiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Merhaba Arkadaşlar, Kısmet Olursa Bir Ay Sonra Ehliyetimi Alıcam Şimdiden Bir Motor Almak Istıyorum
    İlk Motorum Olacağı İçin Fazla Para Vermek Istemıyorum (maximum 600-650 Tl)
    Kafamda Asya Motorun 150 T1 Versiyonu Yada 125 T Modelleri Var Sizler Ne Önerirsiniz..
    Birde Birkaç Motor Buldum Ama Km'leri Bana Biraz Biraz Yüksek Geldi 21.000 17.000 Km Bu Modeller İçin Yüksekmidir Veya Bu Kmdekı Motorlar Alınabılırmı..
    Vakit Ayırdığınız İçin Şimdiden Teşekkür Ediyorum...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    bence kararını ertele, paranı biriktir. bu bütçeyle sana sorun yaşatmayacak iyi bir şey bulmak zor.
    kask ve korumalı kıyafetlerinde de 1.000 TL civarında maliyeti olacak.

Dostum parçalarcasına kullanırım,öğrenip biraz zarar ederim diyorsan cup motosiklet al.Hem vitesli birşeyler kullanmış olursun.Ya da scooter al.O paralara km olarak belki daha düşük cup bulabilirsin.
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem Adam kanuni yazmış ama bu mondial.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar, Kısmet Olursa Bir Ay Sonra Ehliyetimi Alıcam Şimdiden Bir Motor Almak Istıyorum
    İlk Motorum Olacağı İçin Fazla Para Vermek Istemıyorum (maximum 600-650 Tl)
    Kafamda Asya Motorun 150 T1 Versiyonu Yada 125 T Modelleri Var Sizler Ne Önerirsiniz..
    Birde Birkaç Motor Buldum Ama Km'leri Bana Biraz Biraz Yüksek Geldi 21.000 17.000 Km Bu Modeller İçin Yüksekmidir Veya Bu Kmdekı Motorlar Alınabılırmı..
    Vakit Ayırdığınız İçin Şimdiden Teşekkür Ediyorum...

.İlk motorum az para vereyim anlayışıda yanlış.
    Allah göstermesin herşey olabilir..Kask, koruyucu kıyafetler filan derken..
    Zor gibi...Ancak moblet tarzı temiz bişey bulup iyi bi bakımdan sonra belki olabiliri...
    Bekle ocaktan sonrada noter kalkarsa moblet olabilir...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Ben de ilk motorumu alırken her yanı dökülen bir mondiale alelacele 450 milyon veriyordum az kalsın. Sonra bazı aksilikler olmuştu alamamıştım. O zaman bakınca aksilik gibi görünüyordu ama ancak şimdi bakınca resmin tamamını görebiliyorum. İyi ki alamamışım.
    Fazla bir süre sonra değil bir kaç iş bağlayıp biraz daha para yapıp 0 motor aldım.

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Kaskım Ve Montum Var Güvenlik Motordan Daha Önce Gelir (: Tek Eksik Motor(:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Merhabalar. Ya ben 150 lik bir mondial aldım. İLk motosikletim. Acemiyim. Kask alacagım. söyle 50 tl civarı kask bakıyordum gittigidiyordan. Ya 25-30 liralık ya da en az 100 liralık kasklar var genelde piyasada. Bana ne önerirsiniz? 25-30 liralık kask ucuz olması beni düşündürüyor. Ne de olsa önemli kask. wiwi kask mesela iyi midir? Düşüncelerinizi yazarsanız cok sevinirim. Tesekkür ve saygılarımla

Motosikleti
    ybr125
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskım Ve Montum Var Güvenlik Motordan Daha Önce Gelir (: Tek Eksik Motor(:
    o güvenliik ekipmanları seni avatarındaki resimden daha iyi koruyordur dimi ? aklımız sende kalmasın :D

Bence Çin mallarına fazla yönelme.Honda almayı düşünürsen (cbf150) sana yardımcı oluruz.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    arkadaşım hevesini kırmak gibi olmasın,maximum 600/650 demişsin,bu paraya nalet olsun yahuuu bumotoru icat edene detirtebilecek motor alırsın ancak.diğer arkadaşlarında dediği gibi biriktir derim güzelbir 2. el japon al. ybr125/cbf150 fevkalade olur diyorum.takdir sizin.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Başlangıçta fazla arıza çıkarmayan ve düşmeler sonucu alacağı hasarları karşılayabileceğin fakat yinede güvenli bir makina al kardeşim.Allaha emanet ol

Motosikleti
    GT 250 R
    az da olsa vitesli motorda tecrüben varsa, vitesli bir çin malı (fazla hırpalanmamış) al derim. ama yinede iyi düşünmelisin, bunada para vereceksin. ama alabilirsen japon bi 125!lik senin için daha iyi olur. malum piyasa durgun, iyi fiyata bir japon bulabilirsin.

dostum daha önceden tecrüben yoksa al birtane mobylette. Tırtır gez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler