Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Plaka yapan yer arıyorum (İstanbulda)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    hayırlı akşamlar arkadaşlar saolsun benden önceki arkadaş motorun plakasını haşat etmiş yeni plaka yaptırmak istiyorum yapan yer varmı varsa adres verirseniz sevinirim teşekkürler

Not:Eski Plakada her daim yanımda olucak koltuk altında yasak yada yasal deil diyen arkadaşlar olursa ön bilği olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    app hastası deilsen emniyetten yenisini alıver..
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    bencede yaklaşık masrafı 8 lira emniyette eskisini verip yenisi için sana bi fiş kesiolar o fişle istediğin yerden yaptır benim motor ümraniye çıkışlı oldum halde aldığım fişle beşiktaştan yaptırmıştım yazı karakterleri çok güzel diye

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Herşeyi kolayda o plaka apachenın koltuk altına nasıl sıgıcak anlamadım.
    http://www.sahibinden.com/tek_app_pl...QQdisplayitem?

ankarada cok yapanvar kargoyla gönderirler istersen ama sakat bızım kuzenın arabasını baglamıslardı mühür yok diye

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    tabelacıların çoğu yapar ama onun yerine her şey yasal olsun dersen, emniyet müdürlükleri yakınlarında TŞOF ya da otomobilciler federasyonu (hangisi yapıyordu basım işini hatırlamıyorum) onların basım büroları vardır zaten ve tanesini 8 lira gibi bir fiyata basıyorlar. ordan bastırıp emniyete eski plakanız ve ruhsatınızla gidip durumu anlatıp eskisini iade edip, yenisini soğuk mühür bastırarak kullanabilirsiniz.

ama standart dışı estetik ve farklı plaka istiyorum derseniz şöyle örnekler mevcut : http://www.sahibinden.com/app_plaka_...QQdisplayitem?

bunlar ankara'da ama yine de adrese gönderirler sanırım. yalnız bunlara emniyetin mühür basmadığını, dolayısıyla yasa dışı plaka olacağını unutmayın...

Sanırım biryerde okumuştum.Plakayı kaybettiğini söylediğinde de yenisini alabiliyordun emniyetten.Ama 8 lira verip kanunlara uygun davranmak bence daha mantıklı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı il_ragazzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede yaklaşık masrafı 8 lira emniyette eskisini verip yenisi için sana bi fiş kesiolar o fişle istediğin yerden yaptır benim motor ümraniye çıkışlı oldum halde aldığım fişle beşiktaştan yaptırmıştım yazı karakterleri çok güzel diye
    Ruhsat üzerime değil ama ruhsatı bende devir almadım daha o yüzden bu sekil yabtırıyorum gerçi ruhsat şirket adına şahıs adına değil yabtırabilirmiyim böyle

Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyi kolayda o plaka apachenın koltuk altına nasıl sıgıcak anlamadım.
    http://www.sahibinden.com/tek_app_pl...QQdisplayitem?

ankarada cok yapanvar kargoyla gönderirler istersen ama sakat bızım kuzenın arabasını baglamıslardı mühür yok diye
    kolay ikiye katlıyorsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:19 ----------

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım biryerde okumuştum.Plakayı kaybettiğini söylediğinde de yenisini alabiliyordun emniyetten.Ama 8 lira verip kanunlara uygun davranmak bence daha mantıklı.
    bencede en mantıklısı ruhsatı üzerime alamadım daha herif habire sallıyo ruhsat elimde ama devir alamadım daha

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    güncel...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    hala güncel

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    valla dostum burda butun anahtarcilar yapiyolarlar ama istandbulda bilmem,en iyisi emniyetten alman derim genede

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler