Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir Kazanın Öyküsü !

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    ben böle kaza falan konuşuluyor kokuyorum ....
    2 yıldır motosiklet kullanıyorum 2 yıldan beri hiç inmedim üstünden bir oturdum pir oturdum sabahım akşamım onunla ama hiç düşmedim şimdiye kadar yeni motorumu alalı 3 ay oldu 3 ayda 3,bin km yaptım ondan önceki motorumda 20, olmuştur heralde öle böle 25, bin km lik bi motosiklet hayatım var ama hiç düşmedim bazen korkuyorum toplanıyormu acep toplanıp toplanıp çok kötü bi kazaya girişmeyelim çünkü bazen tehlikeli hareketler yapıyorum az ilerde durup kaskı çıkarıp kendime kzııyorum ne yapıyorum ne yaptım ben az önce ya adam birden kırsa direksiyorun ya da ya ordan biri çıksa motor üstündeyken düşünemiyorum bunu ama motorudan inice aklıma geliyor geceleri yatarken hele her yaptığım actionlar gözümün önüne geliyor ve kafamda kaza senaryoları üretiyorum işallah ufak tefek düşüşlerden başka bişey gelmez başıma açıkçası korkuyorum!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben böle kaza falan konuşuluyor kokuyorum ....
    2 yıldır motosiklet kullanıyorum 2 yıldan beri hiç inmedim üstünden bir oturdum pir oturdum sabahım akşamım onunla ama hiç düşmedim şimdiye kadar yeni motorumu alalı 3 ay oldu 3 ayda 3,bin km yaptım ondan önceki motorumda 20, olmuştur heralde öle böle 25, bin km lik bi motosiklet hayatım var ama hiç düşmedim bazen korkuyorum toplanıyormu acep toplanıp toplanıp çok kötü bi kazaya girişmeyelim çünkü bazen tehlikeli hareketler yapıyorum az ilerde durup kaskı çıkarıp kendime kzııyorum ne yapıyorum ne yaptım ben az önce ya adam birden kırsa direksiyorun ya da ya ordan biri çıksa motor üstündeyken düşünemiyorum bunu ama motorudan inice aklıma geliyor geceleri yatarken hele her yaptığım actionlar gözümün önüne geliyor ve kafamda kaza senaryoları üretiyorum işallah ufak tefek düşüşlerden başka bişey gelmez başıma açıkçası korkuyorum!
    senin durumun herkesin başına geliyor , bazen yokuş çıkarken ki anını düşünüp "nasıl çıkmışım ki o yokuşu" diyorsun.ama her zaman şanslı olamıyorsun işte başıma gelen olay gibi.ani gazlamalar en kötüsü hele.

herkese tesellilerinden dolayı çok teşekkür ederim , iyiki varsınız.pes etmek yok motora devam , yanlızca daha iyi hissetmemi sağladınız.bu yüzden minnettarım .
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Geçmiş olsun kardeş.
    1-Düşmemiş "motorcu yoktur henüz düşmeyen motorcu vardır.
    2-Motor kullanmayı öğrendim artık motorla ilgili öğreneceğim şey kalmadı diyen motorcu her an kaza yapar ve ölüme çok yaklaşmıştır.

Gözünüz yola, kulağınız öğütlere, gönlünüz de ALLAHA yakın olsun kardeşlerim.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Geçmiş olsun motosikleti boşver alınır,dediğin gibi cana bişey olmasın.Zira insanın bir kılı bile en pahalıda olsa motosiklete değişilmez.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    cbf150
    Galiba travma geçirdin ve moralinde kaza sonucu bozuk. Zamanla geçer. Yapacağın iş bu kazadan dersler çıkarmak. Senin hataların nelerdi? Ne yapsaydın ya da yapmasaydın? Bunları değerlendir ve ona göre devam et. Bir musibet bin nasihatten evladır derler, ama akıllı adam başkalarının tecrübelerinden faydalanmasını bilir.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler