Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Ybr 125 city 4000tl neden bu kadar pahalı:(((

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı

buda benm tigrina

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Debriyajı ne yapacaksın Cup motora da alışmışsın, ben de senin tam tersini yapıp Cup alacağım

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyajı ne yapacaksın Cup motora da alışmışsın, ben de senin tam tersini yapıp Cup alacağım
    ne bileyim uzun yola çıkınca kendimi bi tuhaf hissediyorum debriyajlı ve biraz daha büyük bir motor (cbr ybr) daha iyi olacak gibi geliyo nedense debriyajlı daha çok hoşuma gidiyo.

Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bileyim uzun yola çıkınca kendimi bi tuhaf hissediyorum debriyajlı ve biraz daha büyük bir motor (cbr ybr) daha iyi olacak gibi geliyo nedense debriyajlı daha çok hoşuma gidiyo.
    Büyüklük gereksiz bence, büyüklük ve debriyaj kullanımı harici her yönden İnnova 125i bu Commuter denilen sınıfı alt eder.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    nedenmi pahalı...biz almayalım diye.4000tl gerçekten bu fiyatsa harbiden çüşşş.4000 tl ye neler alınır beee bu motosikletlerdeki fiyat artışını anlamış değilim.ötv indirimimi yoksa bindirimimi yaptılar belli değil.örneğin ben askere gitmeden cbf150 fiyatı 3500tl civarlarındaydı askerden geldim 4000tl yi geçmiş bide ötv de indirimli fiyatı.gerisini siz düşünün artık
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedenmi pahalı...biz almayalım diye.4000tl gerçekten bu fiyatsa harbiden çüşşş.4000 tl ye neler alınır beee bu motosikletlerdeki fiyat artışını anlamış değilim.ötv indirimimi yoksa bindirimimi yaptılar belli değil.örneğin ben askere gitmeden cbf150 fiyatı 3500tl civarlarındaydı askerden geldim 4000tl yi geçmiş bide ötv de indirimli fiyatı.gerisini siz düşünün artık
    çok haklısın bende anlamadım bendede biraz sıfır takıntısı var ilk ben bineceğim o motora ikinci el alırsam sanki sorun çıkacak yolda bırakacak gibi geliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:23 ----------

yaa bide ikinci el motor alırken en fazla kaç km de olması lazım maksimum

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok haklısın bende anlamadım bendede biraz sıfır takıntısı var ilk ben bineceğim o motora ikinci el alırsam sanki sorun çıkacak yolda bırakacak gibi geliyo
    o durum herkeste var ama bi düşün herkes böyle düşünse sende satamazsın motoru o zaman senin motosikletinde yolda bırakır dimi...onun için iyice araştırmak lazım çok iyi motosikletler var piyasada hadi 3 ü 5 i dandikde hepside öyle değilya?sonuçta çoğu kişi keyfinden satmıyo.örneğin benim motosikletimde satılık ama büyütmek için satıyorum gel görki taş gibi...yani biraz ön yargılı davranmamak lazım.herkes "0"km motosiklet almak ister ama ekonomik şartlar elvermediğinden 2.el e mahkum oluyoruz
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

yaa bide ikinci el motor alırken en fazla kaç km de olması lazım maksimum
    Yıla ve fiyata bağlı değerlendirmek lazım. Mümkün olan en düşük km'de olmalı. Şubatta 2003 model Cgl125'i 12.500km'de aldım.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o durum herkeste var ama bi düşün herkes böyle düşünse sende satamazsın motoru o zaman senin motosikletinde yolda bırakır dimi...onun için iyice araştırmak lazım çok iyi motosikletler var piyasada hadi 3 ü 5 i dandikde hepside öyle değilya?sonuçta çoğu kişi keyfinden satmıyo.örneğin benim motosikletimde satılık ama büyütmek için satıyorum gel görki taş gibi...yani biraz ön yargılı davranmamak lazım.herkes "0"km motosiklet almak ister ama ekonomik şartlar elvermediğinden 2.el e mahkum oluyoruz
    oda doğru.inş temiz ikinci el buluruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:43 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıla ve fiyata bağlı değerlendirmek lazım. Mümkün olan en düşük km'de olmalı. Şubatta 2003 model Cgl125'i 12.500km'de aldım.
    hmm teşekkürler.

Motosikleti
    CBF 150
    peki sıfır ybr mi ikinci el cbr125 mi?
    sen sucudeira nın motorunu al http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem

3000 tl ye
    sıfır motor almış farzet kendini ve bin git ben bu motora kefilim
    ankarada zaten hepimiz birbirimizi tanırız bi problem olacağını da zannetmem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:01 ----------

sıfır motor daha ne deyim ben de aynı dönemde almıştım motoru beraber aldık sayılır kendi motorumdan biliyorum 3.000 5.000 falan bunları sıfır sayacaksın tabi bilinçli kullanıcı olursa

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    4000 pahalı geldiyse gidip bir çin malı al...satıcı kazansın tamirci kazansın ... ekonomi canlansın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc

Kabul ediyorum.. Hatalıymışım..

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 pahalı geldiyse gidip bir çin malı al...satıcı kazansın tamirci kazansın ... ekonomi canlansın....
    Evet.. Ybr hakkında fazla bilgim olmadığı için bilmeden cahilce bazı şeyler dile getirdim.. Ama hatamı anladım arkadaşlar... Hatanın neresinden dönülürse kardır..

4000 TL bu motorlar için pahalı değil.. Gerçekten millet dünya turuna bile çıkıyor ybr ile...

Ayrıca kalitesizliğin maliyeti çok fazladır aslında..

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet.. Ybr hakkında fazla bilgim olmadığı için bilmeden cahilce bazı şeyler dile getirdim.. Ama hatamı anladım arkadaşlar... Hatanın neresinden dönülürse kardır..

4000 TL bu motorlar için pahalı değil.. Gerçekten millet dünya turuna bile çıkıyor ybr ile...

Ayrıca kalitesizliğin maliyeti çok fazladır aslında..
    ben bile bnm tigrina ile hiç motoru istop etmeden 2 kişi 75 75 kg 300 km yol gidiyorsam bırakında ybr dünya turu yaptırsın.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    ben bile bnm tigrina ile hiç motoru istop etmeden 2 kişi 75 75 kg 300 km yol gidiyorsam bırakında ybr dünya turu yaptırsın.
    Tigrina lar nasıl tavsiye edermisin.. mondial RS 151 satıp tigrina alsam nasıl olur..?
    Tigrina halen üretiliyor mu..?

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tigrina lar nasıl tavsiye edermisin.. mondial RS 151 satıp tigrina alsam nasıl olur..?
    4 yıldır biniyorum 2 yıldır ehliyetli olarak uzun yolada gittim bir kere yolda bırakmadı lastik falan hariç tabi. düşünürsen tavsiye ederim memnunum.bana küçük geliyor artık cc yükseltmek için değiştiriyorum.

sıfırı üretilmiyor heralde.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    yeni fotolarımla beraber motorumun ilanı
    http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem
    maddi imkanım osla satmam bu motoru
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler