Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2000 Model den eski motorsiklet alınmaz mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bodybuilder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Arkadaşlar merhaba sizlere danışmak istediğim konu 2000 modelden düşük motorsiklet alınmaz mı? Kıbrısta Girne Amerikanda okuyorum. Ve yana yakıla motorsiklet almak için para biriktiriyorum. Hatta daha çok para yapabilmek için Bi İngiliz barında güvenlik olarak başlıyorum yakında. Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum kaç lira para yapınca mevzuya gireyim. Bu arada Kıbrısla bağlantısı olan varsa paslaşalım burda
    Motorsiklet orgazma dudak bukturur!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bodybuilder, başladın demek okula iyi ne tür motor almayı düşünüyon bir de orada piyasa nasıl bize bir bilgi ver bakalım ama orda trafik soldan yani sağda direksiyon motor kullanmak zor olsa gerek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Walla kanka başldık okula Allah'ın izniyle burda motor fiatları biraz yüksek. Çünkü milleti özendirmemek için bi vergi koyuyorlar 97 model CBR 600 F sordum adam bana ciddiysen 10 500 Euro dedi bende abi artık ciddi değilim dedim. Evet trafik ters dediğin doğru ama napalım alışmak lazım. Hoş param iyice şekillensin onunda çaresine bakarız. Bu arada 600 lük bi motor almayı düşünüyorum racing

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bodybuilder,
    valla mevzuatı bilemiyom ama bu fiatlara ordan motor almak salaklık sitede şu an satılık çok temiz 2005 model daha 2000 km de cbr 600 fs var hatta link vereyim bak
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=8724
    al burdan zaten belli sürelerle türkiyeye gelip gidersin yani giriş çıkış sorunu olmaz sen git bi mevzuatı öğren o motora o fiyat delirmiş olmak lazım sıfırı daha ucuz burada
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Vucut gelistirme
    Evet kanka burda fiatlar uçuk cbr 600 un sıfırı 27 milyar falan peynir ekmek gibide satılıyor walla

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Ya abi buradan götüremiyo musun??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler