Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorunuza ne gözle bakıyorsunuz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    alırken otobüs işkencesinden (izmit - hat4) kurtulmak için almıştım ama bağımlılık yaptı miret. şimdi yoldaşım
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ruh durumuma bağlı olarak at,keçi,yılan, füze muamelesi yapıyorum.

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... Motorum benim askim.onu zevk araci ...
    motoruna hallenen var

benim için motosiklet hobidir , tabi birde ulaşım aracımız.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Arkadan itmeli beygir..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    motorum benim ne yakıtı azdiye nede park deri yokdiye nede vergisi azdiye nede ulaşımı rahat oluşu...hiç biri için almadım.bu saydıklarım benim için motorumun yanında verilen eşantiyonlardan hiç farkı yok.motor benim için bunalınca çıldırınca nalet olsun diyice uzaklaşmak isteyince hani çok iyi bir dostunuz olurda sizi beladan uzak tutar size öğüt veriri siizn için endişe duyar.motorumda tıpkı beni kötü olan herşeyden uzak tutuyo.bazı zaman olur genellikle haftasonları saatlerce silerim temizlerim çalıştırırı sesindeki titremeyi dinlerim,kontağı kapatır sessizlikle birlikte o eşi benzeri olmayan kokuyu derin derin içime çekerim,kışları havalar soğumadan koskoca birgün onunla olurum tepeden tırnağa zincirden teker havasına aküden bujiye komple bakım yaparım.büyük boy çöp poşetiyle hava alıcak şekilde kaplarım kalacağı yeri deterjanla yıkarım havalandırırım...kime anlatsam sen manyakmıısn diyolar.manyaksam manyağım böyle olmaktan çooook ama çoookk mutluluk duyuyorum...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Demirden bi alet işte...

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum benim ne yakıtı azdiye nede park deri yokdiye nede vergisi azdiye nede ulaşımı rahat oluşu...hiç biri için almadım.bu saydıklarım benim için motorumun yanında verilen eşantiyonlardan hiç farkı yok.motor benim için bunalınca çıldırınca nalet olsun diyice uzaklaşmak isteyince hani çok iyi bir dostunuz olurda sizi beladan uzak tutar size öğüt veriri siizn için endişe duyar.motorumda tıpkı beni kötü olan herşeyden uzak tutuyo.bazı zaman olur genellikle haftasonları saatlerce silerim temizlerim çalıştırırı sesindeki titremeyi dinlerim,kontağı kapatır sessizlikle birlikte o eşi benzeri olmayan kokuyu derin derin içime çekerim,kışları havalar soğumadan koskoca birgün onunla olurum tepeden tırnağa zincirden teker havasına aküden bujiye komple bakım yaparım.büyük boy çöp poşetiyle hava alıcak şekilde kaplarım kalacağı yeri deterjanla yıkarım havalandırırım...kime anlatsam sen manyakmıısn diyolar.manyaksam manyağım böyle olmaktan çooook ama çoookk mutluluk duyuyorum...
    Tebrik ederim sizi gerçekten bu konuyu açarken bu şekilde yaklaşımlar almayı istiyordum . Bence motor aşkı birkaç kelime ile dile getirilemez .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sinir ilacımdir,terapi aracımdır,dag başlarında can yoldasımdır.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben im motorum herşeyimdir..... yoldasım kankam dostum kardeşim.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    alıcı gözüyle bakıyorum ve çok beğeniyorum
    2011 Honda CBF 600

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stres topu dejarz makinası tutku zevk vede pahalı bir ulaşım aracı
    aynen katılıyorum son yazdığın hariç çünkü 100cc cub benimki ailemden bir fert motorum oğlum kadar değerli 500tl harcadım yol tutuşunu artırmak için kısmetse2-3ay sonra 14-15 hp ye çıkartmak istiyorum bir mak. mühendisi ve üç tamirci arkadaş ortak çalışıcaz 1500tl ye kadar para harcayabilirim motorumu kesinlikle satmam ailemi bir üyesi

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı bosporus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim sizi gerçekten bu konuyu açarken bu şekilde yaklaşımlar almayı istiyordum . Bence motor aşkı birkaç kelime ile dile getirilemez .
    aslında daha çok şey yazıcamda. hissettiklerimi dile getiremiyorum.kelime haznem yettmiyo.inanıyorumki sizde aynısınız...

kim nederse desin motor çok başka birşey.yüzyıllar sonra yaşıyacağımı var saysam ozamanın motor ları illaki şimdiki gibi olmaz hayal ötesi denecek düzeyde olur illaki.seçme hakkım olsa şimdi gene aynı motorumu seçerim...

düşünsene millet ilginç tipli belkide havada uçan türdemotorlarla basıp gidiyolar sen karadan altında aslan parçası bir 1100cc lik dragstarınla yol yapıyosun mühteşem olur
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında daha çok şey yazıcamda. hissettiklerimi dile getiremiyorum.kelime haznem yettmiyo.inanıyorumki sizde aynısınız...

kim nederse desin motor çok başka birşey.yüzyıllar sonra yaşıyacağımı var saysam ozamanın motor ları illaki şimdiki gibi olmaz hayal ötesi denecek düzeyde olur illaki.seçme hakkım olsa şimdi gene aynı motorumu seçerim...

düşünsene millet ilginç tipli belkide havada uçan türdemotorlarla basıp gidiyolar sen karadan altında aslan parçası bir 1100cc lik dragstarınla yol yapıyosun mühteşem olur
    Kesinlikle haklısınız . Bizler maddi imkanlarımız doğrusunda bu işe gönül veren kişileriz . Gönül en iyilerine binmek ister ama en güzeli elindekinin kıymetini bilmek ve ilk günkü gibi sevmek .Kıymetini bilmek .
    Saygılar ...
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    ben anca bakıyorum ne para var ne motor

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    herşeyim olarak cok seviyom onu

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben anca bakıyorum ne para var ne motor
    yaa yanlış anlaşılmasın yazıcaklarım böyle yazan arkadaşları görünce Allah şahidim olsun içim bir tuhaf oluyor.çünkü bende aynı duyguları tatmıştım.ulan şum motorun güzelliğine bak vay be şunun senine bak kaç para acaba.kesinlikle çok paradır gibisinden hayalere kapılır giderdim.yarabi bu kulunun çooook büyük hayalleri istekleri yok sadece ufak bir motor 150cc olsunçok birşey istemiyorum yarabbi.diyede dua ederdim,gerçekten böyle samimi bir şekilde ellerimi açardım...o da nesi gerçekten 150 cc bir motorum olduonu sattım ardında 650 dragstar onuda sattım cbf 150.yani dua yı eksik yapmayalım birazda gayret edelim ulaşılmıcak birşey değil...biraz konu dışı oldu affınıza sığınıyorum.

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    alıntı nasıl yapılır bilmiyorum. tubejh üzülme kardeşim seninde olur bir gün. Benimde yok zaten. Şu nisanın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. 5 ay kaldı ama günler geçmek bilmiyor. Sürekli motorun resimlerine bakmaktan artık rüyalarıma girdi. Size onu anlatmak istiyorum.
    Yamaha yzf r125 alıcam kısmetse. Mavi istiyorum. Neyse Ben motorumu almışım. Gündüz vakti gidiyorum. Sol şeritteydim. Biraz gaza yüklenim dedim. Motoru tek tekere kaldırdım. Ve wawwww diyorum. Rüyamda oluyor bunlar. Baka baka iyice sapıttım. Artık şu 5 ay geçsin.
    Ama bencede tutku, zevk, aşk herşey var. Sevmeden zaten kimse binemez motora herhalde. Tam anlatamadım duygularımı ama motor işi gerçekten aşk işi...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    taşıt gözüyle......
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    her ne kadar iyi bakdimsada....o artik yok...sizlere omur...
    yaptigimiz feci kazada can verdi...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    presto pr125-a
    seviyorum onu :d

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler