Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır KM Kanuni enduro 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar sıfır Km Kanuni Enduro 200 arıyorum ama bulamıyorum,bilen duyan varmı? 2010 model zaten üretilmeyecekmiş; ama 2009 modeli belki biyerlerde bayilerin ellerinde kalmış olabilir ??? bilen duyan motorcu arkadaşlarım forma yazarlarsa çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    alıcı iseniz kendi sehrinizde yoksa yakın sehırlerde bayılerde olabılır

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    nerdensin kardeş buralarda var bildigim biyer

Ben Konya Beyşehirdeyim. Bugün Konya merkez ve iki büyük ilçesi, Isparta ve istanbul daki bir bayiye sanırım galeri sayan olcak telefn ettim sordum hiçbirinde bulamadım, İstanbuldaki bayi ile konuşurken o sırada bayiye fabrikadan bir sorumlu gelmiş ve ona sordu o kişide stoklarında olmadığını ve 2010 yılında da üretilmeyeceğini söyledi.

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    walla benim bildigim biyerde var istanbulda istersen bakar sorarım

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Modeli internet sitesinden de kaldırmış Kanuni. Genelde çok satılmayan bu modelleri istek üzerine sipariş ediyo bayiler. (en azından ankaradaki bayi öyle demişti bana). Umarım bulabilirsiniz. Kolay gelsin

Motosikleti
    Speedfight 2 2004
    merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım emekli olduktan sonra motora merak sardım ikinci el Speedfight 2 aldım granaj setini almak istiyorum rengi sarı ancak web sayfası bulamadım bununla ilgili yardımcı olurmusunuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 ----------

istanbul kağıthane ortabayır dayım Speedfight 2 granaj seti için yardım istemiştim rengi sarı birde bu motorların ustası bana en yakın nerdedir

Valla Soner kardeş İstanbul orası, sana çok zor olacaksa yoluna ters ise hiç yorulma; ama senin için problem olmayacaksa sana zahmet bi sorup öğrenirsen rengini falan çok makbule geçer,bende kendimi ona göre hazırlayım.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çin mallarında üretimden kalkmış makinaları almamanızı tavsiye ederim.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Geçen gün Hatay-Antakya bayi Uslu Ticaret'te bir adet vardı. Ben de 250'lik Cross'una bakmıştım.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    balıkesir bigadiçtede var bitane

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı otoltay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sıfır Km Kanuni Enduro 200 arıyorum ama bulamıyorum,bilen duyan varmı? 2010 model zaten üretilmeyecekmiş; ama 2009 modeli belki biyerlerde bayilerin ellerinde kalmış olabilir ??? bilen duyan motorcu arkadaşlarım forma yazarlarsa çok sevinirim.
    Yakındaki bir bayiden destek almalısınç
    Bayi nerelerd araştırması gerektiğini daha iyi bilir...satmak istiyorsa araştırmasını da yapar.Sanırım
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Arkadaşım, bizim buradaki bayiler daha motorun üretimden kaldırıldığından bile haberdar değiller,nerden biliyosun diyeceksin ? bayiye, enduro 200 almak isiyorum elinizde varmı diyorum yok ama getirtiriz diyor, kaç model olacak diyorum 2010 model tabiki diyor, ben sonradan merak ettiğim için araştırıyorumki makine üretimden kalkmış enson 2009 modeli var oda fabrika stoklarında yokmuş, istanbul bayisinin bana verdiği bilgi böyle ve yakın illerdeki bayilerdede bulamadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler