Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Arandığınız motosiket ne?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hellfever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Benim aprilia modelleri hoşuma gidiyor ilginç bir granajı var . Ayırca her sene aynı modele farklı bişiyler ekliyorlar hissettircek şekilde Cbr 125 kullandım zamanında ama sattım sonra şimdi motorum yok en kısa zamanda aprilia'nın 250 cc motorunu almayı düşünüyorum

honda hayat onda derler ama bir arkadaş forumda kazık onda demişti Bir bakıma öyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Ducati Desmosidici 1098 R --- Karizması + Sesi + " DUCATİ " olması yüzünden...

Bahsettiğim Alet , Şuan Motogp de Casey Stoner'in kullandığı Motorun , Caddeye uyarlanmış versiyonudur..

Video Paylaşım Sitelerinde Gücünü ve Karizmasını Görebilirsiniz..

Alıntı mustafatuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bahsettiğim Alet , Şuan Motogp de Casey Stoner'in kullandığı Motorun , Caddeye uyarlanmış versiyonudur..

İsmi de pek sidiciymiş

Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmi de pek sidiciymiş
    Ahahah Koptum , Daha önce Bu Şah eser için böyle bir yorum yapılmamıştı..
    olay bakış açısında saklı...
    Motor Hocası olmak böyle bir eşy sanırım

Ahahah Koptum , Daha önce Bu Şah eser için böyle bir yorum yapılmamıştı..
    olay bakış açısında saklı...
    Motor Hocası olmak böyle bir eşy sanırım
    Estağfrullah, motosiklet hocası değiliz, bu hususta ustamsın

Motosikleti
    Yamaha MT-09

Kesinlikle çok iyi bir makine zaten adı üstünde ducati ama sanırım biraz abartılı bir istek olmuş
    Regal Raptor 150 5.000KM - Regal Raptor Daytona 350 10.000KM - Yamaha MT-07 20.000KM

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    waLLahi CBF 150 Yada CBR 125 oLsa bana yeter suanlık fazlası zarar ama gönlüm sonra baskasını arar
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    İnsanoğlu Doyumsuz.. İster ama bazen öyle bakakalır..

Ancak Size Şunu Söylemem Gerekiyor , Bir Çok Racing makina Kullandım.. Ducati848 Modelini Kullandığım zaman ,Herşey Değişti

Desmosedici yanılmıyorsam 65,000Euro gibi sağlam bir fiyatı var o yüzden 10 yıl sonra 2. el alabilirim :D

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    İnsanoğlu Doyumsuz.. İster ama bazen öyle bakakalır..
    Ancak Sizr Şunu Söylemem Gerekiyor , Bir Çok Racing makina Kullandım.. Ducati848 Modelini Kullandığım zaman ,Herşey Değişti

Desmosedici yanılmıyorsam 65,000Euro gibi sağlam bir fiyatı var o yüzden 10 yıl sonra 2. el alabilirim :D

Hımm..Fiyat konusunda şaşırmadım , ama şu lafın : '' Ancak Sizr Şunu Söylemem Gerekiyor , Bir Çok Racing makina Kullandım.. Ducati848 Modelini Kullandığım zaman ,Herşey Değişti '' Motor aşkı bu olsa gerek
    Regal Raptor 150 5.000KM - Regal Raptor Daytona 350 10.000KM - Yamaha MT-07 20.000KM

Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    Hellfever , Kardeşim Her işin bir üstadı var... Ve Motor söz konusu olunca İTALYANLARI tek geçerim...

Bir Japona mı Aşık olmak yoksa Bir İtalyanamı :D Karar sizin

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Opss! Zor soru be Ama ben ikiside desem ayıb etmiş olmam dimi

Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    İtalyanlar fazla nazlı :D benzini olsun kendisi olsun parçası olsun herşeyi pahalı Bizler japona devam :d

İtalyanlar fazla nazlı :D benzini olsun kendisi olsun parçası olsun herşeyi pahalı Bizler japona devam :d
    Bu italyanlar sex manyağı, motoru da parça fiyatları da aynen sex kokuyor

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu italyanlar sex manyağı, motoru da parça fiyatları da aynen sex kokuyor
    Hocam ilginç bir değerlendirme olmuş

İtalyan motor parçları gerçekten uçuk fiyatlarda , japonlar bu konuda biraz daha iyimserler dediğin gibi mustafa kardeş ..

TranQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vz800 marauder
    Valla benimde almak istediğim motor zealsun 150-19 prince crusier hem fiyat olarak hem görünüş beni oldukça cezbetti )
    Kalbimde bir ürperme hissediyorum,Geçmek bilmeyen kış soğuğu gibi

AMON AMARTH

Motosikleti
    yok
    tvs apache 150 sonra
    suzuki gsr 600
    Life is what happens when you are busy making plans

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    "arandığınız motosiket" sanırım yazar burada "aradığınız motosiklet" demek istiyor.

"aradığınız" hedef göstermemekle beraber, belli kriterler gösterilerek tavsiye beklenecek bir durum varmış gibi izlenim uyandırıyor.

Türkçemize sahip çıkalım ve Türkçeyi yüceltecek şekilde kullanalım. klavye hataları konu dışıdır.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Alıntı meharis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "arandığınız motosiket" sanırım yazar burada "aradığınız motosiklet" demek istiyor.

"aradığınız" hedef göstermemekle beraber, belli kriterler gösterilerek tavsiye beklenecek bir durum varmış gibi izlenim uyandırıyor.

Türkçemize sahip çıkalım ve Türkçeyi yüceltecek şekilde kullanalım. klavye hataları konu dışıdır.
    Aranmak sapına kadar türkçe kelimedir ve burada tam yerinde kullanılmıştır. Türkçe, dünyanın en kapsamlı,en zengin dilidir.
    Nazan ÖNCEL'in ''Aranmaktayım'' parçasını dinlemeden burada aranamazsınız, yoksa seni ararlar.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    hocam aranmak kelimesi benim lügatımda "kaşınmak" kelimesine tekamül eder.

tdk ya bakarsak şöyledir;
    aranmak

(nsz) 1. Arama işine konu olmak: �Ertesi günü uygun pansiyon aranacaktı.� -T. Buğra. 2. İsteklisi bulunmak: Çok aranan bir kitap. 3. Eksikliği duyulmak: Bugünlerde soba aranıyor. 4. Kendi kendine bir şeyler aramak. 5. Şart koşulmak: �... asli ve sürekli görevlerde çalışanların meslek kuruluşlarına girme mecburiyeti aranmaz.� -Anayasa. 6. Olumsuz, kötü davranışlarda bulunarak zor duruma düşmek: Sen aranıyorsun âdeta.

kelimeye itirazımın sebebi farklı bir anlamda kullanılmasına karşın benim anlamı kavrayamamam. (yaşlanıyor muyuz ne ?)

yani bu kelime yerine idealinizdeki motor, hayalinizdeki motor, amaç edindiğiniz motor desek sanki daha doğru olur gibi.

ama taniki konu senin, niyetim eksik gördüğüm bir noktayı tamamlamak.

nazan önceli sevmeme karşın o parçayı dinlememiş olmamı kendi eksikliğim sayarım. en kısa zamanda bu açık kapatılacaktır.

Türkçe dünyanın en kapsamlı ve en zengin dili değildir. Ama bizim dilimizdir onu geliştirmek ve yüceltmek elimizdedir.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Alıntı meharis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam aranmak kelimesi benim lügatımda "kaşınmak" kelimesine tekamül eder.

tdk ya bakarsak şöyledir;
    aranmak

(nsz) 1. Arama işine konu olmak: �Ertesi günü uygun pansiyon aranacaktı.� -T. Buğra. 2. İsteklisi bulunmak: Çok aranan bir kitap. 3. Eksikliği duyulmak: Bugünlerde soba aranıyor. 4. Kendi kendine bir şeyler aramak. 5. Şart koşulmak: �... asli ve sürekli görevlerde çalışanların meslek kuruluşlarına girme mecburiyeti aranmaz.� -Anayasa. 6. Olumsuz, kötü davranışlarda bulunarak zor duruma düşmek: Sen aranıyorsun âdeta.

kelimeye itirazımın sebebi farklı bir anlamda kullanılmasına karşın benim anlamı kavrayamamam. (yaşlanıyor muyuz ne ?)

yani bu kelime yerine idealinizdeki motor, hayalinizdeki motor, amaç edindiğiniz motor desek sanki daha doğru olur gibi.

ama taniki konu senin, niyetim eksik gördüğüm bir noktayı tamamlamak.

nazan önceli sevmeme karşın o parçayı dinlememiş olmamı kendi eksikliğim sayarım. en kısa zamanda bu açık kapatılacaktır.

Türkçe dünyanın en kapsamlı ve en zengin dili değildir. Ama bizim dilimizdir onu geliştirmek ve yüceltmek elimizdedir.
    Türkçe, benim en dikkat ettiğim Atatürk'e saygı görevimi yerine getirdiğim bir husus. Bence Tdk'nın ''2. İsteklisi bulunmak: Çok aranan bir kitap. 3. Eksikliği duyulmak: Bugünlerde soba aranıyor. 4. Kendi kendine bir şeyler aramak.'' maddeleri cuk oturuyor başlıktaki söyleme.

Nazan ÖNCEL meselesine gelince karıştı, ''Ekilmekteyim'' parçasına benzettim ,boşuna aranma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler