Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

türkiye turu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    Alıntı emre_yc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f le uzunyolami cikilir akadaşim benzini dert konsept ti deyil bikere 600f asfalt motoru abi sen bmw bak bence
    parası olmayan zaten tura çıkmaz topraktanmı gidecek uzun yolda?
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon be hoca ben ne bileyim senin klavye motorcusu olduğunuSen eşek sırtındada yaparsın o turları.Ben akıllı uslu adam gibi bir geziden bahsetmiştim.sen istersen yürüyerek dolaş Türkiye yi.Ama ahkam kesme bilip bilmeden be motorhocası(ne demek oluyorsa)
    bu sadece bir öneridir sakın yanlış anlamayın:

bugibi diyalogları biaraya geldiğinizde yaparsınız,yok gelemiyosanız burdan yazıpta başkalarıda girmesin yazışmaya,hiçbirimiz çocuk değiliz ayıp oluyo.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sadece bir öneridir sakın yanlış anlamayın:

bugibi diyalogları biaraya geldiğinizde yaparsınız,yok gelemiyosanız burdan yazıpta başkalarıda girmesin yazışmaya,hiçbirimiz çocuk değiliz ayıp oluyo.
    Ümmet abi biz de biliyoruz 2150 Bmw ile daha keyifli olur yolculuk ama derdimiz anlaşılmadı ,125 cc de gider bana göre rahatça,problemi de anlattım yedek parça sorunu diye ama

Neyse herşey konrol altında şimdilik.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakaret etmeyi bırakıp bir de motorunu sürmeyi bilsen
    Hakaret etmeye sen başladın be koçum.Sen yazdıklarına dikkat edersen kimin hakaret ettiğini anlarsın.Biz burda yaşımız ve tecrübemiz ile insanlara yardımcı olmaya çalışırken,senin gibi bir şeyden anlamayanlar kendilerine motorhocası gibi isimler alarak yeni başlayanları zehirliyorda ona kızıyorum ben.Ne halin varsa gör be adam beni anlayan anladı.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Pardon be hoca ben ne bileyim senin klavye motorcusu olduğunuSen eşek sırtındada yaparsın o turları.Ben akıllı uslu adam gibi bir geziden bahsetmiştim.sen istersen yürüyerek dolaş Türkiye yi.Ama ahkam kesme bilip bilmeden be motorhocası(ne demek oluyorsa)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümmet abi biz de biliyoruz 2150 Bmw ile daha keyifli olur yolculuk ama derdimiz anlaşılmadı ,125 cc de gider bana göre rahatça,problemi de anlattım yedek parça sorunu diye ama

Neyse herşey konrol altında şimdilik.
    neyse tatlıya bağlayın artık sizede bu yakışır
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse tatlıya bağlayın artık sizede bu yakışır
    Senden tatlı olmayalım Abi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı nayken81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 38 yaşında 1.70 boyunda 75 kiloyum.yaz başında türkiye turuna çıkmaya kararlıyım,şu ana kadar liberty 200 ve ybr 125 ve benzeri xs125k deneyimim var.yani vitesli ve otomatik motorlar kullandım.türkiye turu için benim boyumda ve yaşımda biri için hangi motoru önerirsiniz.ilk aradığım özellik konfor,daha sonra yakıt,en son hız.piyasada o kadar çok marka ve model varki karar vermek çok zor.bu arada limitim 10 bin tl.önerilerinizi bekliyorum.
    Lost dizisinin en sevdiğim oyuncusu John Locke şu cümleyi çok söylerdi ...

"Bana sakın ne yapamayacağımı söyleme..."

aradığın motosiklet hususunda bişey diyemiyorum...gönlünde bir aslan vardır muhakkak...

beyler yakışmadı size...bir son versek şu tartışmaya.....hepimiz gardaşız bu didişme ne diye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lost dizisinin en sevdiğim oyuncusu John Locke şu cümleyi çok söylerdi ...

"Bana sakın ne yapamayacağımı söyleme..."

aradığın motosiklet hususunda bişey diyemiyorum...gönlünde bir aslan vardır muhakkak...

beyler yakışmadı size...bir son versek şu tartışmaya.....hepimiz gardaşız bu didişme ne diye...
    Ben aranıyorum hep bundan gelir başıma Metehan

http://www.motosiklet.net/forum/moto...osiket-ne.html

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    anladığım kadarıyla herkes " ben yaparım" diyor....
    yok kardeşim, ben yaptım! yapabildim diyorum ama güçlü makinayla daha uygun olurdu diyorum.
    daha küçüğü ile de yapıldı, mobylette ile 2 kişi antalyaya giden kuzenlerim var, honda today ile mut'tan gelen ( 4 saat ) gelen arkadaşım var...
    ama beni açmıyor abicim, ben güce hükmetmeyi severim, sen güce meydan okuyamamayı tercih et.
    kim nasıl mutluysa öyle yaşasın.

bu arada "RÜZGAR AVCILARI, İRON BUTT, ANATOLİA RİDERS, DEMİRATLILAR vs vs vs" zekası yetmiyor, dünya turlarını onca para verip touring alıyorlar. sebep, ybr almayı akıl edemiyorlar değil mi???
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Touring
    2. el al bitane kafan rahat olsun 2. el i 10 milyardan daha az sahibinden.com a bak orda seçenek çok YAMAHA XT 660 R

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ne kadar ayıp ya iki çeşit fıkır oluşur kendi fikirlerınızı yazarsınız okuyanlar aralarından hangısını kendılerıne uygun bulurlarsa secerler illa laf atmanız gerekmıyor kalıtelı motorlar kullanmakla kalıtelı motorcu olunmayacağını herkes bılır aynı zamanda çin malı motosıklet kullanıcısınında bir sey bilmediğini ima etmek doğru değildir bızler motosıklet sevdalısı arkadaşlarız bır bırımızı tanımasak bıle değilmiki bu ste içersınde bır arada olmuşuz bır bırımızın fıkırlerınden yararlanmak lazım ben ısrarla fıkrımı empoze etme ye calışmıyorum böyle bır yeteneğimde yok zaten ama aksi yönde yazılan her fıkrede acığım esas yollarda göruyoruz marka takıntısı olan motosıkletci arkadaşlarımızı bır selam bıle vermekten cekınıyorlar ama bır kurye arkadaşlarımız sağolsunlar arıza esnasında yardıma bıle koşuyorlar işlerı olduğu halde en azından yardım lazımmı dıye soruyorlar en sevdiğim marka ismini demıyeceğim ortalıkta o kadar coğaldıki bu da önüne gelen parayı bastıran bınıyor anlamını taşıyor hadi onlara kolay gelsın belki motosıklet konusunda bılgılerıde vardır ama bencılık bu ya yolda selamını esırgeyen adam dan hayırmı gelır onlar markalarının buluşup toplaştıkları mekanları var neyse

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:07 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladığım kadarıyla herkes " ben yaparım" diyor....
    yok kardeşim, ben yaptım! yapabildim diyorum ama güçlü makinayla daha uygun olurdu diyorum.
    daha küçüğü ile de yapıldı, mobylette ile 2 kişi antalyaya giden kuzenlerim var, honda today ile mut'tan gelen ( 4 saat ) gelen arkadaşım var...
    ama beni açmıyor abicim, ben güce hükmetmeyi severim, sen güce meydan okuyamamayı tercih et.
    kim nasıl mutluysa öyle yaşasın.

bu arada "RÜZGAR AVCILARI, İRON BUTT, ANATOLİA RİDERS, DEMİRATLILAR vs vs vs" zekası yetmiyor, dünya turlarını onca para verip touring alıyorlar. sebep, ybr almayı akıl edemiyorlar değil mi???
    bak sevgılı abım nasılda anlatmış elbette doğrudur dediğin ama ben senden gerıdeyım bırde ben denıyeceğim bakalım boyle turu kısmet olursa düşük cc makınayla ama senın sözlerınde haklı lık payında cok sevgılı yürekce

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar ayıp ya iki çeşit fıkır oluşur kendi fikirlerınızı yazarsınız okuyanlar aralarından hangısını kendılerıne uygun bulurlarsa secerler illa laf atmanız gerekmıyor kalıtelı motorlar kullanmakla kalıtelı motorcu olunmayacağını herkes bılır aynı zamanda çin malı motosıklet kullanıcısınında bir sey bilmediğini ima etmek doğru değildir bızler motosıklet sevdalısı arkadaşlarız bır bırımızı tanımasak bıle değilmiki bu ste içersınde bır arada olmuşuz bır bırımızın fıkırlerınden yararlanmak lazım ben ısrarla fıkrımı empoze etme ye calışmıyorum böyle bır yeteneğimde yok zaten ama aksi yönde yazılan her fıkrede acığım esas yollarda göruyoruz marka takıntısı olan motosıkletci arkadaşlarımızı bır selam bıle vermekten cekınıyorlar ama bır kurye arkadaşlarımız sağolsunlar arıza esnasında yardıma bıle koşuyorlar işlerı olduğu halde en azından yardım lazımmı dıye soruyorlar en sevdiğim marka ismini demıyeceğim ortalıkta o kadar coğaldıki bu da önüne gelen parayı bastıran bınıyor anlamını taşıyor hadi onlara kolay gelsın belki motosıklet konusunda bılgılerıde vardır ama bencılık bu ya yolda selamını esırgeyen adam dan hayırmı gelır onlar markalarının buluşup toplaştıkları mekanları var neyse

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:07 ----------

bak sevgılı abım nasılda anlatmış elbette doğrudur dediğin ama ben senden gerıdeyım bırde ben denıyeceğim bakalım boyle turu kısmet olursa düşük cc makınayla ama senın sözlerınde haklı lık payında cok sevgılı yürekce
    Bende farklı bir şey söylemiyorumki askon125 cc lik motorla rezillik ve işgence çekersin diyorum.Yoksa her türlü rezilliği ve işgenceyi göze aldıktan sonra mobiletle bile yaparsın o turları.Arkadaş 10 bin tl.bütçem var diyor,125 lik motor kullandığını zaten söylüyor ve uzun yol için fikir soruyor.Şimdi bu arkadaşa 125 lik motorla git sen demek ahmaklık olur.
    Bizim motorcu camiası olarak biraz fikirlerimizi değiştirmemiz gerekiyor herhalde."Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş" misali davranmaktan vaz geçmemiz gerekiyor.Kendi 125 lik motor kullanıyor diye başkasının daha yüksek bir cc li motor kullanmasını hazmedememekten oluyor sanırım bu polemikler.
    Aslında her motorcunun hedefi, bir dahaki motorunun daha yüksek cc li olmasıdır.Bende bu işlere ufak cc motorlarla başlamıştım.Ama motosiklet sevgimden dolayı zamanla daha büyük cc motorlara yöneldim.Bunlar aşama aşama olacak şeylerdir.Kimse anasından büyük motorla çıkmıyor.Bu zamanla ve hevesle oluyor.Bu arkadaşta sorusundan anladığım kadarıyla bir aşamaya gelmiş ve fikir soruyor.Bende ona tecrübelerime dayanarak cevap verdim.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

konuyu ne de güzel bağlamışsın kardeşim
    aslında ben dileğimce gezemedim. üstümde bir uğursuzluk var
    önce ege turuna çıkacaktım, kaza yaptım
    sonra iç anadolu turu, araba çarptı ışıklarda beklerken
    istanbuldan makina getirmeye gidecem, bir de marmara yaparım diyordum bademcik şişti 40 derece ateş, 20 gün inmeyen bademcikle boğuştum, nasıl geldiğimi anlamadım. zaten yolları da delmişler, 60 ı geçeemedim, zaten geçsem de 2 km de bir radar var aksaray yolunda

böyle işte, ama inşallah olacak bir gün ve ben o güne öyle güzel hazırlıklar yapıyorum ki... ne mi yapıyorum? hiç. sadece zaman bulunca yapacam. bir sabah uyanacam, bakacam hava güzel, buzlanma yok. hemen giyinip çıkacam. gerisi Allah kerim.

hepinizi seviyorum

Motosikleti
    Necatik hacı niye gerginsin böyle yav...mevsimsel bişeymi...hani çıkamıyoz ya dışarı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Necatik hacı niye gerginsin böyle yav...mevsimsel bişeymi...hani çıkamıyoz ya dışarı...
    Herhalde ondan olsa gerek metePerşembe akşamı geliyorum İstanbul a.Belki stres atarım oralarda
    Dövülecek taksici dört teker magandası varsa liste yapıver.Stres atayım bari

Motosikleti
    Bende farklı bir şey söylemiyorumki askon125 cc lik motorla rezillik ve işgence çekersin diyorum.Yoksa her türlü rezilliği ve işgenceyi göze aldıktan sonra mobiletle bile yaparsın o turları.Arkadaş 10 bin tl.bütçem var diyor,125 lik motor kullandığını zaten söylüyor ve uzun yol için fikir soruyor.Şimdi bu arkadaşa 125 lik motorla git sen demek ahmaklık olur.
    Bizim motorcu camiası olarak biraz fikirlerimizi değiştirmemiz gerekiyor herhalde."Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş" misali davranmaktan vaz geçmemiz gerekiyor.Kendi 125 lik motor kullanıyor diye başkasının daha yüksek bir cc li motor kullanmasını hazmedememekten oluyor sanırım bu polemikler.
    Aslında her motorcunun hedefi, bir dahaki motorunun daha yüksek cc li olmasıdır.Bende bu işlere ufak cc motorlarla başlamıştım.Ama motosiklet sevgimden dolayı zamanla daha büyük cc motorlara yöneldim.Bunlar aşama aşama olacak şeylerdir.Kimse anasından büyük motorla çıkmıyor.Bu zamanla ve hevesle oluyor.Bu arkadaşta sorusundan anladığım kadarıyla bir aşamaya gelmiş ve fikir soruyor.Bende ona tecrübelerime dayanarak cevap verdim.
    şimdi tam demagoji olacak belki ama, geçen gün birisi bana "benim de altımda gsr olsaydı ben de böyle zevkle binerdim" dedi....
    oysa ben kredi çekip, gezilerimde ise evden götürdüğüm ekmek aralarını yeyip ödüyorum taksitlerini. ama onlar sürekli barda, cafede...
    bir bakın bakalım, benim gezilerimde kaç tane yemek, içmek, otel fotosu var.
    yerde yatarım, aç kalırım, sabrederim, ama kasaba minnet etmem!!!
    motorum da olur, roketimde.. ben yaptım, alnımın teriyle, baab parası da değil. işte ben böyle olunca zevkle binerim arkadaş.
    ben yaptım ve söylerim bunu...
    yapan varsa söylesin

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi tam demagoji olacak belki ama, geçen gün birisi bana "benim de altımda gsr olsaydı ben de böyle zevkle binerdim" dedi....
    oysa ben kredi çekip, gezilerimde ise evden götürdüğüm ekmek aralarını yeyip ödüyorum taksitlerini. ama onlar sürekli barda, cafede...
    bir bakın bakalım, benim gezilerimde kaç tane yemek, içmek, otel fotosu var.
    yerde yatarım, aç kalırım, sabrederim, ama kasaba minnet etmem!!!
    motorum da olur, roketimde.. ben yaptım, alnımın teriyle, baab parası da değil. işte ben böyle olunca zevkle binerim arkadaş.
    ben yaptım ve söylerim bunu...
    yapan varsa söylesin
    Çok doğru söylemişsin

Motosikleti
    Herhalde ondan olsa gerek metePerşembe akşamı geliyorum İstanbul a.Belki stres atarım oralarda
    Dövülecek taksici dört teker magandası varsa liste yapıver.Stres atayım bari
    gelince ararsın hacı cav cav ...537 335 22 33.... sana bi Ulusdan Boğazı göstertiyim...

Motosikleti
    gelince ararsın hacı cav cav ...537 335 22 33.... sana bi Ulusdan Boğazı göstertiyim...
    Köftede ısmarlayacaksan ararım.Ama yanında rakıda olacak

Motosikleti
    hacı ne rakısı yav...hangi filmde gördün rakıyı... bakarız gel işte bi ortaköyde kokreç olabilerr...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler