Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

6000 TL'ye ne önerirsiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar ; cc yükseltmek istiyorum ve 6000 TL civarında bütçeye sahibim; aslında epey kafam karışık ama düşüncelerimi şöyle açıklarsam ; esasında 500cc ve üzeri niyetindeyim ama yakıtıda önemsiyorum ; biraz araştırma yaptım ve Ybr250, Er-5,cbf500 ve bi miktar daha beklenilmesi koşuluyla xt660R düşünmekteyim ama ilk aşamada en çok er-5 ve ybr250 arasında kalıyorum; açıkcası 125 likten başka bi motor kullanmadım ve 500cc performansını merak ediyorum ; yılda ençok 2-3 kez uzun yola çıkarım ama ağırlıklı şehir içi kullanırım; artçım pek olmaz çok yüksek gelire sahip bi vatandaşta değilim bu koşulları gözönüne alarak size göre bunlar arasında hangisini tavsiye edersiniz?

(Not:Acelem yok , karar aşamasındayım; fikirlerinizi almak amacıyla soruyorum)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    ER-5 alırdım ben olsam Bide Cbf 500 ile XT660'ın fiyatı aynı ben 2si arasında kalsam XT660 alırdım bence ER-5 almalısın!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Kawasaki EN 500 Cruiser.Yakışıklı,hızlı ve çok rahat.Uzun yol ve şehir içi farketmez.Km.de 15 kuruş yakıt.Motoru ER 5 ile aynı

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Er 5 yada cbf alacağına 150 cc ve 22 hp daha güçlü olan Hyosung gt 650 alabilirsin ben öyle yaptım mükemmel torka sahip ve çok hızlı benden sana tavsiye
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

ER-5 i tercih ederdim 500cc çift silindir ekonomik ybr250 125likten çok bi farkı yok ve o parayı vermem şahsen 250cc bir motora..

Çitayı biraz daha yükseltirsen ve cbf500-xt660r dersen cbf500 ü seçerdim nedenide gayet basit 500cc çift silindir-660cc tek silindir..
    Vibrasyon oturma pozisyonu sürüş rahatlığı uzun yolda kullanıma uygunluğu vs.vs.vs seçim senin şimdiden hayırlı olsun...

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    sezerim hyo alalım sana ama parçaları pahalı arkadasa aldık askerlıkten dolayı geri sattı. bende alıcaktım ama tek amortısoru 1500 tl duyunca vazgectım (bu arada ben ahmet bws)

Alıntı TOP SPEED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Er 5 yada cbf alacağına 150 cc ve 22 hp daha güçlü olan Hyosung gt 650 alabilirsin ben öyle yaptım mükemmel torka sahip ve çok hızlı benden sana tavsiye
    Peki ya kalite farkı ???? cbf500 ve er-5 inkalitesini yakalayabiliyormu??? yedek parça ve servis olanağı???

Bence bunlarıda göz önünde bulundurarak alınmalı...

Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    bikerboy sana katılıyorum hyolar gayet tabi kalite bakımından düşük malzemeleri iyi değil diskler amortisorler krank zincir vs

Motosikleti
    Ybr125
    Abicim En500 cruiser ; geçen yaz iki kişi Regal raptor ile 500 km yol yaptık yorgunluktan bittim; bu yüzden cruiser bana uymuyor

Hyosung hiç aklıma gelmemişti ama oturuş pozisyonu olarak sanırım biraz racing tarzı ve 72 Hp güç bi hayli yakar gibime geliyor;üstelik 6000TL civarına uygun bulunacağını zannetmiyorum;

Ahmedim ; bakalım hayırlısı diyelim ; aslında öncelikli tercihler enduro ve naked ama malum endurolar biraz uçuk ; birde yakıt benim için önemli açıkcası yani şöyle en fazla ortalama 4-4,5 Lt yakan bi motor olmalı..

Cevaplar içinde teşekkürler

Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    sezerim 650 değil 250 al ki 650 hyo alacağına cbr 600 f alırsın hiçdiilse marka ama oturuş sana bana dik olmalı şehir içi adamı çok yoruyo yatış tarzı yarış

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Hyosung Gt 650 90 c V Doch motor 79 hp 8 sübap.Şehirdışı 4.5 şehir içi 5.5 litre yakar parça sorunu yok Kanuni distribütör ayrıca fren balataları beyni elektrik röleleri çok komik fiyatlara kaliteye gelince motoru Suzuki V strom ve suzuki sv 650 de kullanılan motorun aynısıdır sanırım açıklayıcı olmuştur.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    600rr dayisinin beyaz hayabusa
    eyer vitessiz bi motor duşunursen keyifli bi suruş istiyorsan kalite istiyorsan görunuş istiyosan hiz istiyosan gilera vxr 200 veya nexus 500 abicim motorda kilima bile var bence motor budun hayabusasi olan adam bile buna biniyo örenek dayim 3 tane motoru var hayabusa 1300cc goldwing gl 1800 ve vxr 200 en zew aldigi vxr 2oo diyoo bendede var cok keyifli ve salam

Motosikleti
    yakın zamanda xx blackbird
    Bende hyo seçeneğini sunuyorum sana Daha mantıklı..

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    ben olsam ybr 250 alrdım hem az yakar hem yeni model sorun olmaz hemde uzun yolda tatmınde ederr hatta bi arkadaşımda var her turlu önere biliyrım jeep aldı ondan satıyor alan kışı pişman olmaz istersen bi bakk derim.. http://www.sahibinden.com/tertemiz_y...XQQdisplayitem
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu anda param olsa tek tercihim bu olur. Fiyat size uygunsa ve motor denildiği gibiyse kaçırmayın bence.

http://www.sahibinden.com/gt_650_com...XQQdisplayitem

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ; cc yükseltmek istiyorum ve 6000 TL civarında bütçeye sahibim; aslında epey kafam karışık ama düşüncelerimi şöyle açıklarsam ; esasında 500cc ve üzeri niyetindeyim ama yakıtıda önemsiyorum ; biraz araştırma yaptım ve Ybr250, Er-5,cbf500 ve bi miktar daha beklenilmesi koşuluyla xt660R düşünmekteyim ama ilk aşamada en çok er-5 ve ybr250 arasında kalıyorum; açıkcası 125 likten başka bi motor kullanmadım ve 500cc performansını merak ediyorum ; yılda ençok 2-3 kez uzun yola çıkarım ama ağırlıklı şehir içi kullanırım; artçım pek olmaz çok yüksek gelire sahip bi vatandaşta değilim bu koşulları gözönüne alarak size göre bunlar arasında hangisini tavsiye edersiniz?

(Not:Acelem yok , karar aşamasındayım; fikirlerinizi almak amacıyla soruyorum)
    Fahiş fiyatlı ve düşük performanslı Ybr250 veya üretimden kalkmış Er-5 ve Cbf500 yerine, bu bahsettiğin motorların fiyat aralığındaki benim tavsiyem de bazı arkadaşlar gibi Hyo olacak. Benzin tüketimi olarak atla deve değil, çok fazla fark olmaz; bence küçük düşünme. Ama performans farkını hissedersin ve daha uzun vadeli bir seçim yapmış olursun bence.
    "TOP SPEED" isimli arkadaş güzel açıklamış zaten genel olarak Hyo'yu.
    Bu arada madem ybr örneğini vermişsin, eğer 250cc kesecekse seni, o zaman GT250 de düşünebilirsin. Ybr'den çok daha performanslı ve yakışıklı bir motordur. Bahsettiğin rakama da tertemiz makinalar bulabilirsin.

Yine de kafana yatmazsa, en iyisi biraz daha bekleyip XT660 al derim o zaman.

Motosikleti
    Ybr125
    250 Comet'i araştırdım esasında güç olarak beni kesebilecek bi motor ama Cbf ve Ybr ile karşılaştırmalarında diğer 2 markaya göre daha güçlü fakat malzeme işçilik vs. bakımlardan diğerlerine nazaran daha kalitesiz olduğu ve 2.el sirkülasyonunun yavaş olduğu belirtilmiş ama 650 Comet için aynı yorumları duymadım açıkcası ama şuana kadar hep Japon kullandığım için diğer markalara biraz daha tedbirle bakıyorum ve yıl içinde fazla km yapan biriyim; bu yüzdende motorun az yakmasıda biraz önem kazanıyor; şöyle düşünüyorum 2,8 lt yakan bi motordan 5-6 lt yakan bi motora geçtiğimde kendimi eşekten düşmüş karpuz gibi hissedeceğimi düşünüyorum ama bilemiyorum tabiki Xt nin yakıt durumunun Er-5 ve Cbf 500 den daha düşük olduğunu düşünüyorum ; yanılıyorsam kullanıcı arkadaşlarında yorumlara bana yardımcı olacaktır...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    emre_yc : abicim o motorda klima yok, sadece radyatörden gelen sıcağı bacaklara üflemek icin iki ızgara var

6000 ytl nin üstüne biraz daha katma imkanın varsa, düşük km Gt 650 alabilirsin. 79 hp muazzam torklu bi alet, ve kalitesi gercekten çok iyi , kullanımıda çok basit. Görüntü itibari ile er5 ve cbf 500 den daha iri duruyor. Benim parca ihtiyacım olmadı o yüzden atıp tutmakta istemiyorum, bir kez sinyal camını değiştirdim oda sirkeciden 2 liraya mobilet camı ile.
    Not : 0 km aldım, 14,000 km kullandım ve sattım.

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    bence 250 lik bi makine al siteyi takip edenler bilir 150'lik motordan cbr 600 F 'e geçmiş birisi var ve motoru zapt edemiyorum keyif alamıyorum diyo ona verilen cevaplar genelde 250 lik motor al tecrübe kazan sonra sat 600 f 'le devam et

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ben olsam o paraya ybr 250 alirdim....digerleri beni aşar..maddi yönden
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler