Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hep Motorcularmi Madur Olacak Sabahki Olayi Okuyun...!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..
    Her sabahki gibi 8 de kalkip servis bekledigim yerde bekliyorum
    uzaktan bir ybr beliriyor ustunde 2 kıro uykulu oldugum icin aldiriş etmedim
    ordan servis geliyor benim bakiyorum karşidanda bir corolla geliyor ve ybrnin ustundeki krolar corollaya carpacaklarini anladiklarinda motorun ustunde cins cins hareket etmeye başliyorlar
    tam sag taraftan corollaya geciriyor kronun refleksiyle gidonu saga cekmesiyle on maşayi kurtariyor
    asil olay burda başliyor
    hemen aractaki adam 10 metre ilerledi arkadan krolar ana baci avrat kufur gorseniz hemen krolar adamin peşinden gidiyolar cama yanaşip onune baksana a..ı.a go..m gibi kufurler etmeye başliyorlar arabanin icinde ailesi var adam mahcup durumda (adam ya ögretmen ya memur) motorun 8/8 kusurlu olmasina ramen özur diliyor mahcup durumda hemen hava soguk oldugu icin arabadan iniyor ellerini ovuşturarak hasar varmi diye kontrol ediyor
    arabanin sag arka tekerlek ustu komple boya soyulmuş içe gocmuş
    motorunda camurlugu kirilmiş adamin yakasina yapişti camurlugun parasini istiyor
    iceride ailesi yapma etme kardeşim demeye başliyor adam cikartip 50 ytl verip uzaklaşiyor
    tabi ben naptim kaza olur olmaz polisi aradim ve olaydan tam 5 dk sonra geldiler

sonuç magdur arac sahibi kendini bişey sanan 2 kro ve bok yoluna giden 50 ytl

teşekkurler turk polisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bu gibi şeylerde olmuyor değil arabadaki abimize geçmiş olsun.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    ehh malesef böyle yontulmamış öküzlerde mevcut tabi.

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    ben bu işten bişe anlamadım. burada magdur olan araç sürücüsü. ama başlık öyle demiyor.

insanlar kazada yapar önemli olan sogukkanlılıgımızı koruyup yangına körükle gitmemek gerekir. eger can kaybı yada yaralanma olmamışsa bi şekilde bu işlerin tamiri mümkündür. ama insanlıgın tamirini kim yapacak.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    motosiklet kullananlar kalıtımsal olarak iyi kimselerdir, arabacılar karaktersizdir diye bişey yok tabiki.
    motosiklet sitesinde devamlı arabaların eleştirilmeside aynı zihniyetin ürünüdür temelde.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    bu cins cins hareket etmeyi biraz açarmısın ? motorun 8 de 8 kusurlu olduğunu nasıl çözebildin? bunları açıklamamışsın tam olarak. merak ettim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..
    Alıntı wermeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cins cins hareket etmeyi biraz açarmısın ? motorun 8 de 8 kusurlu olduğunu nasıl çözebildin? bunları açıklamamışsın tam olarak. merak ettim
    anlatiyim motoru suren bagiriyor arkadaki dengesiz on freni sıkmaya calişiyor motoru suren arka frene asiliyor deliler gibi ellerini kollarini sallıyorlar bu 8/8 kusurlu olmalari icin bir neden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    ben de bi şey anlamadım. şimdi "hep motorcular mı mağdur olacak" demişsin. yani motorcunun mağdur olmadığı bir olay gelmesi lazım ardından ama bu hikayedeki motorcular zaten "kıro" demişsin. ve olaya göre araç sahibi mağdur olmuş evet ama haksız yere mağdur olmuş. bu bir...

ikincisi, olayın sonunda sen polis çağırmışsın. peki polis gelmiş, sonra ne olmuş anlamadım. araç sahibi zaten motorculara 50 lira vermiş. sen polis çağırınca durum değişmiş mi? polis geldikten sonrası için de "giden 50 lira" demişsin, sonra "yaşasın türk polisi" demişsin. tamam bence de "yaşasın" da, noldu yani, ben mi anlamadım olayı? yoksa ben normalim ama anlatımda mı bir sıkıntı var?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bi şey anlamadım. şimdi "hep motorcular mı mağdur olacak" demişsin. yani motorcunun mağdur olmadığı bir olay gelmesi lazım ardından ama bu hikayedeki motorcular zaten "kıro" demişsin. ve olaya göre araç sahibi mağdur olmuş evet ama haksız yere mağdur olmuş. bu bir...

ikincisi, olayın sonunda sen polis çağırmışsın. peki polis gelmiş, sonra ne olmuş anlamadım. araç sahibi zaten motorculara 50 lira vermiş. sen polis çağırınca durum değişmiş mi? polis geldikten sonrası için de "giden 50 lira" demişsin, sonra "yaşasın türk polisi" demişsin. tamam bence de "yaşasın" da, noldu yani, ben mi anlamadım olayı? yoksa ben normalim ama anlatımda mı bir sıkıntı var?
    karakola 1 kmlik yol var 5 dk de geliyorlar olay bu anladinmi

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Küçük balık büyük balığı yer misali sonuçta iki teker üstündesin belki o çamurluğu yaptırmıcak ama o para onada kalmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük balık büyük balığı yer misali sonuçta iki teker üstündesin belki o çamurluğu yaptırmıcak ama o para onada kalmaz.
    +1 Kimsenin malı kımsede kalmaz

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı deo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1 Kimsenin malı kımsede kalmaz
    ........................
    kalır.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı deo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karakola 1 kmlik yol var 5 dk de geliyorlar olay bu anladinmi

hayır onu demiyorum. yani polis gelmeden önce bu "kırolar", adamdan 50 lira kopartmış ve eşinin yanında adama bağırmış çağırmış. peki polis gelince ne değişmiş o kısmını anlamadım. yine giden 50 lira var. o zaman özellikle polisin gelmesini niye vurguladın? polis çabuk geldi diye mi, yoksa gelip arabuluculuk yaptılar ve haksız alınan parayı iade mi ettirdiler? yok erken geldiler diye diyorsan, zaten demişsin 1 km'lik yol, e 5 dakika içinde de gelsin, olsun o kadar.

bir de takıldığım asıl kısım şu ki, bu motordaki adamlar anladığım kadarıyla biraz apaçi dediğimiz ve pek tasvip etmediğimiz tiplerden. zaten sen de onlar için "kıro" deyip bunu tasdiklemişsin. e peki bu hikayede araç sahibi adamcağız aynı zamanda cidden mağdur ve bu apaçiler tarafından biraz maddi manevi hırpalanmış. ama sen bu durumu, motorcuların araç sahiplerinden intikamı gibi vurgulamışsın. ama haksız alınmış bir intikam ve pek delikanlıca olmamış. o zaman bu moorcu apaçileri alkışlayıp, mağdur olan adama "iyi olmuş" demek pek hoş değil bence...

hala anlamadım bu hikayeyi ama neyse boşver. sanırım sorun bende, anlayamayacağım hiç. uykum da o kadar gelmedi ama, neyse boşver. ben vazgeçtim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ..
    bende vazgectim :D

Motosikleti
    150 hs mondial -honda hero 100- monero angel 150-
    bende anlamadım bu olayı yanlıs bı sekılde anlatıın heralde bladerr :D

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bence işin en kötü tarafı o arabadaki adam olaya karışan apaçiler yada krolar yüzünden ömrü boyunca motorculardan nefret edecek yada en azından soğuk bakacak artık
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    İyi guzel olayı gormussun motordakılerın haksız ve hatalı oldugunu da bılıyorsun poliside cagırmıssın bır ıyılık yaptın barı ıyılıgı tam yapıp sahıtlık edıp haksızlıgıda engelleseydın olayı gordugunu kendınınde bır motosıklet kullanıcısı oldugunu hatalı olanın motor surucusu oldugunu ve adamların haksız yere adamı darp etme noktasına gelıp parasını aldıklarını polıse soyleyıpte o adamın ve aılesının motosıklet kullanıcılarının boyle kaba saba olmadıklarını gosterseydın daha ıyı olmazmıydı???
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    hiç zorlamayın
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    5 dakikada iyi gelmisler yine..
    Onlarda ucamiyor sonucta...
    Ben polisi yarim saat bekledigimi bilirim burada..

Birde benim anlamadigim arac sürücüsü bukadar salakmiydida hakli oldugunu bilmiyor? Hakli olucam ve para vericem.. istedikleri kadar bagirsin kirolar..
    Ama yurdumda cok bagiran ve korna calan genelde haklidir..
    Cok kisiler trafik kurallarini bilmiyorki nereden bilsinler kim hakli kim haksiz..BUda ayri bir konu..

Polisi ariyorsun ve sahitlik yapmadan ayriliyorsun... Garip..
    Birsey diyemiyorum sanada..
    Birgün sana sahit gerekirde kimse olmassa yaptigin hatayi anlarsin..
    Kaza aninda en önemli sey sahitlerdir..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    kıro ne biçim kelime. ne ifade ediyor. ne demek istiyorsun.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler